X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kami74
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1492

    #16
    Trzeba było w PS "zmyć" żonie lakier z paznokci to pewnie by przeszło. Pozdrawiam
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

    Komentarz

    • KMV10
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2320

      #17
      Zamieszczone przez Oakhallow
      Nie są głuche, ale okazało się, że są wyzywające, a takie nie mogą się znaleźć w mediach katolickich.

      Zdjęcie jest tutaj:


      Oakhallow
      Ja nie o paznokciach
      Zastanawiam się jak wrażliwy słuch należało by mieć (ja mam dość wrażliwy słuch) aby nie móc znieść hałasu z tym miejscu. Wydaje mi się, że to zdjęcie trochę kreuje rzeczywistość, bo po prostu na tym rondzie jest hałas ale nie aż taki wielki
      Zdjęcie z młotami pneumatycznymi byłoby chyba bardziej przekonujące.
      PS. Zawsze "raziło mnie" w filmach Bareji sztuczne montowanie scen przejazdów samochodami. Jedziemy Marszałkowską w kierunku pl. Bankowego, zmiana sceny - rozmowa w samochodzie - zmiana sceny - jedziemy Puławską w kierunku Dworca Południowego...
      PS2. Teraz o paznokciach - to katoliczki nie malują paznokci? Mam współpracowniczkę po liceum katalickim z internatem. Niekiedy ma tak pomalowane "szpony", że chyba media katolickie dostałyby zadyszki
      Ostatnio edytowany przez KMV10; 1454.

      Komentarz

      • muflon
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 6763

        #18
        Zamieszczone przez Oakhallow
        Nie są głuche, ale okazało się, że są wyzywające, a takie nie mogą się znaleźć w mediach katolickich.
        Hmm, wez zamiast zony babcie, idz pod jakis kosciol, gdzie dobrze widoczne sa dzwony na wiezy i powtorz ujecie w dokladnie takiej samej pozycji, tylko bardziej od dolu

        A tak serio, IMHO fotka zupelnie dobra, o ile dobrze zgaduje sytuacje, to gdyby nie te nieszczesne paznokcie, to bylaby idealna do publikacji. KMV10 to nie ma byc reportaz ze 100% trzymaniem sie faktow ;-)
        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

        Komentarz

        • KMV10
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2320

          #19
          Zamieszczone przez muflon
          Hmm, wez zamiast zony babcie, idz pod jakis kosciol, gdzie dobrze widoczne sa dzwony na wiezy i powtorz ujecie w dokladnie takiej samej pozycji, tylko bardziej od dolu

          A tak serio, IMHO fotka zupelnie dobra, o ile dobrze zgaduje sytuacje, to gdyby nie te nieszczesne paznokcie, to bylaby idealna do publikacji. KMV10 to nie ma byc reportaz ze 100% trzymaniem sie faktow ;-)
          A ja tak lubię te reportaże i fakty

          Komentarz

          • Oakhallow
            Początki nałogu
            • 2005
            • 258

            #20
            KMV10 ja ja bym miał za każdym razem biegać i szukać rzeczywistych sytuacji... Kiedy trzeba to trzeba, a kiedy trzeba szybko to szybko.

            Muflon dzwony niestety odpadają, bo to byłoby strzelanie do własnej bramki. Materiał jest o hałasnie ulicznym (chyba?).

            Jeszcze co do miejsca, to nie chodzi w takich zdjeciach o to czy rzeczywiście jest tam hałas, ale właśnie o to, że rozpoznałeś to rondo i kojarzysz, że to Warszawa.

            Zdjecie zostalo zatwierdzone i juz bylo na makiecie, ale korekcja sie dopatrzyla tych nieszczęsnych paznokci.

            Oakhallow

            Komentarz

            • muflon
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 6763

              #21
              Zamieszczone przez Oakhallow
              Jeszcze co do miejsca, to nie chodzi w takich zdjeciach o to czy rzeczywiście jest tam hałas, ale właśnie o to, że rozpoznałeś to rondo i kojarzysz, że to Warszawa.
              To nawet nie chodzi o to, czy to Warszawa, czy mniej-elytarne miasto ale o to, że dokładnie widać to, co ma być widać: hałas uliczny i bardzo dobrze pokazane, że komuś się to nie podoba. Wycinaj "niekatolickie" paznokcie i wysyłaj tą samą fotkę, albo wróć w to samo miejsce
              zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

              Komentarz

              • Oakhallow
                Początki nałogu
                • 2005
                • 258

                #22
                Materiał już wydrukowany więc po ptokach. Dla jednego zdjęcia nie warto się szarpać, w czasie jak bedę je powtarzał nie zrobie innego, więc nie kalkuluje mi sie. Jestem po prostu mądrzejszy na przyszłość.

                A tak mi jeszcze przyszło do głowy już po napisaniu powyższego, że to troche kwestia szacunku do samego siebie. Być może gdyby to miała być fota życia, lub płacili za nią 1000$ to bym walczył. Zlecono wykonanie ujęcia, ja je dostraczyłem. Jeśli moja koncepcja sie nie spodobała to trudno, jest wolna konkurencja...

                Oakhallow
                Ostatnio edytowany przez Oakhallow; 3539.

                Komentarz

                • KMV10
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2320

                  #23
                  Zamieszczone przez Oakhallow
                  KMV10 ja ja bym miał za każdym razem biegać i szukać rzeczywistych sytuacji... Kiedy trzeba to trzeba, a kiedy trzeba szybko to szybko.
                  Ho ho, to zabrzmiało bardzo komercyjnie :wink:

                  Komentarz

                  • Oakhallow
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 258

                    #24
                    Zamieszczone przez KMV10
                    Ho ho, to zabrzmiało bardzo komercyjnie :wink:
                    Bo to było czysto komercyjne zdjęcie.

                    Oakhallow

                    Komentarz

                    Pracuję...