X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • oxydum
    Bywalec
    • 2009
    • 230

    #1

    20 lat Photoshopa

    Tak, to dziś






    Może napiszecie kilka słów o swojej przygodzie z Photoshopem.
    EOS 5, 500N, 400D, 50D
  • quail
    Początki nałogu
    • 2008
    • 400

    #2
    Ja zaczynałem od wersji 3.0, jak jeszcze biegałem do liceum.
    Z ciekawszych "jazd bez trzymanki" pamiętam problemy z kompatybilnością wersji 4.0 ze sterownikami nVidii od Riva 128. Chrzaniły się kursory, całkowicie nie dało się używać tej aplikacji. Adobe poprawiło się bodajże w wersji 4.01, a nVidia w kolejnych driverach :-)

    Komentarz

    • _igi
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 2035

      #3
      Ja jako mały dzieć używałem (???) trójki, jeszcze na staruśkim macintosh'u, od którego nawet obecne telefony są 30 razy szybsze
      5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

      Komentarz

      • oxydum
        Bywalec
        • 2009
        • 230

        #4
        Jak fotografia traciła niewinność

        Photoshop, najpopularniejszy program do obróbki zdjęć, kończy 20 lat. Zafałszowane za jego pomocą obrazy są dziś dowodami w sądach i pracach naukowych. A upiększone cyfrowo modelki w magazynach mody to codzienność. O niezwykłej karierze obróbki komputerowej opowiada Hany Farid, najbardziej znany w USA badacz fałszerstw w fotografii cyfrowej.

        Wiadomości z kraju i ze świata. Wiadomości gospodarcze. Znajdziesz u nas informacje, wydarzenia, komentarze, opinie. Serwis dla kobiet, rozrywka, auto, pogoda.
        EOS 5, 500N, 400D, 50D

        Komentarz

        • oskardj92
          Początki nałogu
          • 2009
          • 423

          #5
          Ja mam CS3 i jestem zadowolony. Bez niego nie wyobrażam sobie obróbki zdjęć

          50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

          Komentarz

          • allxages
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2549

            #6
            Kiedy wypuszczą wersje pod Linuxa?

            Komentarz

            • pcplus
              Dopiero zaczyna
              • 2005
              • 42

              #7
              Chyba nigdy nie wypuszczą pod linuxa
              Pod linuxem jest Gimp

              Komentarz

              Pracuję...