X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • paczka
    Coś już napisał
    • 2006
    • 51

    #61
    kupiłem na allegro pilot do mojego C.
    gdy przesyłka przyszła, oczywiście aparat na statyw i k... nie działa.
    Piszę do sprzedawcy, co robimy, ten odpisuje czy na pewno w aparcie odpowiednie opcje ustawiłem.
    oczywiście, że nie.......zapomniałem ustawić na samowyzwalacz.
    Nie powiem, wstyd mi trochę było....

    Komentarz

    • muflon
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 6763

      #62
      A ja kiedyś po tygodniu wkurzania się, spytałem CB jak włączyć "pikanie" AF w 1D
      (odp: przekręcić włącznik do końca )
      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

      Komentarz

      • MacGyver
        Cenzor
        • 2006
        • 7043

        #63
        Zamieszczone przez marfot
        ...ale udowadnianie, że dany obiektyw wymiata w oparciu o zdjęcie porozwalanych klamotów w jakiś ciemnym pokoju...
        Jak to, nie potrafisz ocenić "zajefajności" obiektywu na podstawie sampli robionych z ręki na ISO 3200 ? ;-)
        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

        Komentarz

        • tdrul
          Bywalec
          • 2006
          • 132

          #64
          Mega obciach dla Canona

          30D, C10-22, T17-50, C70-200, cokiny i inne fastpacki

          Komentarz

          • Hellfire
            Początki nałogu
            • 2006
            • 414

            #65
            Zamieszczone przez corass
            trochę mniejszy obciach to robić zdjęcia z założoną zaślepką na obiektyw.
            Mi sie często zdarza, że zapomnę ściągnąć dekla. Oczywiście po przyłożeniu oka do wizjera od razu wiem, że znowu to zrobiłem

            Komentarz

            • Chris_11
              Uzależniony
              • 2006
              • 572

              #66
              Kupić nowiutkie body ze sklepu i tak długo sprawdzać, testować, szukać, fotografować linijki, cegły, tablice... aż w końcu zobaczy się wymarzony FF lub BF, by z nieukrywaną satysfakcją rysującą się na twarzy zwrócić aparat sprzedawcy. Obciach bardzo popularny na CB.
              Nieważne, czym... Ważne, jak...

              Foto-Blog

              Komentarz

              • 1jac
                Bywalec
                • 2008
                • 214

                #67
                Mega obciach to mówić o fotografii zarobkowej, dającej utrzymanie i kasę na nowy sprzęt "komercyjny shit".

                Komentarz

                • energia_ki
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 291

                  #68
                  Zamieszczone przez Hellfire
                  Mi sie często zdarza, że zapomnę ściągnąć dekla.
                  też tak mam, u mnie to nagminne
                  ale dobrze sie sprawdza przy robieniu portretow, bo mowie wtedy do siebie mentorskim tonem: "po pierwsze, ściągnij dekielek", wtedy model zaczyna sie smiac, rozluznia sie i zdjecia wychodza naturalniej :smile:


                  Zamieszczone przez 1jac
                  Mega obciach to mówić o fotografii zarobkowej, dającej utrzymanie i kasę na nowy sprzęt "komercyjny shit".
                  dokladnie!
                  dopiszę jeszcze, że to samo jest z nazywaniem reportaży ślubnych "kotleciarstwem" czy "foceniem kotleta" - dla mnie to żenada, oznaka dziecinnego zarozumialstwa [bo zarozumialstwo zawsze jest dziecinne] plus obłuda do kwadratu - czyli obciach total

                  Komentarz

                  • schuvi
                    Bywalec
                    • 2007
                    • 197

                    #69
                    Obciach robic slub kompaktem.....
                    -40D + -BG E2N + -EF50 f1.4 + -EFS17-55 f2.8 IS USM + -EF24-105 f4L IS USM + -EF70-200 f2.8 IS USM + peedlite 430EX+580EX + 2xanDisk-III 4gb + owe Pro Mini Trekker Classic (w planie: EF 16-35 II f2.8)

                    Komentarz

                    • KrzysiekRally
                      Coś już napisał
                      • 2007
                      • 91

                      #70
                      Zamieszczone przez schuvi
                      Obciach robic slub kompaktem.....
                      A zdarzają się jeszcze tacy śmiałkowie?
                      www.image-sport.net moja www
                      www.imagesport.digart.pl prace
                      www.facebook.com/imagesportnet
                      7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7

                      Komentarz

                      • Hellfire
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 414

                        #71
                        Zdarzają sie :/ I co najgorsze maja chętnych.

                        Komentarz

                        • schuvi
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 197

                          #72
                          Ja niedawno jeszcez widzialem goscia z Fuji S5500, robile slub ze hej. Gdybym swojego 400D z L-ka niemial to by mlodzi niebyli tacy zadowoleni.A z racji tego ze to moji doobrzy znajomi sie chajtali wiec wzialem ze soba i postrzelalem zdeka(1000)hehe.
                          Oczy mialem wieksze niz wilk jak mnie gosc probowal przekonac ze jego 10x
                          zomm jesz lepszy itd niz moj 24-70L.
                          On mialby jeszcze wieksze przy rozliczaniu gdyby nie moje strzaly
                          -40D + -BG E2N + -EF50 f1.4 + -EFS17-55 f2.8 IS USM + -EF24-105 f4L IS USM + -EF70-200 f2.8 IS USM + peedlite 430EX+580EX + 2xanDisk-III 4gb + owe Pro Mini Trekker Classic (w planie: EF 16-35 II f2.8)

                          Komentarz

                          • lich

                            #73
                            Mnie rozwalił gość strzelający foty na spotkaniu u mnie w szkole. Latał z 50 f 1.4 i strzelał z wbudowanej w 40D lampy do osób oddalonych od niego o jakieś 20 m. Ale co ja tam moge wiedzieć, widocznie nastrój który robiły świece mu przeszkadzał.;-)

                            Komentarz

                            • terminator
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 325

                              #74
                              Zamieszczone przez lich
                              widocznie nastrój który robiły świece mu przeszkadzał.;-)
                              Focił w Seminarium ?
                              __________________________________________________ ____
                              " W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,
                              chyba że... muszą zbudować drogę."

                              Komentarz

                              • lich

                                #75
                                Nie. W ale miało być klimatycznie. Mieliśmy spotkanie integracyjne z młodzieżą z USA.

                                Komentarz

                                Pracuję...