X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ely13
    Coś już napisał
    • 2007
    • 85

    #5461
    Nie znalazłem, więc możliwe że nie było...

    "Niniejsza strona pomoże ustalić osobom, które sądzą, że fotoradar zrobił im zdjęcie, czy i jakie przewinienie zostało utrwalone przez urządzenie. "

    ZaSzybko.pl
    Puszki dwie i kilka szkieł, światełka i parę innych gratów

    Komentarz

    • Czarek
      Coś już napisał
      • 2004
      • 93

      #5462
      Zamieszczone przez klisu
      http://www.youtube.com/watch?v=XjAMdbEXSdo

      W takie miejsce, tylko z Canonem
      tutaj są zdjęcia z innych ich wypraw

      Komentarz

      • C80
        Uzależniony
        • 2007
        • 855

        #5463
        Co za amatorka, jak można używać 24-70. Prawdziwy fotograf fotografuje tylko stałkami...


        PS. Mała złośliwość pod adresem "wyznawców" stałek deprecjonujących zoomy.
        [Strona] [Sportowy fotodziennik]

        Komentarz

        • DarekB
          Bywalec
          • 2005
          • 182

          #5464
          Zamieszczone przez Czarek
          tutaj są zdjęcia z innych ich wypraw
          http://www.joemonster.org/art/18150/...leku_wysokosci
          O w mordę... wata w nogach od samego oglądania zdjęć :-D

          Komentarz

          • Goomis
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1893

            #5465
            Zamieszczone przez C80
            Co za amatorka, jak można używać 24-70. Prawdziwy fotograf fotografuje tylko stałkami...


            PS. Mała złośliwość pod adresem "wyznawców" stałek deprecjonujących zoomy.
            Annie używa chyba tylko 24-70 :-P
            5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

            Komentarz

            • senner
              Początki nałogu
              • 2007
              • 328

              #5466
              Zamieszczone przez DarekB
              O w mordę... wata w nogach od samego oglądania zdjęć :-D

              a mnie ciekawi jedna rzecz...

              z tego co widzę to jakiś maszt radiowy:






              ja sam wchodziłem na taką 'popierdułkę' ~25 m?
              z torbą pełną ZENITowego sprzetu + statyw który po złożeniu miał ~70cm



              zdjęcia z niej [żadne cuda, wtedy był ze mnie wczesny, średniozaawansowany pstykacz z zenitem]: http://opuszczone-miejsca.prv.pl/zdj...y/7/index.html

              nie mniej - pogoda była [przy gruncie] bezwietrzna. na górze b.lekko wiało. kiedy wpakowałem się na samą górę, rozstawiłem sobie statyw to wieża zaczęła się bujać [czubek wieży nagle przytył o 60+5kg, dziecko w podstawówce wie jak się taki układ zacznie zachowywać] dochodziło do 50cm w jedną stronę względem położenia pierwotnego. nie powiem, gacie miałem pełne, na szczęście tylko w przenośni. dodam jeszcze to co warto też zauważyć na zdięciu - na samej górze postawienie stopy gdziekolwiek poza 'włazem' = stopa [jak cały balkonik] była już poza konstrukcją nośną, wisiała sobie 'w powietrzu'.. kolorytu dodawał fakt że wieża nie była pewnie używana przez ostatnie 10 lat= brak konserwacji..

              do rzeczy - jeśli ci państwo-hardkory weszli w kilka osób na samą górę TAK wysokiego masztu, to jestem ciekaw jak nimi wtedy bujało O.o [tak, uwzględniam fakt istnienia lin odciągowych, ale mimo wszystko
              ]
              domyślam się że masz im się nie zwalił, ale warto przypomnieć sobie historię najwyższego masztu w polsce.. O.o




              in film we trust

              Komentarz

              • klisu
                Dopiero zaczyna
                • 2007
                • 18

                #5467
                Zamieszczone przez Goomis
                Annie używa chyba tylko 24-70 :-P
                Nie ma się czemu dziwić... z takimi długami...
                blogspot | flickr

                Komentarz

                • C80
                  Uzależniony
                  • 2007
                  • 855

                  #5468
                  Ta, pewnie wszystkie stawłki 1.2 sprzedała...

                  A tak bardziej poważnie, to cały czas używała 24-70 co potwierdza tylko to, że można być szanowanym zaje...tym fotografem i odnieść sukces nie mając worka stałek.
                  [Strona] [Sportowy fotodziennik]

                  Komentarz

                  • dinderi
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 3028

                    #5469
                    Zamieszczone przez C80
                    cały czas używała 24-70 co potwierdza tylko to, że można być szanowanym zaje...tym fotografem i odnieść sukces nie mając worka stałek.
                    Dziwi mnie to, że to kogoś jeszcze dziwi.
                    W kwestii obiektywów i jakości zdjęcia, ogólnie obowiazujący pogląd został zdominowany przez kotleciarsko-pseudoartystyczne-glemurowe stado ignorantów. Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek portal tego typu, żeby bardzo szybko zauwazyć, że zdjęcia tam wychwalane pod niebiosa są wszystkie takie same i nie istaniałyby, ani bez prawdziwej lub cyfrowej, papierowej głebi ostrości, ani bez poważnych manipulacji w Photoshopie.
                    Żeby być nadal w temacie:

