Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz Golinski
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 8623

    #856
    Zamieszczone przez sniper88
    Dlaczego niby obrazliwa? Przeciez nie jest tajemnica, ze znaczna czesc osob starszych bedzie glosowala na PiS.
    No co ty Przecież autor sam twierdzi, że to nie przeciwko pisowi

    Aha, mam nadzieję, że za nieobraźliwe również byś uważał, jakbym napisał, że powinni Ci odebrać prawo wyborcze, bo źle zagłosujesz?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



    Komentarz

    • sniper88
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1156

      #857
      Zamieszczone przez Tomasz Golinski
      No co ty Przecież autor sam twierdzi, że to nie przeciwko pisowi

      Aha, mam nadzieję, że za nieobraźliwe również byś uważał, jakbym napisał, że powinni Ci odebrać prawo wyborcze, bo źle zagłosujesz?
      Jakby bylo w zabawnej formie (tak, jak to ma miejsce tutaj) to co najwyzej bym sie nie usmiechnal
      WWW | 500px | IG
      Semper in altum

      Komentarz

      • Tomasz Golinski
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 8623

        #858
        No to wszystko przed nami, wkrótce pewnie pojawią się w zabawnej formie sugestie o potrzebie eutanazji...
        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



        Komentarz

        • sniper88
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 1156

          #859
          Zamieszczone przez Tomasz Golinski
          No to wszystko przed nami, wkrótce pewnie pojawią się w zabawnej formie sugestie o potrzebie eutanazji...
          Masz na mysli eutanazje jakiejs grupy spolecznej/konkretnych os (propozycja padre rydzyka) czy ogolnie eutanazji jako problemu?
          WWW | 500px | IG
          Semper in altum

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #860
            No myślę, że postępowa młodzież już to jakoś zgrabnie doprecyzuje. Byle do rymu.
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • sniper88
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1156

              #861
              Ale ja sie pytam nie o przedstawienie problemu, tylko grupe do ktorej sie odnosi
              WWW | 500px | IG
              Semper in altum

              Komentarz

              • Tomasz Golinski
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 8623

                #862
                Ale przecież ja nie składam propozycji, tylko przewiduje przyszłość. Moje wizje nie są zbyt precyzyjne, nigdy nie wiadomo, jak kreatywne lewactwo się okaże.
                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                Komentarz

                • sniper88
                  Pełne uzależnienie
                  • 2007
                  • 1156

                  #863
                  A ojciec rydzyk (ktory jako jedyny narazie proponowal poddanie eutanazji kogos znanego) popiera LiD? Chyba nie
                  WWW | 500px | IG
                  Semper in altum

                  Komentarz

                  • Jacek Deka
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 356

                    #864
                    brakuje na liście, nie będę głosował
                    PS. co to ma wspólnego z fotografią?

                    Komentarz

                    • daszek
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 115

                      #865
                      Zamieszczone przez Jacek Deka
                      brakuje na liście, nie będę głosował
                      PS. co to ma wspólnego z fotografią?
                      A ma.
                      Zagłosowanie na niewłaściwą partie może skutkować zakazem fotografowania inaczej niż z profilu ;-)
                      na przykład

                      Komentarz

                      • Tomasz Golinski
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 8623

                        #866
                        A inna partia może zmniejszyć VAT, cła itd ułatwiając tym samym kupowanie aparatów w cenach amerykańskich
                        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                        Komentarz

                        • aptur
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3837

                          #867
                          To ja jeszcze dodam, że LPR może wprowadzić zakaz fotografowania "z dołu"

                          Komentarz

                          • SdoubleU
                            Początki nałogu
                            • 2005
                            • 437

                            #868
                            Najbardziej irytuje mnie postawa typu : "nie będę głosował bo nie ma na kogo" !!!

                            Wybierz mniejsze zło, ale idź i oddaj głos, miej świadomość tego, że jeżeli nie będziesz głosował to działasz na korzyść tych których nie chcesz widzieć w rządzie.

                            Głosować należy, choćby tylko po to, aby te trzy miliny mocherów nie było w stanie swoimi głosami doprowadzić do ponownego wybrania tych samych ludzi.

                            Apropos fotografii to wydaje mi się, że w kraju w którym jest normalny rząd, nie doszukujący się wszędzie jakiegoś przejawu zła, przestępczości lub czegoś jeszcze gorszego, ludziom żyje się lepiej, spokojniej, a co za tym idzie mogą rozwijać swoje pasje.
                            Ostatnio edytowany przez SdoubleU; 4069.
                            SdoubleU
                            ---------------------------
                            Canon :-D

                            Komentarz

                            • Tomasz Golinski
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 8623

                              #869
                              Zamieszczone przez SdoubleU
                              [...]aby te trzy miliny mocherów nie było w stanie swoimi głosami doprowadzić do ponownego wybrania tych samych ludzi.
                              Praktycznie 95% kandydujących to "ci sami ludzie"...
                              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                              Komentarz

                              • Jacek Deka
                                Początki nałogu
                                • 2006
                                • 356

                                #870
                                Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                                Praktycznie 95% kandydujących to "ci sami ludzie"...
                                Dlatego trzeba głosować na nowe twarze.

                                PS.O z tego co widzę po oddaniu przeze mnie pierwszego głosu na Samoobronę popularność tej partii na CB rośnie

                                Komentarz

                                Pracuję...