Dobry wieczór. Jest tu ktoś ze Świnoujścia kto podpowie mi gdzie pójść na szybkie foto w Świnoujściu? Przyjechałem wczoraj i będę jeszcze przez weekend 28-29 01. 20023. Co warto zobaczyć? Gdzie pójść na krótki fotospacer żeby zabrać do domu do Gdańska parę pamiątkowych zdjęć?
X
-
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Szczerze mówiąc nie wiem, ale jest pewna metoda: fotografuj cokolwiek, a jak się ktoś będzie pytał, gdzie to było robione, to z dumą odpowiesz, że w Świnoujściu, Panie!Dobry wieczór. Jest tu ktoś ze Świnoujścia kto podpowie mi gdzie pójść na szybkie foto w Świnoujściu? Przyjechałem wczoraj i będę jeszcze przez weekend 28-29 01. 20023. Co warto zobaczyć? Gdzie pójść na krótki fotospacer żeby zabrać do domu do Gdańska parę pamiątkowych zdjęć?
EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm. -
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Jestes zmotoryzowany? Moze warto pojechac nad zalew szczecinski na bieliki? Internety mowia o przystanku Dziewoklicz na Miedzyodrzu.
W samym Świno kojarzę fajny park, sporo umocnien wojennych oraz… posągi Moai niczym z Wyspy Wielkanocnej. No i latarnia, samo morze jeśli trafi się fajny zachód slonca.Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Dobry pomysł ?
Ja już z dumą odpowiadam znajomym którzy do moje dzwonią, ze jestem w Świnoujściu ?
--- Kolejny post ---
Jestem zmotoryzowany, ale nie będę miał aż tyle czasu, żeby gdzieś jechać. Myślałem bardziej o jakimś krótkim popołudniowym plenerku. Poza tym mam za krótki obiektyw na orły i inne dinozaury ?Jestes zmotoryzowany? Moze warto pojechac nad zalew szczecinski na bieliki? Internety mowia o przystanku Dziewoklicz na Miedzyodrzu.
W samym Świno kojarzę fajny park, sporo umocnien wojennych oraz… posągi Moai niczym z Wyspy Wielkanocnej. No i latarnia, samo morze jeśli trafi się fajny zachód slonca.Ostatnio edytowany przez Fotofil; 5287.„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Alhbeck, Heringsdorf jest ciekawszy do szybkiego foto skoro masz weekend.Ostatnio edytowany przez cybulski; 71039.linktr.ee/zbigniewurban5150 ||Canon R5 R |RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM Noktony 40/1.4SC 75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF24-105/4L, EF200/2.8| Sony A73 SY 35-150/2-2.8 | Nikon D750 28-105/3.5-4.5D |Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8 ||iPhone 14 PRO||Komentarz
-
Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Z rana polecam kupić bułki ze śledziem i z "matiasem", smakuje wyśmienicie jeśli lubisz śledzia, pycha
Mnie te dwa miasteczka zajęły prawie cały dzień na łażeniu uliczkami i w strefie nadmorskiej, tylko że ja piechotą szedłem ze Świnoujścia aż do Heringsdorfu, ścieżką spacerowo-rowerową (pierwsza równoległa do morza), schodząc raz na jakiś czas nad morze, racząc się pifkiem w międzyczasie
Latem jest na pewno ciekawiej i więcej się dzieje.
Ostatnio edytowany przez cybulski; 71039.linktr.ee/zbigniewurban5150 ||Canon R5 R |RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM Noktony 40/1.4SC 75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF24-105/4L, EF200/2.8| Sony A73 SY 35-150/2-2.8 | Nikon D750 28-105/3.5-4.5D |Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8 ||iPhone 14 PRO||Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Parę lat temu zrobiłem na rowerze trasę od Lubeki do Stralsund, 4 dni, fantastyczne warunki, jak widzę można by jeszcze pociagnac do samego Świno, tylko wtedy nie było czasu. A w PL jak ręką uciął konczy się trasa na kolarkę, a zaczyna na gravela/mtb [emoji1787]Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Pamiętasz gdzie były te śledzie? Narobiłeś mi smaka. Może wrzucisz jakąś mapkę/pinezkę?Z rana polecam kupić bułki ze śledziem i z "matiasem", smakuje wyśmienicie jeśli lubisz śledzia, pycha
Mnie te dwa miasteczka zajęły prawie cały dzień na łażeniu uliczkami i w strefie nadmorskiej, tylko że ja piechotą szedłem ze Świnoujścia aż do Heringsdorfu, ścieżką spacerowo-rowerową (pierwsza równoległa do morza), schodząc raz na jakiś czas nad morze, racząc się pifkiem w międzyczasie
Latem jest na pewno ciekawiej i więcej się dzieje.„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
To zazwyczaj stoi budka ze sprzedawcą, w Alhbeku przy molo a w Świnoujściu było koło skrzyżowania Promenada/Powstańców Sląskich Nie wiem czy po sezonie też są.Ostatnio edytowany przez cybulski; 71039.linktr.ee/zbigniewurban5150 ||Canon R5 R |RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM Noktony 40/1.4SC 75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF24-105/4L, EF200/2.8| Sony A73 SY 35-150/2-2.8 | Nikon D750 28-105/3.5-4.5D |Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8 ||iPhone 14 PRO||Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
A czy w Świnoujściu jest jakiś lokalny legalny przejazd do Niemiec samochodem? Czy trzeba do Kołbaskowa?Komentarz
-
Odp: Gdzie w Świnoujsciu na szybkie zdjęcia?
Stały dylemat pobytu fotografujacych w polularnych miejscach turystycznych.
Powtarzać coś, co wszytscy fotografują (ten wiatrak na końcu falochronu), czy "wyżywać się artystycznie" na ogólnym wybrzeżu morskim, stanie morza.
Wyspa Wolin ma wiele zasobów wewnątrz, lasy, np Lazurowe Jeziorko (chciałbym sobie wyobrazić co z niego fotograficznie wypracuje w zimie), ciekawe brzegi od strony Zalewu a nie morza.
BTW miasto Wolin, połączone koleją ze Ś., wieki tam nie byłem, ale ma potencjał, historyczny most (wspóczlesny w ciągu krajówki też), stare budowle.Ex Nikon, w tym analog.
70D (zestaw APSC do srzedania, korpus 50tys zdjeć) , 10-18, 40/2.8, EFS24/2.8, 55-250 mkII, 18-55/4-5.6, S30/1.4A, T100/2.8.
Mobilnie Olympus EM5 / Lumix z zestawemKomentarz
-
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Komentarz
-
Komentarz
Komentarz