X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bahrd
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 3053

    #61
    Zamieszczone przez Sławek
    Wiecie co, Faceci zawsze pozostają chłopcami z zabawkami.
    Wiemy
    A. Banderas
    Faceci nigdy nie dorośleją na tyle, żeby zapomnieć o chłopięcych snach.
    Dlatego ja też poproszę o nominację na beta-testera
    EOS - conditio sine Kwanon...

    Komentarz

    • Janusz Body
      Moderator
      • 2004
      • 5757

      #62
      Zamieszczone przez muflon
      Ja! Ja! wybierz mnie!
      Nie masz szans - Canon Polska nie obejmuje Zurichu.

      Janusz,
      Old enough to know better - but I do it anyway.

      Komentarz

      • MacGyver
        Cenzor
        • 2006
        • 7043

        #63
        Zamieszczone przez iREM
        To może teraz każdy uzasadni swój wybór? :-P
        E. szkoda czasu! Myślę że każdy z nas jest w stanie dopisać trzy strony ideologii do każdego z wymienionych przez siebie gadżetów
        Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

        Komentarz

        • oxydum
          Bywalec
          • 2009
          • 230

          #64
          Zamieszczone przez Sławek
          Boże.... to był mój pierwszy własny aparat. Ukradli mi go z namiotu. Ale jak kiedyś zobaczyłem taki na alledrogo to przypomniał mi się ,,zapach,, jaki wydzielał futerał.
          Wiecie co, Faceci zawsze pozostają chłopcami z zabawkami.
          Kosztował 420 zł, kupiony za pieniadze z komuni, pamietam ten zapach, obiektyw 35/2.8.

          Faceci zawsze pozostają chłopcami z zabawkami, tylko zabawki coraz droższe.
          EOS 5, 500N, 400D, 50D

          Komentarz

          • muflon
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 6763

            #65
            Zamieszczone przez oxydum
            Faceci zawsze pozostają chłopcami z zabawkami, tylko zabawki coraz droższe.
            A już zupełnie najgorzej jest, gdy ktoś jako dziecko tych zabawek nie miał i musi na starość nadrabiać ;-)
            zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

            Komentarz

            • gadget_zary
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1046

              #66
              2x1Ds MkIII (+ 2xakku)
              1000d
              g9/g10
              16-35 f/2.8 II L
              24-70 f/2.8 L
              70-200 f/2.8 L ( z IS bądź bez)
              24 f/1.4 L
              35 f/1.4 L
              50 f/1.4
              85 f/1.8
              100 f/2
              100 f/2.8 IS L
              135 f/2 L
              15 f/2.8 fish
              4x 580EX II ( + po 2x komplety Sanyo Eneloop do każdej z nich)

              Pocket W ttl (komplet do lamp)
              9x UV B+W lub Marumi
              LowePro Nowa 200AW
              LowePro Computrekker
              MB PRO (zabawka w terenie)

              Uzasadnienie:
              1000d - dla dziewczyny
              g9/g10 - na wakacje
              2x Pełna klatka - z racji af 5d który nie powala = 1ds
              3x Zoom - gdy nie będzie się chciało targać całej reszty
              4x lampy - 2 na body + 2 do strobingu
              Reszta uzasadnienia chyba nie wymaga, po prostu wymagana dobra jakość
              Ostatnio edytowany przez gadget_zary; 14635.

              Komentarz

              • katharsis
                Bywalec
                • 2009
                • 185

                #67
                Zamieszczone przez oxydum
                Faceci zawsze pozostają chłopcami z zabawkami, tylko zabawki coraz droższe.
                Ja protestuję, dziewczynki też bardzo lubią zapełniać swoje piaskownice zabawkami po uważaniu Wątek cudny, świąteczno-marzycielski, więc i ja sobie pomarzę...:
                body: 1dsIII lub IV do teatru i 7d spacerowo.
                stałki: 24L, 35L, 50/1,4, 85L II i 85/1,8 jakbym nie miała siły i miejsca upchnąć tego kolosa, 135L, 200/2 L. O tym ostatnim marzę od czasu, kiedy dobra dusza pozwoliła mi na chwilę podpiąć się pod 200/1,8. A jeśli 200/2 to i osobny monopodzik pod niego, nie będę wybredna, może być Manfrotto.
                zoomy? te, które mam, tu Mikołaj ma wolne: 16-35/2,8 L, 24-70/2.8L i 70-200L bez IS, IS w sumie nie pożądam, więc zostaje jak jest.
                A poza tym oprócz rozmaitej drobnicy i tragarza poprosiłabym o mozliwość focenia na wszystkich spektaklach, jakie tylko sobie wymarzę. O! Właściwie gdyby to ostatnie miało się spełnić, to mogłabym sobie nawet darować te wszystkie eLki... tym, co mam, tez spokojnie oblecę, a frajda nie do opisania.

