X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zaitsev
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1660

    #4831
    Zamieszczone przez xsardas
    MIcles dostał chyba rocznego bana!
    Nie, dostał kartkę na rok. Jak mu poprzednie ostrzeżenia się przedawnią, to wróci. Czyli +- za miesiąc.

    Przynudzacie już...

    Komentarz

    • E.3
      Bywalec
      • 2009
      • 141

      #4832
      Micles + punkty karne = neverending story
      Moje graty: EOS 350, 50 f/1.8 (plastik fantastik) i IT

      Komentarz

      • oskardj92
        Początki nałogu
        • 2009
        • 423

        #4833
        Aż się prosi, żeby dodać


        50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

        Komentarz

        • moregun
          Początki nałogu
          • 2006
          • 351

          #4834

          Komentarz

          • gushman
            Coś już napisał
            • 2008
            • 68

            #4835
            I to, i to siatkówka:


            Komentarz

            • nortonec
              • 2009
              • 4

              #4836


              Módlcie się, że on tylko wziął to do ręki żeby zrobić słit focie i później oddał grzecznie Panu Fotografowi

              Komentarz

              • trothlik
                Uzależniony
                • 2004
                • 782

                #4837
                Zamieszczone przez nortonec
                http://coolspotters.com/musicians/ju...#medium-706796

                Módlcie się, że on tylko wziął to do ręki żeby zrobić słit focie i później oddał grzecznie Panu Fotografowi
                Przepraszam, może jestem nie z tej bajki ale kto to jest??
                Widzę tą gębę często ale pojęcia nie mam nawet zielonego...
                trothlik
                "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                Komentarz

                • klisu
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 18

                  #4838
                  Zamieszczone przez trothlik
                  Przepraszam, może jestem nie z tej bajki ale kto to jest??
                  Widzę tą gębę często ale pojęcia nie mam nawet zielonego...
                  Jakiś śpiewak z Kanady. Też mam wrażenie, że żart mocno hermetyczny, albo za rzadko zaglądam na pudelka
                  blogspot | flickr

                  Komentarz

                  • grek
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 51

                    #4839
                    Zamieszczone przez klisu
                    Jakiś śpiewak z Kanady. Też mam wrażenie, że żart mocno hermetyczny, albo za rzadko zaglądam na pudelka
                    Nie na pudelka, a na demotywatory za rzadko zaglądacie Panowie:-D
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Ostatnio edytowany przez grek; 15853. Powód: Automerged Doublepost

                    Komentarz

                    • mc_iek
                      Uzależniony
                      • 2008
                      • 790

                      #4840
                      Nie rozumiem tej złośliwości pod jego adresem, jaka panuje w tym kraju. Chłopak nie najgorzej śpiewa. Jak na swój wiek dość sprawnie posługuje się gitarą ( wiem coś o tym, bo uczę jego rówieśników posługiwania się tym instrumentem). Ma swoje 5 minut i korzysta z nich jak umie. Tradycyjna, bezinteresowna polska zawiść powoduje jednak, że wieszamy na nim psy, bo to łatwiejsze niż próba dorównania...
                      Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

                      Komentarz

                      • namoamo
                        Uzależniony
                        • 2009
                        • 928

                        #4841
                        Niezupełnie tak. Jest nielubiany na całym świecie, przez swoich rówieśników. Jako że internet jest opanowany przez małolatów, stąd wszędzie wzmianki o nim. A że niektórzy "starsi" podchwycili temat to już inna kwestia..
                        Flickr

                        Komentarz

                        • suluf
                          Bywalec
                          • 2009
                          • 109

                          #4842
                          http://www.wykop.pl/ramka/470293/fot...komputerowych/ nowy sposób robienia zdjęć
                          Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

                          Komentarz

                          • klisu
                            Dopiero zaczyna
                            • 2007
                            • 18

                            #4843
                            Zamieszczone przez mc_iek
                            Tradycyjna, bezinteresowna polska zawiść powoduje jednak, że wieszamy na nim psy, bo to łatwiejsze niż próba dorównania...
                            Gugiel wskazuje na spore błędy w Twoim rozumowaniu, albo niepostrzeżenie Polacy opanowują świat.
                            blogspot | flickr

                            Komentarz

                            • mc_iek
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 790

                              #4844
                              Rozumiem, że skoro inni tak robią, to my też musimy, bo chcemy być bardziej światowi niż reszta?
                              Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

                              Komentarz

                              • najeli
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 992

                                #4845
                                Zamieszczone przez namoamo
                                Niezupełnie tak. Jest nielubiany na całym świecie, przez swoich rówieśników. Jako że internet jest opanowany przez małolatów, stąd wszędzie wzmianki o nim. A że niektórzy "starsi" podchwycili temat to już inna kwestia..
                                A ja się dowiedziałam, że istnieje, z jakiegoś filmiku, na którym jeździł na segway'u a za nim gonił dziki tabun fanek -- więc chyba nie jest nielubiany ;-)
                                www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
                                C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

                                Komentarz

                                Pracuję...