                    W małym zakładzie fotograficznym klient odbiera swoje zdjęcia do paszportu. Aby zobaczyć jak "wyszedł" wyciąga fotografie z koperty. Chwilę się im przygląda i podaje je fotografowi:
                    - Panie to przecież nie ja - mówi.
                    Fotograf zakłada grube okulary, przenosi kilkakrotnie wzrok ze zdjęcia na klienta i komunikuje:
                    - Jak to nie pan? Pan jak wymalowany!
                    - No skąd? - upiera się klient - Ten tutaj jest jakiś łysy, a ja przecież mam dość bujną grzywę.
                    - Musiał się pan tak przyczesać przed zdjęciem - wzrusza ramionami fachowiec.
                    - Ale ten ze zdjęcia jest wyraźnie starszy.
                    - Każdemu się wydaje, że jest starszy na zdjęciach.
                    - A ta brodawka koło nosa? - klient jest pewny swego - Czy ja mam brodawkę?
                    Fotograf ponownie przygląda się zdjęciom:
                    - No faktycznie - zgadza się jakby zrezygnowany - Pan nie ma brodawki. Może to i nie pan.
                    - Pewnie, że nie ja. Poza tym - klient dobija starego rzemieślnika - ten na zdjęciu leży w trumnie.
                    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                    ---Moje zdjecia na FB---

                    Komentarz

                    • arturs
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 4196

                      #5470
                      Zamieszczone przez senner
                      a mnie ciekawi jedna rzecz...

                      z tego co widzę to jakiś maszt radiowy:

                      do rzeczy - jeśli ci państwo-hardkory weszli w kilka osób na samą górę TAK wysokiego masztu, to jestem ciekaw jak nimi wtedy bujało O.o [tak, uwzględniam fakt istnienia lin odciągowych, ale mimo wszystko]
                      Jest w Kielcach taka góra http://pl.wikipedia.org/wiki/Telegraf_%28g%C3%B3ra%29 , nazywa się Telegraf - stoi tam taki maszt:

                      wysokości 60m.. byłem tam (na maszcie) paręnaście razy..
                      jak na dole (w kielcach u podnóża góry) jest zupełnie bezwietrznie to i tak na górze (ponad drzewami) już nieźle wieje..
                      na górze wieje już zawsze.. jak w kieleckiem
                      raz wchodziłem z kolegą tam w zimę przy -10 i na dole "lekkim wietrze"... jakoś nas nie korci żeby to powtórzyć.. mieliśmy wejść, odkręcić całą skrzynkę z jakimś ustrojstwiem (4 śruby) założyć nową, podłączyć anteny i zejść.. na dole rąk nie czuliśmy..
                      a na górze jak wieje to odchyłka od pionu "na oko" (bo będąc tam ciężko to jakoś miarodajnie zmierzyć) dochodzi do około 1m.. wrażenie dosyć "ciekawe" ale w zasadzie czujesz to bardzo jak punktem odniesienia jest coś na dole.. jak u góry siedzisz i nie myślisz że się bujasz i to co robisz buja się razem z tobą to się tego tak nie czuje..
                      5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                      Komentarz

                      • klisu
                        Dopiero zaczyna
                        • 2007
                        • 18

                        #5471
                        Nikonowy Big Fail

                        Właściwie to nie wiem czy to do końca śmieszne, jakoś te canonowo-nikonowe wojenki nie są tym co lubię najbardziej...
                        Ostatnio edytowany przez klisu; 11839.
                        blogspot | flickr

                        Komentarz

                        • Kolekcjoner
                          Obertroll
                          • 2006
                          • 18766

                          #5472
                          Może to nie kwestia wojenek. Bardziej o to, że takie narzędzia jak facebook czy podobne bywają ryzykowne w użyciu.
                          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                          Kapitan Wagner

                          Komentarz

                          • C80
                            Uzależniony
                            • 2007
                            • 855

                            #5473
                            Ja nie wiem czy przypadkiem nie chodziło o to, że w pewnym momencie najlepszych fotografów ogranicza sprzęt. Tak jakby jakiś wybitny fotograf sportowy z Ligi Mistrzów poszedł na mecz z Sigmą 70-300 4-5.6. Ale faktem jest, że jak się pracuje a marketingu to trzeba 4 razy pomyśleć, a potem jeszcze raz.

                            Co by jednak nie napisali, to posiadacze systemu Nikona nie przejdą z powodu takiej pierdoły do Canona. Ci którzy chcą zmienić słoik i tak to zrobią, a ci którzy dopiero się zastanawiają raczej nie wyłapią takiej wpadki. To nie będzie miało większego wpływu na sprzedaż, może co najwyżej będzie się dużo mówiło o Nikonie. I właściwie o to chodzi...
                            [Strona] [Sportowy fotodziennik]

                            Komentarz

                            • Mordimer

                              #5474
                              Nocne zdjęcia

                              Komentarz

                              • senner
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 328

                                #5475
                                2 śmiechowe foto-ciekawostki:

                                This website is for sale! inewidea.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, inewidea.com has it all. We hope you find what you are searching for!




                                This website is for sale! inewidea.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, inewidea.com has it all. We hope you find what you are searching for!





                                in film we trust

                                Komentarz

                                Pracuję...