X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • TenBears
    • 2007
    • 4

    #1

    Bydgoszcz - Hala Łucznika

    Witam

    Szukam informacji na temat jak się foci w Hali Łucznika w Bydgoszczy. Wybieram się w maju na Puchar Europy Oyama Karate i nie wiem jaka jest ta sala. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy jest tam na tyle jasno by bez lampy sobie swobodnie popstrykać. Zabieram z sobą 40D i 10D, szkła: 50/1.8, 70-200/4

    Dzięki za wszystkie podpowiedzi...

    Pozdrawiam

    TenBears
  • Goomis
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1893

    #2
    To zależy.
    Jeżeli będzie TV i przywiezie trochę własnego światła to będziesz miał ok na f4. Jeżeli nie to f4 może być za mało. Ja fociłem tylko mecz siaty naszej reprezentacji i wtedy była TV więc trochę dopalili i starczyło mi 2.8 + konwerter 1.4 czyli f4. Bez dopalania nie mam pojęcia
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

    Komentarz

    • micles
      Zablokowany
      • 2006
      • 4359

      #3
      Ja zaobserwowałem również inny czynnik : zależy czy włączą całe oświetlenie, czy tylko część. Jak całe, to jest dość jasno. Jak nie, to gorzej

      Komentarz

      Pracuję...