X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zysk
    Pełne uzależnienie
    • 2013
    • 1120

    #31
    Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

    Zamieszczone przez RobertON
    P.S. Panowie flipflap i zysk przestańcie sobie słodzić, bo od tych uprzejmości mdło się zrobiło, zwłaszcza od tych WIELKICH liter
    To co :
    sugerujesz ,aby wejść na wojenną stopę .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

    Komentarz

    • RobertON
      Pełne uzależnienie
      • 2012
      • 2190

      #32
      Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

      Zamieszczone przez zysk
      To co :
      sugerujesz ,aby wejść na wojenną stopę .
      Można wypić kolejkę "za zdrowie" Kolegi albo piwko i będzie dobrze

      Wojna nikomu nie jest potrzebna, oprócz handlarzy śmiercią.
      Ostatnio edytowany przez RobertON; 47552.
      https://500px.com/robowert26

      Komentarz

      • Usjwo
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 1055

        #33
        Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

        Zamieszczone przez RobertON
        Wojna nikomu nie jest potrzebna, oprócz handlarzy śmiercią.
        Wojna jest motorem postepu technicznego

        Komentarz

        • Kolekcjoner
          Obertroll
          • 2006
          • 18766

          #34
          Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

          Zamieszczone przez Usjwo
          Wojna jest motorem postepu technicznego
          No....
          .... dobrze się to pisze siedząc w fotelu .
          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
          Kapitan Wagner

          Komentarz

          • Demonos
            Początki nałogu
            • 2011
            • 251

            #35
            Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

            Zamieszczone przez cobalt
            Na Allegro są tylko używane i kiepsko wykonane. Po powrocie do domu postaram się wrzucić zdjęcie, starego, zepsutego pióra. O jakie mi chodzi
            Masz na myśli takie z wbudowaną na stałe pompką do zaciągania atramentu z butli: metalowa obudowa z okienkiem, w którym jest listewka sprężynująca, którą ściska się gumową rurkę wewnątrz?

            Takie to pamiętam - w każdym papierniku były - trochę tego się przewinęło. Fajne pióra.
            1Ds mkII, 50D + S35/1.4 | C10-22 /3.5-4.5 | C 28-105/3.5-4.5 USM | C24/2.8 | CZJ Pancolar 50/1.8 |Petri 50/2.0 | Metz 58 AF-2

            Komentarz

            • becekpl
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 4304

              #36
              Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

              wisniowe albo butelkowa zielen ,takie kolory pamietam
              Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
              Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

              Komentarz

              • Zowa
                Bywalec
                • 2013
                • 120

                #37
                Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                Zamieszczone przez Demonos
                Masz na myśli takie z wbudowaną na stałe pompką do zaciągania atramentu z butli: metalowa obudowa z okienkiem, w którym jest listewka sprężynująca, którą ściska się gumową rurkę wewnątrz?

                Takie to pamiętam - w każdym papierniku były - trochę tego się przewinęło. Fajne pióra.
                Są takie jeszcze. Przynajmniej w Pruszczuniuniu...
                Człowiek myślał, że jak kupi lustereczko, to będzie jak w bajce...A tu gniot za gniotem
                c600d; c 50/1.8; t 17-50/2.8->5Dc;50 1.4;70-210 3.5; 35 2.0 i inne...
                mój FB
                mój Flickr

                Komentarz

                • cobalt
                  Pełne uzależnienie
                  • 2012
                  • 1513

                  #38
                  Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                  Co prawda nie kupiłem, ale się zastanawiam, bo cena i wykonanie jest OK: PAS TAKTYCZNY PODWÓJNY POLICJA OCHRONA RECON (4888143164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
                  Może się przyda do foto?
                  C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
                  www.cobalt.fr.pl

                  Komentarz

                  • Marylka
                    Coś już napisał
                    • 2007
                    • 97

