X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Biperek
    Uzależniony
    • 2007
    • 593

    #31
    Gratuluję i pozdrawiam.
    Ja śpię już w pełnym rynsztunku. Moja córa ma się urodzić 29 sierpnia.
    Pozdrawiam
    Marek/Biperek

    Komentarz

    • swnw
      Początki nałogu
      • 2005
      • 275

      #32
      Gratulacje, ale to zdjęcie nie musiało być publikowane, są sytuacje kiedy obecność aparatu fotograficznego nie jest wskazana. Takie okazje wymagają intymności, chwili refleksji, zadumy, innego niż przez obiektyw spojrzenia na swiat. Nie wszystko co sie dzieje musi być na zdjęciu.

      Takie jest moje zdanie.
      Pozdrowienia, swnw.
      Ostatnio edytowany przez swnw; 2075.

      Komentarz

      • FERRER
        Bywalec
        • 2006
        • 190

        #33
        swnw - rozumiem że ze swoim szczęsciem nie mogę sie chwalić, śmierć by była na miejscu
        oto Amcia po 17dniach
        Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

        Komentarz

        • pmagdalena
          Początki nałogu
          • 2007
          • 260

          #34
          Piękna dziewczynka.

          Komentarz

          • Adam Kasprzak
            Początki nałogu
            • 2007
            • 278

            #35
            kurde, moja siostra też kiedyś*była taka mała (12 lat różnicy) a teraz siedzi i ze mną*filmy ogląda gratulacje córeczki
            Pkt 8 regulaminu forum

            Komentarz

            • FERRER
              Bywalec
              • 2006
              • 190

              #36
              Mała już trochę odchowana (2mieś) więc postanowiłem wkleić jakieś foto
              Zastrzegam sobie prawo do pomyłek.

              Komentarz

              • Zielony
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2928

                #37
                Ale fajna dzidzia
                Gratulacje dobrze wykonanego 'strzału'
                Ja póki co jestem zmuszony strzelać 'ślepakami'
                sigpic


                Komentarz

                • temporalis

                  #38
                  Wszystkiego dobrego

                  Komentarz

                  • drsemen
                    Coś już napisał
                    • 2007
                    • 79

                    #39
                    Powinszować, gratulować niech się zdrowo chowa.
                    5DmkII; 400Dh; 24-70L; 70-200/2.8L; 135L; 35/2; 85/1.8; 50/1.8II; Ʃ 20/1.8; T 17-50/2.8; SY 8/3.5 fish-eye; T 28-300/3.5-6.3 VC; 580ex II; Metz 58 AF-1; YN565EX ::EOS 5; EOS 500N; S5Pro; Ʃ18-35/1.8; 80-200 2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ24-60/2.8; EX1;
                    Pozdrawiam Szymon

                    Komentarz

                    • CEDR

                      #40
                      Gratuluję ! Zdrówka Życzę !

                      Komentarz

                      Pracuję...