Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gietrzy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 5727

    #826
    Zamieszczone przez giltoniel
    tutaj link piszą o 15 Mpix - pytanie tylko po co aż tyle?
    1. Marketing
    2. Makro
    3. Studio
    4. Wildlife

    Kto nie ma ostrych szkieł równie dobrze może kupić stare 400D.
    the silence is deafening

    Komentarz

    • Kolekcjoner
      Obertroll
      • 2006
      • 18766

      #827
      Faktem jest, że jak dadzą w entry-entrylevelu 15 mpx to na rynku będą (marketingowo) znów bardzo do przodu. Dlatego wydaje mi się że dadzą.
      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
      Kapitan Wagner

      Komentarz

      • MMM
        Pełne uzależnienie
        PREMIUM member
        • 2006
        • 4250

        #828
        Zamieszczone przez giltoniel
        Za optyczne.pl:
        "Canon 1D Mark IV i Canon 60D
        Ilość bzdur, które wypisuje plotkarski serwis optyczne.pl jest momentami powalająca. Jedna z bardziej absurdalnych przepowiedni mówiła o "obiektywach EF z manualnym ustawianiem przysłony dla trybu filmowego", dlatego kompletnie nie przejmowałbym się głupotami które wypisują tylko dla podbicia statystyki wejść w Gemiusie
        A do tego że kiedyś będzie Mark IV i 60D z większą ilością mpix i nowszym procesorem niż dotychczas to nawet 2 letnie dziecko by doszło :-)
        Digart

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #829
          Zamieszczone przez Kolekcjoner
          Faktem jest, że jak dadzą w entry-entrylevelu 15 mpx to na rynku będą (marketingowo) znów bardzo do przodu. Dlatego wydaje mi się że dadzą.
          no to dlaczego tylko 15Mpix? juz teraz komorki maja 10Mpix.
          a w ciagu roku to... kto wie...
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • giltoniel
            Coś już napisał
            • 2008
            • 97

            #830
            Zamieszczone przez MMM
            Ilość bzdur, które wypisuje plotkarski serwis optyczne.pl jest momentami powalająca. JA do tego że kiedyś będzie Mark IV i 60D z większą ilością mpix i nowszym procesorem niż dotychczas to nawet 2 letnie dziecko by doszło :-)
            dlatego w każdej plotce jest ziarnko prawdy

            Komentarz

            • fotna
              Początki nałogu
              • 2004
              • 454

              #831
              SD - zaczną się wątki "jak odzyskać dane z połamanej SD -chyba kupie jedynkę -nie ma jak CF - wytrzymuje nawet pranie w pralce
              fotna.dlm.pl

              Komentarz

              • Kolekcjoner
                Obertroll
                • 2006
                • 18766

                #832
                Zamieszczone przez akustyk
                no to dlaczego tylko 15Mpix? juz teraz komorki maja 10Mpix.
                a w ciagu roku to... kto wie...
                Spokojnie w przyszłym roku będzie 20 .
                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                Kapitan Wagner

                Komentarz

                • gietrzy
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 5727

                  #833
                  Zamieszczone przez Kolekcjoner
                  Spokojnie w przyszłym roku będzie 20 .
                  I kit IS II
                  the silence is deafening

                  Komentarz

                  • jacek220
                    Bywalec
                    • 2008
                    • 100

                    #834
                    Następca G10 ma mieć mniej megapixeli podobno 9? Byłby to dobry kierunek przynajmniej w tym segmencie aparatów
                    5D EOS50 G9 580EXII

                    Komentarz

                    • akustyk
                      gajowy
                      • 2004
                      • 12158

                      #835
                      Zamieszczone przez gietrzy
                      I kit IS II
                      no jak juz tak z premierami szalejemy, to dorzucmy skok z 3.4fps do 3.6fps, wykrywanie usmiechu w trybie LV i jeszcze do wyboru katalonski i fryzyjski wsrod jezykow menu

                      a jakby juz naprawde zaszalec to w komplecie 4 nowe Picture Style. Sepia, Pop-Art, Imperssion i Puke (z metra ciety quasi-HDR). nazwy celowo pozostawione po angielsku, zeby nie psuc zabawy a jesli przeoczylem jakis szajsowaty efekt, od ktorego gawiedzi mokro w majtach, to poprosze o dopisanie
                      Ostatnio edytowany przez akustyk; 984.
                      www albo tez flickr

                      Komentarz

                      • Bahrd
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 3053

                        #836
                        Zamieszczone przez gietrzy
                        Za CR[2]: jeszcze w czerwcu zobaczymy najlepszy (bo najtańszy) aparat z cropem Canona - 2000D/T1 - z 12 MPx matrycą, LV i z jednym pkt AF f/2.8, oczywiście krzyżowym. Nareszcie sub-entry level w Canonie ma sens.
                        Dla tego aparatu mogę kupić T60/2m w wersji EF.
                        A dlaczego nie EF-S 60? Dla światła?

                        Zamieszczone przez akustyk
                        A jesli przeoczylem jakis szajsowaty efekt, od ktorego gawiedzi mokro w majtach, to poprosze o dopisanie
                        MLU!
                        I "odłamywany ekranik LCD" a'la Nikon D5k
                        EOS - conditio sine Kwanon...

                        Komentarz

                        • gietrzy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 5727

                          #837
                          Zamieszczone przez Bahrd
                          A dlaczego nie EF-S 60? Dla światła?
                          Tak...
                          the silence is deafening

                          Komentarz

                          • pan.kolega
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2817

                            #838
                            Zamieszczone przez fotna
                            SD - zaczną się wątki "jak odzyskać dane z połamanej SD -chyba kupie jedynkę -nie ma jak CF - wytrzymuje nawet pranie w pralce
                            Za to skończą się wątki "ratunku igła mi sie wygła" z płaczem typu "stała się tragedia" albo "druciki wylazły, jestem wstrząśnięty'. :-(










                            Ostatnio edytowany przez pan.kolega; 16861.
                            I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

                            Komentarz

                            • Bahrd
                              Pełne uzależnienie
                              • 2007
                              • 3053

                              #839
                              Zamieszczone przez pan.kolega
                              Za to skończą się wątki "ratunku igła mi sie wygła" z płaczem typu "stała się tragedia" albo "druciki wylazły, jestem wstrząśnięty'. :-(
                              W jedynce spokojnie zmieszczą się cztery czytniki SD. Więc jeśli producent dopisze, będziemy mieli w zamian wątki "który RAID i które karty SDXC polecacie do Full HD?"
                              http://www.canonrumors.com/2009/06/e...-f2-8l-is-cr1/ - nie wierzę
                              EOS - conditio sine Kwanon...

                              Komentarz

                              • mgtan
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1084

                                #840
                                z tymi CF i szpilkami to ekstremalne przypadki... osobiście dla mnie SD ma jedną przewagę... 90% laptopów ma wbudowany czytnik SD
                                Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
                                24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
                                Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

                                Komentarz

                                Pracuję...