X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • shaqi
    Początki nałogu
    • 2005
    • 448

    #16
    koszt wydruku przy zestawie 108zdjec wynosi 98gr

    jest duzo taniej niz w drukarce atramentowej np mojego hp
    hoc z drugiej strony termosublimacja wysiada przy atramentówce i papierze foto oczywiscie.
    tylko przy atramentowce ciezko ocenic przy zakupie koszt eksploatacji. mozna zrobic 250zdjec a moze byc tez 100zdjec. wiec koszt jest plynny i zalezny od tego co sie drukuje.

    przy termosublimacji wie sie dokladnie koszt. kupujesz tasme z papierem i tyle cie interesuje. konczy sie to kupujesz nastepny i tak na okraglo.

    choc powiem mam hp za 1000pln z 4gb pamieciom i canona cp720 i przy typowych jasnych zdjeciach czeba sie dopatrzyc z bliska ktore lepsze.
    Amator. Minolta 7+akcesoria, Canon 20D+ EF-S 18-55 II USM, EF-S 17-85IS, EF 50 1.8, M42 System+ Speedlights580EX. Dodatkowo 3lampy studyjne 200Ws.
    Moje gnioty http://www.fotopozytyw.prv.pl
    A tu mój główny profil działalności http://www.mepia.pl

    Komentarz

    • dzik
      Uzależniony
      • 2008
      • 884

      #17
      Odswieze watek, kupilem sobie selphy i tak sie zakochalem w jakosci termosublimacyjnych wydrukow ze zachcialo mi sie wiekszego formatu.
      Narazie nabylem za grosze olympusa p-400, teraz kompletuje materialy na 100sztuk A4, bedzie to kosztowalo lekko ponad 400PLN. 4/PLN za 20x30 to cena prawie jak w labie, wiec jest dobrze.
      Czy sa jakies inne termosublimacyjne A4 ktore maja moze nizszy koszt wydruku?

      Komentarz

      Pracuję...