X
-
"http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII -
-
Komentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Masz na myśli takie z wbudowaną na stałe pompką do zaciągania atramentu z butli: metalowa obudowa z okienkiem, w którym jest listewka sprężynująca, którą ściska się gumową rurkę wewnątrz?
Takie to pamiętam - w każdym papierniku były - trochę tego się przewinęło. Fajne pióra.1Ds mkII, 50D + S35/1.4 | C10-22 /3.5-4.5 | C 28-105/3.5-4.5 USM | C24/2.8 | CZJ Pancolar 50/1.8 |Petri 50/2.0 | Metz 58 AF-2Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
wisniowe albo butelkowa zielen ,takie kolory pamietamNie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Są takie jeszcze. Przynajmniej w Pruszczuniuniu...Masz na myśli takie z wbudowaną na stałe pompką do zaciągania atramentu z butli: metalowa obudowa z okienkiem, w którym jest listewka sprężynująca, którą ściska się gumową rurkę wewnątrz?
Takie to pamiętam - w każdym papierniku były - trochę tego się przewinęło. Fajne pióra.
Człowiek myślał, że jak kupi lustereczko, to będzie jak w bajce...A tu gniot za gniotem
c600d; c 50/1.8; t 17-50/2.8->5Dc;50 1.4;70-210 3.5; 35 2.0 i inne...
mój FB
mój FlickrKomentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Co prawda nie kupiłem, ale się zastanawiam, bo cena i wykonanie jest OK: PAS TAKTYCZNY PODWÓJNY POLICJA OCHRONA RECON (4888143164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Może się przyda do foto?C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
www.cobalt.fr.plKomentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Pas jest bardzo sztywny i jeżeli będziesz chciał go skrócić dopasować do swojego obwodu nie zagniesz go. Ja mam taki sam i niestety oddałam bratu.Co prawda nie kupiłem, ale się zastanawiam, bo cena i wykonanie jest OK: PAS TAKTYCZNY PODWÓJNY POLICJA OCHRONA RECON (4888143164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Może się przyda do foto?Canon RP + RF 24-240mm, Canon 6D, 40D, Sigma 10-20mm, EF 50mm f/1.8 II, EF 24-105 mm f/4L, EF 70-200mm f/4 ISKomentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
No to zostaje przy rozwiązaniu tymczasowym: http://www.canon-board.info/pozostal...80/index6.htmlC eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
www.cobalt.fr.plKomentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Nie długo mikrometry będą rarytasem... ;-)
Tylko czy ktoś się jeszcze umie nim posługiwać? Chyba już nie uczą tego w szkołach...Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Mikromierzy nadal używa na przykład każdy mechanik robiący przy tradycyjnej tokarce. Czemu mają być rarytasem?650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Tu cię zaskoczę. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek zakładu produkcyjnego bez suwmiarek czy mikrometrów. jeżeli nie będą używane przy produkcji to na pewno przy kontroli.
Nie mówiąc już o mechanikach, tokarzach, frezerach, szlifierzach, itd
--- Kolejny post ---
Bo przy tokarce cnc nie musi już sprawdzać wymiaru
Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem
Mikrometr - to jednostka miary. Podwielokrotność metra.
Mikromierz przyrząd do mierzenia. Może i ktoś w slangu używa określenia mikrometr dla mikromierza. Tak samo jak hebel dla struga.
A suwaka logarytmicznego używają artylerzystki we Francji do dzisiaj. Bo nie mogą się doczekać na wybuch jądrowy
.
Ostatnio edytowany przez cobalt; 44932.C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
www.cobalt.fr.plKomentarz
Komentarz