X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Routlaw
    Uzależniony
    • 2005
    • 983

    #256
    Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Routlaw, pozwól, ze pomogę Ci znaleść właściwe miejsce na ten post
    Proszę bardzo.. powiem szczeże że nie wiem gdzie go przeniosłem.. i nie wiem gdzie Ty go przeniosłeś.. chyba zostane przy odpowiadaniu na posty...


    Gdzie ja jestem?
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

    Komentarz

    • Nemeo
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1757

      #257
      Chce taki stół!
      Widziałem gdzieś podobny stolik tylko że piętrowy, a co za tym idzie dużo droższy.

      Komentarz

      • DoMiNiQuE
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3548

        #258
        Zamieszczone przez Nemeo
        Widziałem gdzieś podobny stolik tylko że piętrowy, a co za tym idzie dużo droższy.
        Mowisz o tym, co stoi u mnie w pokoju?

        prosze

        Komentarz

        • Tomasz Golinski
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 8623

          #259
          Lampka the best
          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



          Komentarz

          • Nemeo
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1757

            #260
            Mowisz o tym, co stoi u mnie w pokoju?
            Właśnie o tym stoliczku mówiłem ?

            Komentarz

            • Il fuoco
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1025

              #261
              ta lampka świeci?? może to szkło ma opcję: włącz świetlistość ?
              | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

              Komentarz

              • Kubaman
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 4709

                #262
                raczej 580EX na podstawce :-)
                www.jakubszyma.pl

                www.szyma.com

                Komentarz

                • Il fuoco
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1025

                  #263
                  jeden user na konkurencyjnym forum ma taki podpis w stopce:

                  "gdybym mógł cofnąć czas i zacząć wszystko od nowa zostałbym canonowcem
                  D-70+18-70dx+S 70-200/2.8+sb 600"

                  | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                  Komentarz

                  • perlpa
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 350

                    #264
                    Zamieszczone przez Il fuoco
                    jeden user na konkurencyjnym forum ma taki podpis w stopce:

                    "gdybym mógł cofnąć czas i zacząć wszystko od nowa zostałbym canonowcem
                    D-70+18-70dx+S 70-200/2.8+sb 600"

                    To zdaje się tekst gościa z mojego rodzinnego miasta. Jak robi w RAW'ach to jest ok. Jak w JPG to czarna rozpacz. Nikt z nikonowców nie umiał mu pomóc. Ponoć 70-tka tak ma...

                    Komentarz

                    • kocis
                      Początki nałogu
                      • 2005
                      • 472

                      #265
                      PC Format wydanie specjalne 1/2006 strona 108
                      300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

                      Komentarz

                      • perlpa
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 350

                        #266
                        Zamieszczone przez kocis
                        PC Format wydanie specjalne 1/2006 strona 108
                        Rewelacja cenowa! Zamawiam od razu dwa
                        Opis też jest rozbrajający

                        Komentarz

                        • Riccardo
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 691

                          #267
                          Nie pamietam czy to bylo:
                          Pozdrawiam
                          Riccardo
                          --
                          Fuji & Ricoh

                          Komentarz

                          • -=Festyk=-
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 666

                            #268
                            Nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku o allegro,więc wrzucam tutaj,opis aparatu mnie rozbroił :

                            ||Galeria

                            Komentarz

                            • solti
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1090

                              #269
                              To już przestaje być śmieszne, a zaczyna stawać się tragiczne Ciekawe, ile jeszcze osób da się wpuścić w taki kanał.
                              Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                              galeria na forum Canon-board
                              galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                              galeria.solti.pl

                              Komentarz

                              • marabut199
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 269

                                #270
                                Zamieszczone przez solti
                                To już przestaje być śmieszne, a zaczyna stawać się tragiczne Ciekawe, ile jeszcze osób da się wpuścić w taki kanał.
                                To juz kryminal!!!
                                Zaczynalem DRUHEM...teraz tez mam plastikowy aparat.:rolleyes:

                                Komentarz

                                Pracuję...