firewall
X
-
-
-
To ja mam inny problem. Przy przeglądaniu n-ej odpowiedzi w danym wątku (klikam z newposts) poprzednie mam czasami w trybie 'strona jest ładowana' i leci ten bar... I tak do usranej śmierci. Muszę dać jeden reload, aby zobaczyć wszystkie wypowiedzi. Dzieje się to niezależnie od przeglądarki i systemu operacyjnego :/Komentarz
-
HA! No to wszystko jasne. Service pack do XP? Znana sprawa. Wbudowany w nim firewall blokuje wieeeeleee aplikacji i mnostwo osob na niego narzeka. A narzekaja bo nie umieja skonfigurowac i wola przeinstalowac system i nie instalowac nowego service packa.Zamieszczone przez makuJedyne co mam to standardowa zapora która weszła razem serwispakiem.
Wybor nalezy do ciebie:
a) grzebanie w systemie i skonfigurowanie tej zapory porzadnie, tak by ci i forum dobrze dzialalo i Neat i inne programy (hard way
)
b) reinstalka i bez upgrade do tego najnowszego service pack (easy way
)
Komentarz
-
Też to zauważyłem - ale tu akurat odpowiedź jest prostaZamieszczone przez salTo ja mam inny problem. Przy przeglądaniu n-ej odpowiedzi w danym wątku (klikam z newposts) poprzednie mam czasami w trybie 'strona jest ładowana' i leci ten bar... I tak do usranej śmierci. Muszę dać jeden reload, aby zobaczyć wszystkie wypowiedzi. Dzieje się to niezależnie od przeglądarki i systemu operacyjnego :/
Ten początkowy komunikat "strona jest ladowana" to osobny div umieszczony powyżej "właściwego" tekstu wątku i znikający po załadowaniu całości. Jeśli jesteś niecierpliwy (i masz wolny sprzęt) to widząc ten progressbar możesz przewinąć stronę nieco niżej i zobaczyć ładujące się posty 
BTW. kolejny div (dobrze że chociaż nie przezroczysty
), kolejny bajer.. kolejna rzecz sprawiająca że otwarcie 10 postów w mojej Mozilli to kilkanaście sekund zamiast jednej
Komentarz
-
Dzięki za rady.
Jak wrócę do domu będę walczył dalej. Przynajmniej wiem gdzie szukać.
Reinstalacja to raczej rozwiązanie ostateczne. Na razie będę usiłował to jakoś poustawiać.
Wygląda na to że „sal” ma ten sam problem co ja. Tylko różnie go opisaliśmy.Komentarz
-
Niestety u mnie się w ogóle nie ładują i muszę _zawsze_ robić reload (kiedy tylko pojawi mi się ten...'feature'). I generalnie nie ma to nic wspólnego z szybkością komputera/łącza/whatever :/Zamieszczone przez muflonJeśli jesteś niecierpliwy (i masz wolny sprzęt) to widząc ten progressbar możesz przewinąć stronę nieco niżej i zobaczyć ładujące się posty
Komentarz
-
-
No ja swoim Windowsem i Linuxem 'adminuję' chyba nieźle, ale nie przypominam sobie, abym był administratorem forum :> A do tego teraz jestem chory i wracam do łóżkaZamieszczone przez VitezSal, podobno niezly z ciebie admin... jak naprawisz to daj znac jak 8)
Komentarz
-
= Fajny WinowsZamieszczone przez makuA co to jest "FW"?
Chodzi zapewne o fire wall-a.EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000Komentarz
Komentarz