X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tomfoot
    Pełne uzależnienie
    • 2010
    • 2277

    #46
    Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Zamieszczone przez brajans
    Marek Konrad reklamuje
    Kto to jest Marek Konrad?

    Komentarz

    • Bangi
      Moderator
      • 2010
      • 5117

      #47
      Odp: W jakim banku konto osobiste?

      Zamieszczone przez adaminrealfor
      jak karta to tylko Revolut. I żegnacie się z kartą Waszego banku
      Akurat to testuję, choć prawdziwy test będzie za granicą. Niemniej całej pensji i oszczędności, bym do nich nie przelał...
      SAMOLOTY CB
      SAMOLOTY lotnictwo.net
      SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

      Komentarz

      • becekpl
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 4304

        #48
        Odp: W jakim banku konto osobiste?

        Revolut to prawdziwa rewolucja
        mam ja od paru lat, idealna poza EU
        nie zawsze działa, warto mieć w zapasie inna
        w krajach Eu używam ING-pod kartę do konta podpiąłem konta walutowe i teraz mam na debetowce PLP/$/EURO/GBP
        Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
        Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

        Komentarz

        • Macios
          Uzależniony
          • 2005
          • 692

          #49
          Odp: W jakim banku konto osobiste?

          Becekpl - kiedy Ci nie zadziałała? A w jakim banku macie konto firmowe? Mnie już żubrzyk kroi nawet za przelewy "w zagrodzie", więc czas na zmiany...
          galeria

          Komentarz

          • tomfoot
            Pełne uzależnienie
            • 2010
            • 2277

            #50
            Odp: W jakim banku konto osobiste?

            Zamieszczone przez Macios
            Becekpl - kiedy Ci nie zadziałała? A w jakim banku macie konto firmowe? Mnie już żubrzyk kroi nawet za przelewy "w zagrodzie", więc czas na zmiany...
            Raiffeisen, czyli teraz to Paribas.

            Komentarz

            • becekpl
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 4304

              #51
              Odp: W jakim banku konto osobiste?

              [MENTION=2491]Macios[/MENTION] ,zdarzało mi się w rożnych miejscach na świecie
              w Japonii np. czasem nie przechodziła w sklepie a niektóre bankomaty doliczały super prowizje-musiałem szukać takiego bez
              w Am. Cen. sa 3 rodzaje bankomatów i tylko jeden z nią współpracował, i tez czasem nie przechodziła
              w Hiszpanii chyba tez miałem z nią kłopot
              czasem nie przechodzi przy płatnościach internetowych i nie przejdzie tam gdzie jest wymagane secure3D bo ta karta tego nie ma
              ale są to rzadkie przypadki
              stad ja zawsze mam kartę w zapasie i cash

              aaa i trzeba pamiętać ze domyślnie ta karta pokazywana jest w GPB, zatem trzeba pamiętać by kliknąć taka walutę jaka mamy na koncie(po co ma przeliczać)

              sam produkt jest genialny -doładowanie następuje w czasie rzeczywistym(musi być internet), zdarzało mi się doładować przy kasie bo zabrakło;D
              widzisz tez od razu ile wydałeś i jaki przelicznik- a jest on bardzo dobry
              Ostatnio edytowany przez becekpl; 27958.
              Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
              Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

              Komentarz

              • Macios
                Uzależniony
                • 2005
                • 692

                #52
                Odp: W jakim banku konto osobiste?

                Dzięki!
                galeria

                Komentarz

                • Klaruna
                  • 2019
                  • 3

                  #53
                  Odp: W jakim banku konto osobiste?

                  Ja mam w aliorze, ale nie jestem w pełni zadowolona, są dodatkowe opłaty, o ktorych nie wiedziałam, także szczerze mówiąc zastanawiam się nad przeniesieniem konta do jakiegoś polskiego banku

                  Komentarz

                  • Bangi
                    Moderator
                    • 2010
                    • 5117

                    #54
                    Odp: W jakim banku konto osobiste?

                    Zamieszczone przez Klaruna
                    Ja mam w aliorze, ale nie jestem w pełni zadowolona, są dodatkowe opłaty, o ktorych nie wiedziałam, także szczerze mówiąc zastanawiam się nad przeniesieniem konta do jakiegoś polskiego banku
                    A Alior wg ciebie to jest z jakiego kraju bank

                    Wystarczy spojrzeć na akcjonariat
                    Relacje inwestorskie Alior Banku. Raporty, wyniki finansowe, notowania, akcjonariat, kalendarium.
                    SAMOLOTY CB
                    SAMOLOTY lotnictwo.net
                    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

                    Komentarz

                    • becekpl
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 4304

                      #55
                      Odp: W jakim banku konto osobiste?

                      przenieś, przenieś ktoś w końcu musi ponosić koszty socjalu
                      Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
                      Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

                      Komentarz

                      • rafels3
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 454

                        #56
                        Odp: W jakim banku konto osobiste?

                        dyskutujecie z jakimś nowopowstałym trolkontem, szkoda klawiatury...

                        Komentarz

                        • Martin87
                          Bywalec
                          • 2015
                          • 127

                          #57
                          Odp: W jakim banku konto osobiste?

                          Nest Bank, bo w dużym zakresie jest darmowe. U konkurencji jest dramat pod tym względem.

                          Komentarz

                          • Nanmi
                            • 2021
                            • 6

                            #58
                            Odp: W jakim banku konto osobiste?

                            Osobiście z Nest Bank nie miałam problemów, ale ludzie czasem piszą po necie opinie o jakichś problemach technicznych, informatycznych, z saldami i ogólnie różnych. Długim księgowaniu transakcji blokadach itp.
                            No, ale jest darmowe i nie ma warunków.

                            Kiedyś Getin był ok, ale to był dawno. Poza tym podnoszą opłaty i warunki teraz.

                            Jak ktoś nie chce karty lub mu nie przeszkadza 300 zł miesięcznie nią płacić, to jedno z lepszych w użytkowaniu jest moim zdaniem ING.

                            Millennium też mam 1000 zł wpływu i 1 transakcje kartą. Użytkowanie jest ok. Trzymam je zw. na konto oszczędnościowe.

                            Getin zamknęłam.

                            Z Aliorem mam nieciekawe wspomnienia. Z PKO, tylko że przy okazji akurat konta od taty mojego.

                            Komentarz

                            • vod
                              • 2022
                              • 0

                              #59
                              Odp: W jakim banku konto osobiste?

                              Ja mam Millenium i ogólnie jest takie przeciętne. Bardzo denerwują tym, że ciągle wysyłają smsy reklamowe i nie mozna nigdzie wyłączyć tego.

                              ______________________
                              l
                              Ostatnio edytowany przez vod; 70985.

                              Komentarz

                              • Tom77
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 2874

                                #60
                                Odp: W jakim banku konto osobiste?

                                Zamieszczone przez vod
                                Ja mam Millenium i ogólnie jest takie przeciętne. Bardzo denerwują tym, że ciągle wysyłają smsy reklamowe i nie mozna nigdzie wyłączyć tego.

                                ______________________
                                l
                                Jakie smsy z millenium ? Podpisałeś zgody na marketing ?

                                Komentarz

                                Pracuję...