                    #39
                    Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                    Zamieszczone przez cobalt
                    Co prawda nie kupiłem, ale się zastanawiam, bo cena i wykonanie jest OK: PAS TAKTYCZNY PODWÓJNY POLICJA OCHRONA RECON (4888143164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
                    Może się przyda do foto?
                    Pas jest bardzo sztywny i jeżeli będziesz chciał go skrócić dopasować do swojego obwodu nie zagniesz go. Ja mam taki sam i niestety oddałam bratu.
                    Canon RP + RF 24-240mm, Canon 6D, 40D, Sigma 10-20mm, EF 50mm f/1.8 II, EF 24-105 mm f/4L, EF 70-200mm f/4 IS

                    Komentarz

                    • cobalt
                      Pełne uzależnienie
                      • 2012
                      • 1513

                      #40
                      Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                      Zamieszczone przez Marylka
                      Pas jest bardzo sztywny i jeżeli będziesz chciał go skrócić dopasować do swojego obwodu nie zagniesz go. Ja mam taki sam i niestety oddałam bratu.
                      No to zostaje przy rozwiązaniu tymczasowym: http://www.canon-board.info/pozostal...80/index6.html
                      C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
                      www.cobalt.fr.pl

                      Komentarz

                      • schizart
                        Dopiero zaczyna
                        • 2008
                        • 28

                        #41
                        Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                        Nie długo mikrometry będą rarytasem... ;-)
                        Tylko czy ktoś się jeszcze umie nim posługiwać? Chyba już nie uczą tego w szkołach...

                        Komentarz

                        • piast9
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3267

                          #42
                          Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                          Mikromierzy nadal używa na przykład każdy mechanik robiący przy tradycyjnej tokarce. Czemu mają być rarytasem?
                          650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                          Komentarz

                          • Tom77
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2874

                            #43
                            Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                            Zamieszczone przez schizart
                            Nie długo mikrometry będą rarytasem... ;-)
                            Tylko czy ktoś się jeszcze umie nim posługiwać? Chyba już nie uczą tego w szkołach...
                            Tu cię zaskoczę. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek zakładu produkcyjnego bez suwmiarek czy mikrometrów. jeżeli nie będą używane przy produkcji to na pewno przy kontroli.
                            Nie mówiąc już o mechanikach, tokarzach, frezerach, szlifierzach, itd

                            --- Kolejny post ---

                            Zamieszczone przez piast9
                            Mikromierzy nadal używa na przykład każdy mechanik robiący przy tradycyjnej tokarce. Czemu mają być rarytasem?
                            Bo przy tokarce cnc nie musi już sprawdzać wymiaru

                            Komentarz

                            • chrisNI
                              Bywalec
                              • 2013
                              • 173

                              #44
                              Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                              Zamieszczone przez schizart
                              Nie długo mikrometry będą rarytasem... ;-)
                              Tylko czy ktoś się jeszcze umie nim posługiwać? Chyba już nie uczą tego w szkołach...
                              Mikrometr to pryszcz mam suwak logarytmiczny I maszynkè do liczenia tzw. "kręciołek " to dopiero sĂ* wezwania

                              Komentarz

                              • cobalt
                                Pełne uzależnienie
                                • 2012
                                • 1513

                                #45
                                Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem

                                Zamieszczone przez chrisNI
                                Mikrometr to pryszcz mam suwak logarytmiczny I maszynkè do liczenia tzw. "kręciołek " to dopiero sĂ* wezwania
                                Mikrometr - to jednostka miary. Podwielokrotność metra.
                                Mikromierz przyrząd do mierzenia. Może i ktoś w slangu używa określenia mikrometr dla mikromierza. Tak samo jak hebel dla struga.
                                A suwaka logarytmicznego używają artylerzystki we Francji do dzisiaj. Bo nie mogą się doczekać na wybuch jądrowy .
                                Ostatnio edytowany przez cobalt; 44932.
                                C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
                                www.cobalt.fr.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...