X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kabu
    Początki nałogu
    • 2007
    • 370

    #31
    Zamieszczone przez em_ka
    No więc o to chodzi, aby ktoś mi doradził jak w takie miejsce się dostać, bądź gdzie konkretnie warto się udać.
    W takie miejsce to znaczy jakie? Np. taki kurs? Ja Ci powiem że za swój co trwał 3 miesiące zapłaciłem 450zł ale to był Kraków, w Warszawie może być drożej ale może też być ich więcej, ja nie miałem zbyt dużego wyboru bo znalazłem tylko jedno ogłoszenie o kursach foto.

    Komentarz

    • Smaczny
      Bywalec
      • 2005
      • 149

      #32
      Pokaż w ogóle swoje zdjęcia, to co zrobiłeś do tej pory. Od tego trzeba zacząć.


      ________________________

      Komentarz

      Pracuję...