X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • christof
    Bywalec
    • 2007
    • 203

    #3601
    Niektóre niezłe, chociaż dużo starych http://obczaj.net/pl/899442/
    plfoto|Makro na c-b |Krajobrazy na c-b

    Komentarz

    • basala
      Uzależniony
      • 2008
      • 615

      #3602
      Mam nadzieję, że nasz forumowy kolega Eddie8001 ma poczucie humoru na własny temat. :-D

      "Taniej nie kupicie."


      PS Chyba bardziej pasowałoby to do wątku "Dowcipy nie o fotografii", ale z drugie strony... ;-)

      Komentarz

      • micles
        Zablokowany
        • 2006
        • 4359

        #3603
        Nie takie śmieszne, bo w skąpcu jest o wiele większa cena
        Wyszukiwarka najlepszych cen: miliony produktów, tysiące sklepów, setki opinii dziennie, jedno miejsce – Skąpiec.pl – wejdź i oszczędzaj!


        Czy może chodziło o :
        1900 - taniej nie kupicie [...] no dobra, 1850.

        Komentarz

        • basala
          Uzależniony
          • 2008
          • 615

          #3604
          Zamieszczone przez micles
          Czy może chodziło o :
          1900 - taniej nie kupicie [...] no dobra, 1850.
          Taaa, może. :-D

          Komentarz

          • Slider
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1052

            #3605
            Ale o so chozi..? Eddie napisał, że sprzeda za 1850PLN, ale my i tak kupimy za 1900, bo taniej się przecież nie da..:-)

            Komentarz

            • klisu
              Dopiero zaczyna
              • 2007
              • 18

              #3606
              Zamieszczone przez micles
              Czy może chodziło o :
              1900 - taniej nie kupicie [...] no dobra, 1850.
              Brawo! O to chodziło
              blogspot | flickr

              Komentarz

              • micles
                Zablokowany
                • 2006
                • 4359

                #3607
                Źródło : http://fotoreporterzy.net/fotoblog/2...piata-kolumna/
                fot. Grzegorz Michałowski / PAP

                Jak widać, nie tylko allxages może wchodzić na kolumny

                Komentarz

                • allxages
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2549

                  #3608
                  Zamieszczone przez micles
                  Nie takie śmieszne, bo w skąpcu jest o wiele większa cena

                  Czy może chodziło o :
                  1900 - taniej nie kupicie [...] no dobra, 1850.
                  Widziałem to ogłoszenie wczoraj i cóż...wyszło, że nie znam asortymentu sigmy, bo nie mogłem się domyślić co to za szkło. Jesteście pewni, że chodzi o tą sigme?

                  Jak widać, nie tylko allxages może wchodzić na kolumny

                  Komentarz

                  • micles
                    Zablokowany
                    • 2006
                    • 4359

                    #3609
                    Zamieszczone przez allxages
                    Jesteście pewni, że chodzi o tą sigme?
                    Nie no, na pewno nie chodzi mu o 8mm f/4 jak pisze w tytule. Tak na prawdę, to chce nam sprzedać 200-500 2.8, tylko się wstydzi że ma.

                    Komentarz

                    • allxages
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2549

                      #3610
                      Zamieszczone przez micles
                      Nie no, na pewno nie chodzi mu o 8mm f/4 jak pisze w tytule. Tak na prawdę, to chce nam sprzedać 200-500 2.8, tylko się wstydzi że ma.
                      Podobno nie chodzi o długość..

                      Komentarz

                      • odi
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 141

                        #3611
                        ciekawy aforyzm

                        Dzisiaj wertując przepastne zasoby internetu znalazłem coś wielce prawdziwego:P czym chciałbym się z Wami podzielić
                        “Kupno Nikona nie czyni Cię fotografem. Stajesz się zaledwie posiadaczem Nikona.” – Anonim
                        pkt 8 regulaminu

                        Komentarz

                        • zaitsev
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 1660

                          #3612
                          Myślę, że spokojnie można było to umieścić w tym wątku:

                          Komentarz

                          • zaitsev
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1660

                            #3613
                            Zamieszczone przez dinderi
                            Własnie dlatego, ja bym powalczył.
                            Moderatora prosze o wydzielenie rozmowy nt. allegro do innego wątku.
                            A by byc w temacie:
                            Gdzieś czytałem, że jest to ponoć jedno z trzech zdjęć, które są serią fotomontaży z kampanii reklamowej jakiegoś producenta aparatów...

                            Komentarz

                            • ElSor
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 504

                              #3614
                              A490+SDK
                              Galeria CB | Sport CB || PhotoShop jest jak cebula . . . ma warstwy

                              Komentarz

                              • dr11
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1143

                                #3615
                                Tylko trzy klatki a tyle radości

                                .

                                Komentarz

                                Pracuję...