X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Darx
    Uzależniony
    • 2011
    • 725

    #16
    Zamieszczone przez jacek_73
    Rocznik 92. Troszkę młody na nauczyciela, niemniej dał mi szybką lekcję ekonomii (i to za darmo...sic!).
    Przemily młody czlowiek


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

    Komentarz

    • igor58
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1861

      #17
      facet sobie jaja robi, a wy na serio

      Komentarz

      • rafal1980
        Bywalec
        • 2012
        • 236

        #18
        Zamieszczone przez igor58
        facet sobie jaja robi, a wy na serio
        Niestety obawiam się, że to tak na serio..

        Komentarz

        • arturs
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 4196

          #19
          Zamieszczone przez igor58
          facet sobie jaja robi, a wy na serio
          mam wrażenie że jest dokładnie odwrotnie..
          5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

          Komentarz

          • dziobolek
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2634

            #20
            Zamieszczone przez igor58
            facet sobie jaja robi, a wy na serio
            Zamieszczone przez RAFAL_PAWLEWICZ
            Niestety obawiam się, że to tak na serio..
            Zamieszczone przez arturs
            mam wrażenie że jest dokładnie odwrotnie..
            Nie ważne jaki jest "chłyt martetindody" - ważne, że... to działa, co widać na załączonym obrazku
            Już ma tutaj darmową "reklamę"
            Pozdrówka!
            Ostatnio edytowany przez dziobolek; 20044.
            "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
            Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

            50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
            tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

            Komentarz

            • jacek_73
              Pełne uzależnienie
              • 2010
              • 2587

              #21
              Zamieszczone przez dziobolek
              ...
              Już ma tutaj darmową "reklamę"
              Pozdrówka!
              Czyli wychodzi, że Sergiusz wyhodował "konkurencję" na własnym torsie
              Jestę fotografę
              miszcz martwi się o podpis

              Komentarz

              • Sergiusz
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 2708

                #22
                Chciałem pokazać tylko problem, zjawisko. Zamiast linka mogłem zrobić zrzut z monitora ale to nie to samo.
                Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                Komentarz

                • jellyeater
                  Pełne uzależnienie
                  • 2010
                  • 1631

                  #23
                  Chciałem pokazać tylko problem, zjawisko. Zamiast linka mogłem zrobić zrzut z monitora ale to nie to samo.
                  Nie mogłeś, bo byś musiał użyć przysłony. A wiadomo, że za magię to jest ekskomunika. :P

                  Kadrowanie w PS. To do tego trzeba kurs przejść?

                  Ja mam zaplanowane wystawy chyba nawet na 2028 rok (muszę zerknąć do kalendarza, ale że duży i ciężki to został w domu). Czy jestem przez to bardziej profesjonalny?
                  Ostatnio edytowany przez jellyeater; 37845.

                  http://jellyeater.net84.net/

                  Komentarz

                  • jacek_73
                    Pełne uzależnienie
                    • 2010
                    • 2587

                    #24
                    Zamieszczone przez Sergiusz
                    Chciałem pokazać tylko problem, zjawisko. Zamiast linka mogłem zrobić zrzut z monitora ale to nie to samo.
                    Nie chciałem Cię urazić, konkurencja toto jest słaba - aczkolwiek do Poznania miałbym bliżej Zjawisko...? Chyba jedno z wielu zjawisk występujących w przyrodzie i w sumie to sam nie wiem co o tym myśleć
                    Jestę fotografę
                    miszcz martwi się o podpis

                    Komentarz

                    • Sergiusz
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2708

                      #25
                      Co Ty? Jak bym się poczuł urażony to bym się pewnie „odgryzł” :grin:Ja na PS się nie znam a to co wiem nauczyłem się przez sen. Organizowałem warsztaty w powyższym temacie i co prawda ich nie prowadziłem ale nie wypadało nie być obecnym. Schowałem się za filarem i mówiąc krótko przycinałem komara. Grupa była mało gramotna i poirytowany prowadzący kazał im na głos powtarzać...i tak jakoś i do mnie dotarło.

                      Nie mniej jak bym niewiele nie potrafił to do ogłoszenia nie wkleiłbym nie swojego zdjęcia. Nawet jeśli miała być to tylko ilustracja. A tak jakoś mi się widzi, że jest w pierwszym podlinkowanym ogłoszeniu.
                      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                      Komentarz

                      • jacek_73
                        Pełne uzależnienie
                        • 2010
                        • 2587

                        #26
                        Zamieszczone przez Sergiusz
                        ...Ja na PS się nie znam a to co wiem nauczyłem się przez sen...
                        Nie omieszkam zapytać, a nuż otrzymam odpowiedź - używasz połówkowego filtra DUTO (bądź innych zmiękczających) do portretów?
                        Jestę fotografę
                        miszcz martwi się o podpis

                        Komentarz

                        • Sergiusz
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2708

                          #27
                          Musiałbym konkretnie dostać link do zdjęcia. Bo kiedyś używałem takiego obiektywu z rozmyciem ostrości a samego filtra bardzo rzadko. Wpadłem na inny pomysł i niebawem spróbuję w praktyce.
                          Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                          Komentarz

                          • jacek_73
                            Pełne uzależnienie
                            • 2010
                            • 2587

                            #28
                            To zdjęcie (górne) - filtr DUTO czy PS? http://www.canon-board.info/showpost...&postcount=310
                            Jestę fotografę
                            miszcz martwi się o podpis

                            Komentarz

                            • Sergiusz
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2708

                              #29
                              To już historia...Nikon D 100 obiektyw 24-120mm bez filtra. Trochę nieudolnie dłubane w PS-ie. Nie mniej zdjęcie a w zasadzie jego zamieszczenie w wątku skończyło się awanturą i jakimś banem.
                              Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                              Komentarz

                              • jacek_73
                                Pełne uzależnienie
                                • 2010
                                • 2587

                                #30
                                Czyli jednak fotoszop ...zaprawdę dobre miewasz sny :-D
                                Jestę fotografę
                                miszcz martwi się o podpis

                                Komentarz

                                Pracuję...