X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mattnick
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1735

    #2086
    http://*******nieci.eu/gracjan/index.html

    GRACJAN POWRÓCIŁ !!!!
    30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

    Komentarz

    • Propi
      Początki nałogu
      • 2005
      • 329

      #2087
      O. matko. boska.

      Gracjan... jest trudny do opisania... na każdym zdjęciu ta sama poza, ten sam płaski tyłek i mały pitok... wiecie coś więcej o tym typie? On jest poczytalny?
      www.piotrwojtasiak.pl

      Komentarz

      • fotokor1
        Początki nałogu
        • 2006
        • 373

        #2088
        nie liczy się wielkość ale technika
        moje obserwacje po raz drugi: powinien iść do lekarza ma chyba ,,chorą stulejkę'' , ciekawe czy podnieca go trawa, pisek, błoto i skały? a może fotograf??
        Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 , Canon 35 1.4 , canon 17-40/4, canon fish eye, 24-105/4, Bilora 1122 i inne drobiazgi

        Komentarz

        • comatus
          Uzależniony
          • 2006
          • 725

          #2089
          Może nie śmieszne, ale ciekawe. Panie i Panowie, możecie czuć się zagrożeni, wyrosła nam nowa konkurencja!!! Internetowa galeria :wink:

          Komentarz

          • rysib
            Początki nałogu
            • 2006
            • 281

            #2090
            Zamieszczone przez fotokor1
            nie liczy się wielkość ale technika
            moje obserwacje po raz drugi: powinien iść do lekarza ma chyba ,,chorą stulejkę'' , ciekawe czy podnieca go trawa, pisek, błoto i skały? a może fotograf??
            o cholera, on lubi fotografie, akwarystyke i ma kota - to zupełnie tak jak ja. Śmiać się czy płakać??
            Pozdrawiam Rysiek

            Komentarz

            • rysib
              Początki nałogu
              • 2006
              • 281

              #2091
              Pozdrawiam Rysiek

              Komentarz

              • sniper88
                Pełne uzależnienie
                • 2007
                • 1156

                #2092
                To akurat jest photoshop Cien powinien byc lustrzanym odbiciem napisu
                WWW | 500px | IG
                Semper in altum

                Komentarz

                • MacGyver
                  Cenzor
                  • 2006
                  • 7043

                  #2093
                  A to zależy w którą stronę był usytuowany, jeśli tyłem do tego muru to nie.
                  Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                  Komentarz

                  • sniper88
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1156

                    #2094
                    Zamieszczone przez MacGyver
                    A to zależy w którą stronę był usytuowany, jeśli tyłem do tego muru to nie.
                    Ale wtedy budynek by musial byc parterowy, zeby loga dach tegoz budynku nie zaslonil, a w to watpie
                    WWW | 500px | IG
                    Semper in altum

                    Komentarz

                    • enter
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1201

                      #2095
                      Zamieszczone przez sniper88
                      Ale wtedy budynek by musial byc parterowy, zeby loga dach tegoz budynku nie zaslonil, a w to watpie
                      albo ktoś odwrotnie to umiecił



                      Komentarz

                      • tdrul
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 132

                        #2096
                        ze strony Foto-Kuriera




                        kto mi to wyjaśni ?
                        30D, C10-22, T17-50, C70-200, cokiny i inne fastpacki

                        Komentarz

                        • Fakungio
                          Początki nałogu
                          • 2006
                          • 297

                          #2097
                          Funny Canon!!!

                          Może czasem dobrze się pośmiać ze swojego ukochanego sprzętu..



                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          Ostatnio edytowany przez Fakungio; 5599. Powód: Automerged Doublepost
                          Canon 50D + EF 24-105 f/4 L+ Sigma 50mm 1.4 EX DG

                          Komentarz

                          • Cichy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 7443

                            #2098
                            ?????
                            O obiektywach wiem prawie wszystko

                            Komentarz

                            • kucza21
                              Uzależniony
                              • 2007
                              • 518

                              #2099
                              Fakungio
                              Właśnie takiego sprzętu szukałem jak na pierwszym zdjęciu. Nigdzie nie potrafiłem znaleźć na innym forum wyczytałem, że jest go bardzo ciężko dostać !! Powiedz mi proszę gdzie można takie cacko kupić !! Bo właśnie wszystko w moim aparacie odpowiada poza zakładką "Ideas" Zresztą jak w innym wątku pisałem... I ile kosztuje takie coś ??
                              Może czasem dobrze się pośmiać ze swojego ukochanego sprzętu..
                              Co racja to racja !! Myślałem, że mój 400D to świetny sprzęt, ale przy tym to jest kompletne nic !!
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              Fakungio
                              Dodam jeszcze, że wątki przez Ciebie są śmieszne i troszkę ubawu mam przy nich. Tylko mam taką prośbę, gdybyś mógł dodawać do Hydeparku.
                              Ostatnio edytowany przez kucza21; 11320. Powód: Automerged Doublepost

                              Komentarz

                              • konradl
                                Uzależniony
                                • 2004
                                • 980

                                #2100
                                Zamieszczone przez mattnick
                                WOW, jestem delikatnie mowiac w szoku i troche zdezorientowany, co to za ufo...

                                Komentarz

                                Pracuję...