X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • XLesio
    Uzależniony
    • 2008
    • 515

    #2611
    Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było
    Zainspirowany recenzją EF 1200mm f/5.6L USM z joemonster, którą ktoś z powyższych wrzucił do wątku.. Poszukałem opinii użytkowników tej szklanki dodanych do polskich porównywarek cen

    http://www.ceneo.pl/;015411943-10.htm

    Jeśli jest wśród nas użytkownik tego szkła.. APELUJĘ O UJAWNIENIE!
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
    EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
    C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

    Komentarz

    • DonBolano
      Początki nałogu
      • 2008
      • 331

      #2612
      BYŁO ogromną ilość razy :P
      Na świat spoglądam przez armatę...

      Komentarz

      • micles
        Zablokowany
        • 2006
        • 4359

        #2613
        O nas, Canon-Boardowcach :

        00:44:56 Martin (XXXXXXX)
        bo to jacys dziwni ludzie

        00:45:27 Martin (XXXXXXX)
        pewnie jak w lhc zderza sie te hadrony to powstana nowe szkla

        Komentarz

        • terminator
          Początki nałogu
          • 2007
          • 325

          #2614
          U pewnego fotografa z poczytnego czasopisma zamówiono serię zdjęć wielkiego pożaru lasu. Ustalono, że na lotnisku będzie czekał na niego samolot, który zabierze go nad płonący las. Fotograf stawił się o ustalonej porze na lotnisku, gdzie rzeczywiście czekała na niego mała Cessna. Wrzucił więc do środka swój sprzęt, zajął miejsce i wykrzyknął: "No to lecimy!". Samolocik podkołował pod wiatr, wystartował i po chwili byli już w powietrzu, choć lecieli jakby nieco chwiejnie.
          - Leć nad północną granicą ognia - powiedział fotograf. - I zrób parę okrążeń na małej wysokości.
          - Po co? - spytał pilot lekko zdenerwowanym głosem.
          - Bo muszę zrobić zdjęcia! Jestem fotografem i płacą mi za robienie zdjęć! - odparł nieco zirytowany fotograf.
          Po krótkiej pauzie pilot zapytał:
          - Chcesz powiedzieć, że ty nie jesteś instruktorem latania?!
          __________________________________________________ ____
          " W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,
          chyba że... muszą zbudować drogę."

          Komentarz

          • XLesio
            Uzależniony
            • 2008
            • 515

            #2615
            Może nie do końca fotograficzne.. Ale kilka sztuk to jednak niegłupie foty

            Wariacje na temat Pac-Mana:
            Showcase Management has been serving travel teams, tournaments, and events since 1995 with trusted experience and professional services. Delivering quality organization, reliable support, and memorable experiences for every event.
            "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
            EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
            C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

            Komentarz

            • Radus
              Dopiero zaczyna
              • 2008
              • 27

              #2616


              jeśli było - przepraszam :P

              Komentarz

              • canis_lupus
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 1252

                #2617
                To kubaman...
                "I love You Cię" Różyczko...
                Galeria ,
                Druga galeria,

                Komentarz

                • DonBolano
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 331

                  #2618
                  Zamieszczone przez Radus
                  No to juz wiemy jak Kubaman ustrzelil tego zimorodka
                  Na świat spoglądam przez armatę...

                  Komentarz

                  • sniper88
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1156

                    #2619
                    Nie wiedzialem gdzie to wsadzic, wiec laduje tutaj:
                    Chyba jedno z najlepszych ptasich zdjec jakie widzialem
                    WWW | 500px | IG
                    Semper in altum

                    Komentarz

                    • DonBolano
                      Początki nałogu
                      • 2008
                      • 331

                      #2620
                      Wow.. Ale to nie jest dowcip :P
                      Na świat spoglądam przez armatę...

                      Komentarz

                      • sniper88
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1156

                        #2621
                        Wiem, ale jak napisalem, nie mialem gdzie tego wkleic No chyba ze do "Pozostałe Galerie", ale stwierdzilem ze 1 zdjecie to nie galeria
                        WWW | 500px | IG
                        Semper in altum

                        Komentarz

                        • bakulik
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 767

                          #2622
                          Nowa funkcja cyfrówek

                          Witam.


                          Pozdrawiam
                          Łukasz Bakuła
                          „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                          Komentarz

                          • 27rav
                            Bywalec
                            • 2008
                            • 101

                            #2623
                            Allego i Nasza Klasa

                            Ostatnio wpadło mi w ręce kilka ciekawych fotek z aukcji Allegro i Naszej Klasy.

                            Allegro:
                            1. Czajnik

                            2. Płaszcz

                            3. Biedronka

                            4. Właściwie nie wiadomo co to jest, poza tym, że zdjęcie robił facet :-)

                            5. BMW 1

                            6. BMW 2

                            7. BMW 3

                            Nasza Klasa:
                            8. Blondynki :-)

                            9. Przed lustrem - uwaga hardcore! :-)

                            P.S.
                            Oczywiście nie zamierzałem nikogo obrażać, tylko przedstawić jak i co ludzie fotografują!

                            Pozdrawiam!

                            Rafał
                            Ostatnio edytowany przez 27rav; 16820.
                            Canon 40D, Canon EOS M, Sigma 10-20/4-5.6, Canon 24-105/4 L IS USM, Canon 28/1.8 USM, Canon 50/1.4 USM, Canon 85/1.8 USM, Canon EF-M 18-55/3.5-5.6 IS, Speedlite 430EX, Speedlite 90EX

                            Komentarz

                            • bakulik
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 767

                              #2624
                              Witam.

                              Zamieszczone przez 27rav
                              Ostatnio wpadło mi w ręce kilka ciekawych fotek z aukcji Allegro
                              Polecam http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/.

                              Nawet książka się ukazała - http://www.dziennik.pl/kultura/artic...z_Allegro.html.
                              Pozdrawiam
                              Łukasz Bakuła
                              „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                              Komentarz

                              • Kinski
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 273

                                #2625
                                Fajne, cała masa perełek - aranżacja ślubna:

                                Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

                                Komentarz

                                Pracuję...