Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gietrzy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 5727

    #5866
    Dla mnie hitem roku jest lans Cichego z Samjangiem 24/1.4 w temacie co nowego u Canona.
    Może administracja i/lub właściciel pozwoliliby założyć temat co nowego u Cichego?
    the silence is deafening

    Komentarz

    • Cichy
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 7443

      #5867
      Zamieszczone przez gietrzy
      Dla mnie hitem roku jest lans Cichego z Samjangiem 24/1.4 w temacie co nowego u Canona.
      Może administracja i/lub właściciel pozwoliliby założyć temat co nowego u Cichego?
      Dobrze się czujesz?
      O obiektywach wiem prawie wszystko

      Komentarz

      • janmar
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 3468

        #5868
        Nowe szkła współpracujące z Canonem to temat ,mile widziany w tym wątku.IMHO
        przydatna wiedza dla uzywających Canona.

        Komentarz

        • Cichy
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 7443

          #5869
          Akurat Samyang to był jedyny produkt niefirmowy, który miałem na myśli, i to jak pisałem w tamtym wątku, najmniej moim zdaniem ciekawy. Jedno ze szkieł Canona jest już na testach w PL (tzn w rękach kolegi z PL), drugie na pewno istnieje (wiem z tego samego źródła). Kolega testował 5d mkII przedprodukcyjne, więc źródło w 100% pewne.

          No i dodatkowo mam informację o kolejnej premierze "niefirmowej", która będzie IMO dużo ciekawsza niż Samyang.
          O obiektywach wiem prawie wszystko

          Komentarz

          • gadget_zary
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 1046

            #5870
            A co nie pozwala ci się podzielić tą wiedzą z innymi ??

            Komentarz

            • wain
              Uzależniony
              • 2007
              • 630

              #5871
              Zamieszczone przez Cichy
              Akurat Samyang to był jedyny produkt niefirmowy, który miałem na myśli, i to jak pisałem w tamtym wątku, najmniej moim zdaniem ciekawy. Jedno ze szkieł Canona jest już na testach w PL (tzn w rękach kolegi z PL), drugie na pewno istnieje (wiem z tego samego źródła). Kolega testował 5d mkII przedprodukcyjne, więc źródło w 100% pewne.

              No i dodatkowo mam informację o kolejnej premierze "niefirmowej", która będzie IMO dużo ciekawsza niż Samyang.
              Hmmm .. szeroka jasna sigma/tamron z niekaprysnym AF bylaby calkiem interesujaca. No chyba ze 135/1.8 OS HSM... Ale najbardziej interesujace chyba byloby 24/1.4 dla cropa w jakiejs rozsadnej cenie.
              40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
              www.mslezak.pl/blog/

              Komentarz

              • gietrzy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 5727

                #5872
                Zamieszczone przez gadget_zary
                A co nie pozwala ci się podzielić tą wiedzą z innymi ??
                Zapewne NDA
                the silence is deafening

                Komentarz

                • gadget_zary
                  Pełne uzależnienie
                  • 2008
                  • 1046

                  #5873
                  Zamieszczone przez Cichy
                  (tzn można znaleźć informacje w sieci, ale trzeba wiedzieć, czego szukać).
                  Patrząc na to wydaje mi się że NDA nie obowiązuje. Chociaż specem prawnym nie jestem więc mogę się mylić.

                  Komentarz

                  • Cichy
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 7443

                    #5874
                    Mnie nikt nie zabronił... Ale też dałem słowo, że nie będę się zbytnio tą wiedzą dzielił.
                    O obiektywach wiem prawie wszystko

                    Komentarz

                    • gietrzy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 5727

                      #5875
                      Zamieszczone przez Cichy
                      Mnie nikt nie zabronił... Ale też dałem słowo, że nie będę się zbytnio tą wiedzą dzielił.
                      Czyli NDA, twoje czy oryginału to bez znaczenia, tym bardziej, że w pl-necie aż szumi od korepetycji z matmy typu 7+5/2=6 plus głosy zachwytu nad 36 MPx detalem, na który najlepiej patrzyć "przez Eizo".
                      the silence is deafening

                      Komentarz

                      • wain
                        Uzależniony
                        • 2007
                        • 630

                        #5876
                        Zamieszczone przez gietrzy
                        Czyli NDA, twoje czy oryginału to bez znaczenia, tym bardziej, że w pl-necie aż szumi od korepetycji z matmy typu 7+5/2=6 plus głosy zachwytu nad 36 MPx detalem, na który najlepiej patrzyć "przez Eizo".
                        Heh .. google translator powinen uwzgledniac Twoj jezyk... (zrozumialem tresc ale dopiero po 3-4 przeczytaniu.. + wiedza z innych postow)
                        40d/5dIV/R/R6 15/2.8 28/1.8 50/1.8 85/1.4
                        www.mslezak.pl/blog/

                        Komentarz

                        • Cichy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 7443

                          #5877
                          Zamieszczone przez wain
                          Heh .. google translator powinen uwzgledniac Twoj jezyk... (zrozumialem tresc ale dopiero po 3-4 przeczytaniu.. + wiedza z innych postow)
                          Ja nie rozumiem nadal, ale już nic nie piszę, bo pomyśli, że się odgryzam za poranny tekst
                          O obiektywach wiem prawie wszystko

                          Komentarz

                          • Kolekcjoner
                            Obertroll
                            • 2006
                            • 18766

                            #5878
                            Ja też nie i nawet już nie reaguję - przedtem to robiłem i jak Paweł próbował wyjaśniać to było jeszcze gorzej więc dałem spokój .
                            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                            Kapitan Wagner

                            Komentarz

                            • gietrzy
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 5727

                              #5879
                              Zamieszczone przez Cichy
                              Ja nie rozumiem nadal, ale już nic nie piszę, bo pomyśli, że się odgryzam za poranny tekst
                              Ależ absolutnie, taki a nie inny twój urok i tyle.
                              the silence is deafening

                              Komentarz

                              • Propi
                                Początki nałogu
                                • 2005
                                • 329

                                #5880
                                Cichy, a nie mógłbyś po prostu dać linka do tego miejsca w którym można to info znaleźć? Nie wierzę że jesteś jedynym na świecie, kto ma takie informacje. Albo chociaż naprowadź nas na to, jak trafić do źródełka...
                                www.piotrwojtasiak.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...