X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tomphoto
    Początki nałogu
    • 2007
    • 428

    #1

    Krajobrazy i pejzaże postprodukcja, obróbka

    Wrzucam zdjęcie znajomego jako przykład.
    Podrzucie jakieś tutoriale jak obrabiać takie fotografie
    Ostatnio edytowany przez tomphoto; 10677.
    http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.
  • Eberloth
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2350

    #2
    Odp: Krajobrazy i pejzaże postprodukcja, obróbka

    Znaczek pocztowy jak z telefonu. Ciężko o tym coś powiedzieć.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

    Komentarz

    • tomphoto
      Początki nałogu
      • 2007
      • 428

      #3
      Odp: Krajobrazy i pejzaże postprodukcja, obróbka

      Wrzuciłem większe, sorki
      http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

      Komentarz

      • marfot
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 4568

        #4
        Odp: Krajobrazy i pejzaże postprodukcja, obróbka

        Zamieszczone przez tomphoto
        Wrzucam zdjęcie znajomego jako przykład.
        Podrzucie jakieś tutoriale jak obrabiać takie fotografie
        http://www.iopix.webd.pl/land/kraj.jpg
        Nie widzę jakiejś forsownej obróbki. Ocieplone balansem bieli i chyba tyle. Początkowo myślałem, że światła zmiękczone jakąś dyfuzją ale na większej focie tego nie widać.
        Może cienie trochę podciągnięte w stronę zieleni w Color Grading.
        Ostatnio edytowany przez marfot; 13342.
        https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
        EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, RF 70-200/4L, RF100-500L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

        Komentarz

        Pracuję...