X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Robson01
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1574

    #421
    Tomasz, ale niewypał :-).
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    Komentarz

    • bundy
      Uzależniony
      • 2006
      • 760

      #422
      Ta fota powinna być użyta w reklamie filtrów polaryzacyjnych z podpisem "Zdjęcie wykonane bez filtra" :-) ;-)
      1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

      Komentarz

      • DoMiNiQuE
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3548

        #423
        Islandczycy nie sa gorsi od Polakow http://www.iceland.pl/newsy/060601pw1.html ;-)

        Komentarz

        • Raff
          Uzależniony
          • 2005
          • 778

          #424
          Zamieszczone przez Tomasz1972
          Jak nie należy fotografować
          Przegięcie pały

          Komentarz

          • dentharg
            Uzależniony
            • 2005
            • 867

            #425
            Hyhy.. Raff, jesteś zbyt dosłowny
            Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

            Komentarz

            • mattnick
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1735

              #426
              Zamieszczone przez Tomasz1972
              Jak nie należy fotografować


              Vitez chyba koty fotografi nie ??
              30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
              CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

              Komentarz

              • Raff
                Uzależniony
                • 2005
                • 778

                #427
                Zamieszczone przez mattnick
                Vitez chyba koty fotografi nie ??
                Toż to pies W oknie też odbicia "kota" nie ma Vitez jest czysty

                Komentarz

                • piast9
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 3267

                  #428
                  Myślałem, że to ptak.
                  650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                  Komentarz

                  • Kubak82
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 2348

                    #429
                    Zamieszczone przez piast9
                    Myślałem, że to ptak.

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #430
                      Zamieszczone przez Raff
                      Toż to pies
                      Kot rasy sfinks wg mnie : http://vitez.ceron.pl/galerie/koty/p...s/IMG_5991.jpg

                      A w razie gdyby ktos wnikal to ja mam w domu balijke, europejke i brytyjczyka

                      Komentarz

                      • bundy
                        Uzależniony
                        • 2006
                        • 760

                        #431
                        Zamieszczone przez Vitez
                        Kot rasy sfinks wg mnie : http://vitez.ceron.pl/galerie/koty/p...s/IMG_5991.jpg

                        A w razie gdyby ktos wnikal to ja mam w domu balijke, europejke i brytyjczyka
                        No ale zawsze mogłeś być z wizytą u znajomego miłośnika kotów :-) ;-)
                        1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                        Komentarz

                        • Raff
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 778

                          #432
                          Ale bestia No Vitez - jesteś podejrzany

                          Komentarz

                          • gwozdzt
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 5780

                            #433
                            Zamieszczone przez Vitez
                            Jakby jeszcze ktoś tak dokładnie zidentyfikował gatunek ptaka?
                            Pozdrowienia, Tomek

                            Komentarz

                            • Raff
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 778

                              #434
                              Zamieszczone przez gwozdzt
                              Jakby jeszcze ktoś tak dokładnie zidentyfikował gatunek ptaka?
                              Ptakus Popularus Zprzodus Ufacetus

                              Komentarz

                              • gwozdzt
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 5780

                                #435
                                Zamieszczone przez Raff
                                Ptakus Popularus Zprzodus Ufacetus
                                IMHO zbyt ogólnie to ująłeś. Ptaki te również występują w różnych odmianach
                                Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: IMG_4590.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 247,0 KB
ID: 2105379
                                Pozdrowienia, Tomek

                                Komentarz

                                Pracuję...