X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • charlie
    • 2009
    • 13

    #1

    Program o fotografii na Discovery

    Witam. Jakiś czas temu oglądałem na Discovery (chyba na Discovery i już na pewno nie pamiętam na którym) pewien program. Jego polski tytuł brzmiał "Zdjęcie życia". Konwencja programu była podobna do Idola czy innego Tańca z Gwizdami. Spora grupa fotografów amatorów pod kierunkiem jakiegoś Mistrza (jakiś gość z długimi włosami; teraz stwierdzam że był podobny do Bryana Petersona chociaż to luźne skojarzenie) wykonywała zdjęcia o określonej tematyce jak portret, krajobraz itp. i na tej podstawie była oceniana i przepuszczana do następnego etapu. W finale było chyba troje z nich. Wygrała jakaś kobietka która w "nagrodę" zrobiła jakiejś znanej modelce sesję w efekcie której jej zdjęcie pojawiło się na okładce jakiegoś fachowego pisma.

    Używam sporej ilości słów w stylu "jakiś" bo kompletnie tego nie pamiętam. I tu pytanie do Was. Czy zetkneliście się z tym programem? Jak się nazywał (oryginalna nazwa). Oglądałem tylko dwa ostatnie odcinki ale chętnie obejrzałbym całą serię. Może ktoś to nawet ma . Będę wdzięczny za podpowiedzi.
    50D, 17-85, 70-300, 50/1,8, 50/M42, 8/3,5, 580EXII. Poza cyferkami mam jeszcze mnóstwo zapału...
  • Bombee
    Coś już napisał
    • 2008
    • 58

    #2
    Mistrz to Russell James
    A cykl programu to The Shot

    40D, 24-105, 430EX II + graty

    Komentarz

    • charlie
      • 2009
      • 13

      #3
      Zamieszczone przez Bombee
      Mistrz to Russell James
      A cykl programu to The Shot
      Serdeczne dzięki za to info. Dzięki Tobie od razu znalazłem to co chciałem.
      Jak ktoś będzie chciał pooglądać to tutaj ma szansę
      Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
      50D, 17-85, 70-300, 50/1,8, 50/M42, 8/3,5, 580EXII. Poza cyferkami mam jeszcze mnóstwo zapału...

      Komentarz

      Pracuję...