X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Michu (Pentax)
    Początki nałogu
    • 2006
    • 306

    #16
    Wątpliwości co do tytułu biorą się z ograniczenia liczby znaków w tytule posta. W pełnej wersji miało brzmieć: Boga ci Lechici nie mają w sercu" i odnosi się do żalu za ów mecz.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

    Komentarz

    • szandor
      Uzależniony
      • 2005
      • 624

      #17
      Zamieszczone przez Fotograf1995
      Ale to jest piłkarz. Nie wiedziałem, że te oschłe maszyny do kopania mają w sobie artystyczne dusze.
      Taki tekst to mało kulturalne przegięcie, pomimo ikonki na końcu.
      Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
      R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

      Komentarz

      • lamuszka
        Dopiero zaczyna
        • 2007
        • 39

        #18
        Zamieszczone przez Fotograf1995
        Ale to jest piłkarz. Nie wiedziałem, że te oschłe maszyny do kopania mają w sobie artystyczne dusze.
        Tytuł postu sugeruje, że chodziło Ci o coś zupełnie innego... Zresztą czym się tu ekscytować? Jakby miał w rękach Marka z Elką, to może jeszcze by to było interesujące... Albo gdyby Lechici twierdzili, że są słabo opłacani... albo - najlepiej - to i to...
        czym? co?

        Komentarz

        • maciej76
          Coś już napisał
          • 2008
          • 84

          #19
          pilkarz tez czlowiek....

          chociaz dziwnie to wyglada, sam nie wiem czymu moze to przez ten sterotyp "maszyny do kopania"
          450d/ bg e5/ 50 1,8/ kitIS

          Komentarz

          Pracuję...