X
-
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro... -
Odp: Gdzie nad polskie morze?
Wystarczy abyś przeczytał że zrozumieniem tytuł wątku...
Wytalkowane z GT-I9100Komentarz
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
No nie, zimna brudna wodę oraz niegwaraantowana pogodę to widziałem w różnych miejscach na świecie, nic nowego, ale z tym wyciaganiem kasy od turystów i wysokimi cenami to skandal!! Z tym się nigdzie indziej nie spotkałem, trzeba z tym skończyć, zgłosić do jakiegoś urzędu europejskiego, bo kto to widział żeby tak żerować na gościach, to wstyd przynosi naszej ojczyźnie!wszędzie tylko nie nad polski Bałtyk, no chyba że gustujesz w brudnej i zimnej wodzie, niegwarantowanej pogodzie, obleśnych knajpach serwujących ryby smazone na zużytym oleju za niebotyczne pieniądze i wszędobylskich cwaniaków kombinujących na około, jak wyciągnąć kasę od "turystycznej stonki"...I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.Komentarz
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
no racja ,skupilem się na samym wątku... niestety w niczym to nie zmienia mojego zdania więc jako kompromis polecam Bornholm bo to blisko "polskiego morza", czyste plaże, mało turystów i rewelacyjne drogi rowerowe wzdłuż wybrzeza że o innych atrakcjach wyspy nie wspomnę...http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...Komentarz
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Nadal mam dylemat
Łeba / Ustka czy Niechorze/Rewal/Pobierowo?Komentarz
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
Bylem przed poludniem w Orzechowie - 5 km na wschod od Ustki. Cisza, spokoj, ludzi niewiele.
W Ustce za to ludz lezy na ludziu, smrod, halas i nawet nie ma gdzie zaparkowac.Komentarz
-
-
-
-
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
Przemyślałem, popytałem, poczytałem i wybrałem Niechorze
Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. Dzięki za odpowiedzi! Temat do zamknięcia
Komentarz
-
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
z wymienionych miejsc byłam w Łebie, Władysławowie i Kołobrzegu, wszędzie pięknie, ale trudno coś konkretnego polecić, bo to sprawa indywidualna co sie komu spodoba
Komentarz
-
-
Odp: Gdzie nad polskie morze?
O ile się nie mylę, to chodzi o wystawę fotografii forumowicza nikoniarzy o nicku Nemeth. Jego zdjęcia są niesamowite, więc w ciemno polecam.Komentarz

Komentarz