                I niech się spełni

                Komentarz

                • esteper
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 635

                  #68
                  - 5DmkII
                  - 24TS-E II
                  - 35L
                  - 50L
                  - 85L II
                  - 135L
                  - Broncolor Verso A4 RFS
                  - Broncolor Graffit A4
                  - Broncolor G4 Pulso 6szt.
                  - kwadraty, okty, garnki, plastry, beauty, para
                  - RFS

                  no i to by było na tyle :]
                  5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                  "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                  Komentarz

                  • Bahrd
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 3053

                    #69
                    Zamieszczone przez muflon
                    A już zupełnie najgorzej jest, gdy ktoś jako dziecko tych zabawek nie miał i musi na starość nadrabiać ;-)
                    Musi powiadasz? No to ja muszę jeszcze TS-E 90...
                    EOS - conditio sine Kwanon...

                    Komentarz

                    • _igi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2035

                      #70
                      Mi by styknęła 5D z 24-105, 100-400 i pare podróży w różne zakamarki świata.

                      Ewentualnie zestawik do Tokyo, albo innego w cholerę wielkiego miasta
                      1DSIII, 7D
                      24 TSE
                      24L
                      50L (na to już mam solidną chrapkę)
                      85L
                      90 TSE
                      100-400

                      i zestaw dobrych trzymaków. Statywik, uchwyt do mocowania aparatu na samochodzie, na jakiś barierkach

                      A, no i absolutnie - ekranik 30" do obróbki.

                      Albo po prostu, od cholery kasy na wyjazdy, sprzęt mam, ewentualnie bym dokupił pełną klatkę plus pełnoklatkowy zestaw UWA + 85/1,8.

                      Pomarzyć zawsze można. Od nowego roku muszę zacząć ostry zap*****ol, żeby chociaż na 24TS mk1 zarobić
                      5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

                      Komentarz

                      • mieszko_1vp
                        Zablokowany
                        • 2009
                        • 618

                        #71
                        od razu mi się przypomniało

                        Komentarz

                        • krzykik
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 62

                          #72
                          to nie są marzenia tylko mój cel:

                          16-35 f/2.8 II L
                          70-200 f/2.8 L IS
                          580EX II
                          + kilka stałek
                          C6D, Zenitar EF 16/2.8 Fish-Eye, C24-70/2.8L, C40/2.8 STM, C50/1.8 STM, C100/2.8L Macro IS USM, C100-400/4.5-5.6L IS USM, C580EX II

                          Komentarz

                          • zaitsev
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1660

                            #73
                            Wymienić:
                            - 5d na 2x5d2

                            Dokupić:
                            - 16-35L
                            - 24L
                            - 135L
                            - 70-200/2.8LIS

                            Już mam ():
                            - 85/1.8
                            - 50/1.4

                            A szeroki T/S, stałka powyżej 300mm, spacerowy 24-105LIS, jakby były to fajnie, ale bez też da radę.
                            Ostatnio edytowany przez zaitsev; 18103.

                            Komentarz

                            • krzychoo
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 349

                              #74
                              Ech... Mam sprzęt, o którym kiedyś mogłem tylko pomarzyć; wiadomo coś tam by się dla kaprysu zmieniło, ale uwierzcie: marzę tylko o tym żeby robić zdjęcia, bo na razie czas na to nie pozwala...
                              Fotografia dzikiej przyrody GALERIA CB

                              Komentarz

                              • ben73
                                Coś już napisał
                                • 2008
                                • 74

                                #75
                                Zamieszczone przez krzychoo
                                Ech... Mam sprzęt, o którym kiedyś mogłem tylko pomarzyć; wiadomo coś tam by się dla kaprysu zmieniło, ale uwierzcie: marzę tylko o tym żeby robić zdjęcia, bo na razie czas na to nie pozwala...
                                I ja też tylko o tym marzę !!!

                                Komentarz

                                Pracuję...