X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • basala
    Uzależniony
    • 2008
    • 615

    #16
    Hańba! Skandal! Jak to może Wam się podobać?! Przecież to nie jest o Kanonie!

    Komentarz

    • oxydum
      Bywalec
      • 2009
      • 230

      #17
      Bo jak się już tak napatrzymy, to dopiero zioniemy brakiem miłości do innych ;0

      i bardziej kochamy Canona
      EOS 5, 500N, 400D, 50D

      Komentarz

      • dinderi
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 3028

        #18
        Zamieszczone przez Sergiusz
        To bardzo stara reklama ma już z rok. Tu jest ciekawszy film tak mający się do tematu, że częściowo kręcony jest profesjonalnymi kamerami a częściowo PEN- em. Oglądałem ten film można powiedzieć, że na wielkim ekranie w kinie. http://www.partner.olympus.pl/pen/pen_film.html
        Sergiusz, dzięki za ten link. Podglądanie warsztatu Wantucha to niezwykle cenna rzecz. Rozbroiło mnie jedno zdanie: "Każde majstrowanie w okolicy Jadzi... itd, itp."
        Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
        09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

        ---Moje zdjecia na FB---

        Komentarz

        • pawciolbn
          Uzależniony
          • 2010
          • 653

          #19
          bardzo fajne.. aż się łezka kręci w oku
          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
          a może TO ? dla niezdecydowanych, zakłopotanych i tych, którym potrzeba wszystkiego
          Ostatnio edytowany przez pawciolbn; 32733. Powód: Automerged Doublepost
          5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

          Komentarz

          • SWD
            • 2008
            • 11

            #20
            Ciekawe wykonanie, choć sam pomysł już eksploatowany. W wersji Polaroid: http://www.youtube.com/watch?v=Tkq2Kq-LmJg
            Galeria Canon-Board

            Komentarz

            • deffik
              Coś już napisał
              • 2010
              • 54

              #21
              Bardzo fajne, nawet podoba mi się bardziej niż podobnie zrealizowana reklama Eosa 450D.


              Komentarz

              Pracuję...