X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sebfoto
    Początki nałogu
    • 2009
    • 380

    #1

    Czy ktoś wie jaki to stopień?

    Zdjęcie wykonane podczas parady. Zastanawiam się jaki stopień reprezentują te naszywki (pagon + ramie)?

    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.
  • shutter
    Bywalec
    • 2007
    • 123

    #2
    Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

    Sprawę ułatwiłoby podanie przynajmniej kraju, w którym była ta parada.
    Pstrykadełka, słoiki, staza, cztery duże koła i trzy anteny.

    Komentarz

    • sebfoto
      Początki nałogu
      • 2009
      • 380

      #3
      Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

      Zamieszczone przez shutter
      Sprawę ułatwiłoby podanie przynajmniej kraju, w którym była ta parada.
      Konkretnie chodzi o to zdjęcie - link
      Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

      Komentarz

      • mdagence
        • 2011
        • 10

        #4
        Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

        jedna belka to starszy marynarz. raczej nie jest inaczej. OR-2 w kodzie nato

        Komentarz

        • sebfoto
          Początki nałogu
          • 2009
          • 380

          #5
          Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

          Zamieszczone przez mdagence
          jedna belka to starszy marynarz. raczej nie jest inaczej. OR-2 w kodzie nato
          czyli to raczej nie oficer?
          Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

          Komentarz

          • aliant

            #6
            Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

            Hmm, belka mówi co innego, a czapka, baretki i miejsce w szeregu co innego. Po za tym ma mundur oficerski.
            Ostatnio edytowany przez Gość; 48463.

            Komentarz

            • Leon007
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 2709

              #7
              Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

              To może być marynarka handlowa, a nie wojenna.
              Dystynkcje Polskich Służb Mundurowych
              Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
              Ja
              Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
              Konfucjusz

              Komentarz

              • PawelB
                Uzależniony
                • 2005
                • 578

                #8
                Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

                Znaczek na rękawie wskazuje chyba na francuskie lotnictwo morskie. Tu jest coś o tej formacji French Naval Aviation - Wikipedia, the free encyclopedia wprawdzie na zdjęciu "skrzydła" po bokach maja pięć pasków a na Wikipedii cztery, ale tu jest też pięć Les insignes portés sur les combinaisons de vol ale francuskiego akurat nie znam i nic tu nie doczytam.
                Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                Moje gnioty
                Moje gnioty 2

                Komentarz

                • sebfoto
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 380

                  #9
                  Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

                  PawelB dzięki! Ciekawe jak to wygrzebałeś
                  Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

                  Komentarz

                  • PawelB
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 578

                    #10
                    Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

                    Przez Googla To samo zdjęcie było na jakimś irlandzkim forum Military Photos - Page 37 - boards.ie na dole strony jest sugestia formacji. A potem to już z górki.
                    Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                    Moje gnioty
                    Moje gnioty 2

                    Komentarz

                    • sebfoto
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 380

                      #11
                      Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

                      Zamieszczone przez PawelB
                      Przez Googla To samo zdjęcie było na jakimś irlandzkim forum Military Photos - Page 37 - boards.ie na dole strony jest sugestia formacji. A potem to już z górki.
                      Tam też o to pytałem. Nie widziałem ostatnich postów Dzięki.
                      Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

                      Komentarz

                      • PawelB
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 578

                        #12
                        Odp: Czy ktoś wie jaki to stopień?

                        Hehe, nie zwróciłem uwagi na nicka na tamtym forum
                        Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                        Moje gnioty
                        Moje gnioty 2

                        Komentarz

                        Pracuję...