X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kieplinek

    #16
    wina zmęczenia przepraszam

    Komentarz

    • Łukasz Unterschuetz
      Początki nałogu
      • 2006
      • 298

      #17
      Film zrobiony 5D



      Warto zobaczyć, robi wrażenie
      http:/strzelamkulture.pl

      Komentarz

      • jedrucha
        Bywalec
        • 2007
        • 110

        #18
        Zamieszczone przez Łukasz Unterschuetz
        http://www.stringer.pl/wordpress/?p=638

        Warto zobaczyć, robi wrażenie
        Kurde, robi wrażenie...
        Tylko szkoda 5-tki - gościu musiał chyba parę razy wymieniać migawkę
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        A kiedyś natknąłem się jeszcze na coś takiego:

        Też IMO niezły projekt - facet codziennie robił zdjęcie swojej twarzy przez 6 lat i podobno kontynuuje ten proceder
        Ostatnio edytowany przez jedrucha; 11352. Powód: Automerged Doublepost
        Jędrek

        Komentarz

        • HuleLam
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1641

          #19
          Zamieszczone przez Łukasz Unterschuetz
          http://www.stringer.pl/wordpress/?p=638

          Warto zobaczyć, robi wrażenie
          Durnota maksymalna
          Fotograf platoniczny

          Komentarz

          • kieplinek

            #20
            ze niby czemu durnota?
            migawka wymieniana czemu.. ot 3tys zdjec

            Komentarz

            • jedrucha
              Bywalec
              • 2007
              • 110

              #21
              Zamieszczone przez kieplinek
              ze niby czemu durnota?
              migawka wymieniana czemu.. ot 3tys zdjec
              Tam jest napisane, że 3000 tys. ale może faktycznie ktoś się pomylił. W sumie to nie potrafię sobie wyobrazić 3 mln strzałów - dla mnie jednakową abstracją było by i 10 razy mniej
              Jędrek

              Komentarz

              • Kolekcjoner
                Obertroll
                • 2006
                • 18766

                #22
                W każdym razie pomiędzy durnotą, a abstrakcją przestrzeń jest dość spora .
                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                Kapitan Wagner

                Komentarz

                • jedrucha
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 110

                  #23
                  Zamieszczone przez Kolekcjoner
                  W każdym razie pomiędzy durnotą, a abstrakcją przestrzeń jest dość spora .
                  Ale z drugiej strony "od szaleństwa akord do geniuszu"
                  Jędrek

                  Komentarz

                  • adamek
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 2265

                    #24
                    A (to będzie podpadało pod ten wątek?) możecie podawać linki do podcastów.prezentacji w formie video z muzyką ( ) zdjęć sportowych?

                    Z góry dziękuję

                    Aha, nie dodałem, że chodzi mi o fajne.
                    Miłego dnia
                    adam jastrzębowski
                    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
                    tu tu

                    Komentarz

                    • HuleLam
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1641

                      #25
                      Zamieszczone przez kieplinek
                      ze niby czemu durnota?
                      migawka wymieniana czemu.. ot 3tys zdjec
                      Durnota, ponieważ film niczego nie przedstawia. Obejrzałbyś go, gdyby nie miał opisu "zrobiony aparatem fotograficznym xxx" ?
                      Fotograf platoniczny

                      Komentarz

                      • jedrucha
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 110

                        #26
                        Zamieszczone przez HuleLam
                        Durnota, ponieważ film niczego nie przedstawia. Obejrzałbyś go, gdyby nie miał opisu "zrobiony aparatem fotograficznym xxx" ?
                        A na mnie zrobił wrażenie. Dla Ciebie to durnota i w porządku. Nie widzę sensu dyskusji nad gustami.
                        Jędrek

                        Komentarz

                        • kieplinek

                          #27
                          popieram brak sensu rozmowy o gustach...

                          a teledyski robione tą metodą to też durnota?

                          Komentarz

                          • HuleLam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1641

                            #28
                            Zamieszczone przez kieplinek
                            popieram brak sensu rozmowy o gustach...

                            a teledyski robione tą metodą to też durnota?
                            To dyskutujemy, czy nie?
                            Nigdzie nie czepiałem się metody (cóż, stara dobra stopklatka), lecz treści tego "filmu" a właściwie braku takowej.
                            de gustibus... i EOT
                            Fotograf platoniczny

                            Komentarz

                            • micles
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 4359

                              #29
                              Czy ktoś może mi odpowiedzieć czym realizowane są profesjonalne filmy typu stopmotion (poklatkowe)? Bo w necie całe stopmotion okryte jest dość dużą dozą tajemnicy.

                              Komentarz

                              • firley
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 135

                                #30
                                Zamieszczone przez micles
                                Czy ktoś może mi odpowiedzieć czym realizowane są profesjonalne filmy typu stopmotion (poklatkowe)? Bo w necie całe stopmotion okryte jest dość dużą dozą tajemnicy.
                                imho aparatem
                                Widziałem jak kiedyś kolo pod złotymi tarasami coś rysował na chodniku, niedaleko stał statyw z 350 i gripem który ma jakiś tam zegarek i opcje żeby wyzwalał co jakiś czas. A co do takich naprawdę profesjonalnych to nie wiem.
                                Problemem fotoamatora jest to, że nie ma on powodów do robienia zdjęć...

                                Komentarz

                                Pracuję...