X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MM-architekci
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2227

    #136
    i tak jest w wypadku ISWP np.

    po prostu lipa się zrobiła z WPJA
    no comment...

    Komentarz

    • canonfun
      Coś już napisał
      • 2008
      • 66

      #137
      czyli w ogole warto do jakiejś organizacji należeć?
      Facebook

      Fotograf

      Komentarz

      • MM-architekci
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2227

        #138
        no to chyba zależy do tego czego się oczekuje
        no comment...

        Komentarz

        • canonfun
          Coś już napisał
          • 2008
          • 66

          #139
          Zamieszczone przez MM-architekci
          no to chyba zależy do tego czego się oczekuje
          logicznym jest , że zrzeszając się w jakiejś organizacji zagranicznej typu WPJA oczekuje się zleceń przede wszystkim zagranicznych.
          Facebook

          Fotograf

          Komentarz

          • pe.en.de
            Początki nałogu
            • 2009
            • 321

            #140
            Zamieszczone przez canonfun
            logicznym jest , że zrzeszając się w jakiejś organizacji zagranicznej typu WPJA oczekuje się zleceń przede wszystkim zagranicznych.
            A kto te zlecenia miałby dawać ? Inni fotografowie tam zrzeszeni ?
            Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

            Komentarz

            • canonfun
              Coś już napisał
              • 2008
              • 66

              #141
              Zamieszczone przez pe.en.de
              A kto te zlecenia miałby dawać ? Inni fotografowie tam zrzeszeni ?
              w moim odczuciu pary, które tam wchodzą (jesli w chodza), w poszukiwaniu swojego fotografa
              Facebook

              Fotograf

              Komentarz

              • pe.en.de
                Początki nałogu
                • 2009
                • 321

                #142
                Zamieszczone przez canonfun
                zrzeszając się w jakiejś organizacji zagranicznej typu WPJA oczekuje się zleceń przede wszystkim zagranicznych.
                Nie kumam.
                Zagraniczne pary pragnące ściągnąć na ślub fotografa z innego kraju? Nie mają swoich? Będzie taniej?
                Może to być ślepy zaułek, bo dobrych fotograów tam też nie brakuje.
                Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

                Komentarz

                • Parteq
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 1159

                  #143
                  Zamieszczone przez pe.en.de
                  A kto te zlecenia miałby dawać ? Inni fotografowie tam zrzeszeni ?
                  Miesiac temu dostalem od innego fotografa z wpja klienta na dwa sluby (asian wedding).
                  Mial dubla. Zdarza sie.

                  Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty

                  Komentarz

                  • canonfun
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 66

                    #144
                    Zamieszczone przez pe.en.de
                    Nie kumam.
                    Zagraniczne pary pragnące ściągnąć na ślub fotografa z innego kraju? Nie mają swoich? Będzie taniej?
                    Może to być ślepy zaułek, bo dobrych fotograów tam też nie brakuje.
                    Jest masa czynników, które wpływają na wybór tego czy innego fotografa przez PM i pomijam tutaj cenę.
                    Dlatego ciekawi mnie czy WPJA to faktycznie dobra droga - reklama/przynależność w takiej organizacji. Czy może taki budżet, który pochłania WPJA przeznaczyć na inna formę reklamy?Inna organizację?
                    Z tego wątku wynika, że jest bardzo różnie - jedni są bardzo zadowoleni inni jednak rezygnują i nie wiem czy to dlatego, że mineli się z oczekiwaniami? ( jesli takie mieli w stosunku do WPJA).
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Zamieszczone przez Parteq
                    Miesiac temu dostalem od innego fotografa z wpja klienta na dwa sluby (asian wedding).
                    Mial dubla. Zdarza sie.
                    zajebi
                    Ostatnio edytowany przez canonfun; 18489. Powód: Automerged Doublepost
                    Facebook

                    Fotograf

                    Komentarz

                    • Parteq
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 1159

                      #145
                      Zamieszczone przez canonfun
                      [...]
                      Z tego wątku wynika, że jest bardzo różnie - jedni są bardzo zadowoleni inni jednak rezygnują i nie wiem czy to dlatego, że mineli się z oczekiwaniami? ( jesli takie mieli w stosunku do WPJA)[...]
                      Mysle, ze pomijajac oczekiwania to napewno warto probowac, czy to w takiej organizacji czy w innej. Moze sie okazac ze faktycznie na jednym rynku bedzie cos funkcjonowalo lepiej, a na drugim gorzej. Gdybym mial w ciagu roku raptem kilka zapytan i zero umow - powaznie zastanawialbym sie nad finansowaniem takiego zrzeszenia. Kosztem chocby lepszego pozycjonowania sie lub innej opcji "marketingowej". Mam tu na mysli chec zdobywania wiekszej ilosci zlecen raczej niz "nobilitacji" Bo to drugie to juz bardzo indywidualna sprawa.

                      Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty

                      Komentarz

                      • MM-architekci
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 2227

                        #146
                        Zamieszczone przez canonfun
                        logicznym jest , że zrzeszając się w jakiejś organizacji zagranicznej typu WPJA oczekuje się zleceń przede wszystkim zagranicznych.
                        nie wiem co w tym logicznego , chyba typowe podejście polaka że jak się zrzeszyłem to na pewno mi to zrzeszenie "da" klientów ;]

                        większość organizacji pełni tylko w niewielkiej częsci taką rolę , jest raczej reklamą ogólną + opcją wsparcia czasem między fotografami np
                        no comment...

                        Komentarz

                        • canonfun
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 66

                          #147
                          Zamieszczone przez MM-architekci
                          nie wiem co w tym logicznego , chyba typowe podejście polaka że jak się zrzeszyłem to na pewno mi to zrzeszenie "da" klientów ;]
                          typowego polaczka to upatrywałbym się w twoim postępowaniu - zreszajac sie na 3 miesiace i uciekajac zaraz bo jednak nie ma zleceń...a przeciez placic im trzeba

                          Zamieszczone przez MM-architekci

                          większość organizacji pełni tylko w niewielkiej częsci taką rolę , jest raczej reklamą ogólną + opcją wsparcia czasem między fotografami np
                          Jaką rolę?
                          Facebook

                          Fotograf

                          Komentarz

                          • MM-architekci
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2227

                            #148
                            widzisz jestem tak dobry że nadal mnie chcą bez płacenia ;D

                            zrezygnowałem bo w sumie nic mnie tam nie trzymało w porównaniu do FPFS

                            i tu właśnie wkracza ta rola , tzn pomoc jeśli potrzebna , informacje , rady , wskazówki itd itp , jednym słowem co kilkadziesiąt-set głów to nie jedna ;]
                            no comment...

                            Komentarz

                            • canonfun
                              Coś już napisał
                              • 2008
                              • 66

                              #149
                              Zamieszczone przez MM-architekci
                              widzisz jestem tak dobry że nadal mnie chcą bez płacenia ;D

                              zrezygnowałem bo w sumie nic mnie tam nie trzymało w porównaniu do FPFS

                              i tu właśnie wkracza ta rola , tzn pomoc jeśli potrzebna , informacje , rady , wskazówki itd itp , jednym słowem co kilkadziesiąt-set głów to nie jedna ;]
                              pozostawie to bez komentarza ...
                              Facebook

                              Fotograf

                              Komentarz

                              • MM-architekci
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 2227

                                #150
                                no to byl zart , jesli sie nie polapales
                                no comment...

                                Komentarz

                                Pracuję...