X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • micles
    Zablokowany
    • 2006
    • 4359

    #61
    Przepraszam, zmieniłem zdanie, daję jej 99. No, ewentualnie 98.

    Komentarz

    • BELFER
      • 2009
      • 12

      #62
      Zapewne stałym czytelnikiem tego wątku jest córka VanMurdera. To jedno z najczęstszych pytań, jakie stawiają sobie młode nastolatki (12 - 15) budujące swoją wizualną tożsamość. Każdym kolejnym postem można pogłębić frustracje tej dziewczyny - która pyta ale nie może dowiedzieć się "na ile wygląda" bo rozrzut jest zbyt duży. Proponuję odpowiedzieć inaczej. Córko VanMurdera! - Nie jest ważne na ile wyglądasz, najważniejsze, że wyglądasz UROCZO.
      450D, 24-105 L, 75-300 IS, kit, 2 lampy Canon.

      Komentarz

      • qb4hkm
        Bywalec
        • 2007
        • 239

        #63
        Zamieszczone przez BELFER
        Nie jest ważne na ile wyglądasz, najważniejsze, że wyglądasz UROCZO.
        Toś dziewczynę załamał teraz :-P Nie wiesz, że teraz jest moda na EMO? :-D

        Komentarz

        • Michu (Pentax)
          Początki nałogu
          • 2006
          • 306

          #64
          Inna modelka, ale w temacie:
          Serwis fotografuj.pl : Aktualności : Publikacje : Światło i makijaż – eksperyment fotograficzny magazynu Vogue - serwis dla entuzjastów fotografii cyfrowej i analogowej, zarówno dla hobbystów, jak i zawodowców oraz tych, którzy chcą po prostu robić lepsze zdjęcia. Zajrzyj do nas!
          Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #65
            Zamieszczone przez Slider
            Jest jeszcze jeden wariant, że Van ma np 2 córki, a w przytoczonym przez Ciebie poście mówił o tej młodszej;-)

            dobra, ja już nie wnikam
            W kilku innych postach pisze dość wyraźnie "żona i córka" itp, stąd mój wniosek że ma jedną...

            Komentarz

            • Fotograf1995
              Bywalec
              • 2008
              • 210

              #66
              Wygląda na mój wiek, czyli 14 lat.
              Fotoreporter

              "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

              Komentarz

              Pracuję...