X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rysib
    Początki nałogu
    • 2006
    • 281

    #5821
    Trzeba TWARDYM być
    Pozdrawiam Rysiek

    Komentarz

    • Ulisses
      Coś już napisał
      • 2012
      • 96

      #5822
      Zamieszczone przez rysib
      Trzeba TWARDYM być
      Bo to jest ten żubr z reklamy, on tylko na browarze jedzie

      Komentarz

      • Kolekcjoner
        Obertroll
        • 2006
        • 18766

        #5823
        Zamieszczone przez rysib
        Trzeba TWARDYM być
        Wyraz "twarzy" tego kudłatego osobnika dosyć dwuznaczny . Albo się śmieje albo........ lepiej nie mówić :cool:.
        "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
        Kapitan Wagner

        Komentarz

        • jaceksw
          Bywalec
          • 2006
          • 152

          #5824
          Justin Bieber pobił fotoreportera!

          Komentarz

          • jellyeater
            Pełne uzależnienie
            • 2010
            • 1631

            #5825
            On nosi połączenie bojówek z rurkami. Łomatkoscórkom. Że się nie bał, że mu się paznokieć złamie. Dziwne.

            http://jellyeater.net84.net/

            Komentarz

            • suluf
              Bywalec
              • 2009
              • 109

              #5826
              Sam sobie winien, nie wkurza się kobiet w te dni miesiąca.
              Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

              Komentarz

              • workinger
                Coś już napisał
                • 2010
                • 59

                #5827
                Raczej ciężko uwierzyć, że on kogo kolwiek by dał rade pobić.. pewnie go odebchną tamten się przewrócił i tyle..
                CO ZA LUDZIE !!!
                5DII / 5D / S 14 / 24L / 50 1.4 / 24-70 L / 85 1,8

                Komentarz

                • moregun
                  Początki nałogu
                  • 2006
                  • 351

                  #5828
                  zaginiony w akcji

                  Komentarz

                  • ninevet
                    Dopiero zaczyna
                    • 2010
                    • 46

                    #5829

                    Komentarz

                    • drsemen
                      Coś już napisał
                      • 2007
                      • 79

                      #5830
                      Zamieszczone przez ninevet
                      Bo to nikon był
                      5DmkII; 400Dh; 24-70L; 70-200/2.8L; 135L; 35/2; 85/1.8; 50/1.8II; Ʃ 20/1.8; T 17-50/2.8; SY 8/3.5 fish-eye; T 28-300/3.5-6.3 VC; 580ex II; Metz 58 AF-1; YN565EX ::EOS 5; EOS 500N; S5Pro; Ʃ18-35/1.8; 80-200 2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ24-60/2.8; EX1;
                      Pozdrawiam Szymon

                      Komentarz

                      • Opa_Apo
                        Bywalec
                        • 2008
                        • 226

                        #5831
                        Samochód dla posiadaczy eLek

                        IMHO AMG 63 i Maserati 4.7 V8, to najlepiej brzmiące silniki jakie dane było mi słyszeć.

                        Komentarz

                        • BeatX
                          PLUS member
                          PLUS member
                          • 2007
                          • 1733

                          #5832
                          full serwis

                          Moje zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/193816559@N05/

                          Komentarz

                          • najeli
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 992

                            #5833
                            Zamieszczone przez Opa_Apo
                            IMHO AMG 63 i Maserati 4.7 V8, to najlepiej brzmiące silniki jakie dane było mi słyszeć.
                            Obejrzyj "Nietykalnych", jedną z lepszych rzeczy w tym filmie był dźwięk Maserati
                            www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                            C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                            Komentarz

                            • trothlik
                              Uzależniony
                              • 2004
                              • 782

                              #5834
                              nie wiem jak śpiewa Maserati ale C63 AMG to poezja. Z bólem serca stwierdzam że i DBS nie brzmi tak ładnie...
                              trothlik
                              "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                              Komentarz

                              • jaroz
                                Bywalec
                                • 2012
                                • 151

                                #5835
                                w atelier fotograficznym fotograf z panienką kawkę popijają i przy tym bawią się dobrze. az tu nagle chrupotanie klucza w zamku, a fotograf na to: rozbieraj sie szybko i robimy zdjęcia.

                                Komentarz

                                Pracuję...