X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kolekcjoner
    Obertroll
    • 2006
    • 18766

    #16
    Zamieszczone przez inlis
    A jak kamera da mi filmy podobnej jakości do tych z 5D?
    Podejrzewam, że RED powinien wystarczyć 8).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

    Komentarz

    • smigaczka
      Bywalec
      • 2010
      • 148

      #17
      Filmy sa porównywalnie wysokiej jakości.
      Wystarczy popatrzec na przykłady:

      7D http://vimeo.com/10988919
      5D http://vimeo.com/11841434

      Oba genialne, chociaż to w dużej mierze zalezy od montazu i obróbki
      tak czy owak miażdzą. Po co komu teraz kamera skroo można mieć 2w1.

      Komentarz

      • mzieli
        Dopiero zaczyna
        • 2009
        • 40

        #18
        Zamieszczone przez inlis
        A jak da mi filmy podobnej jakości do tych z 5D?

        Canon XH-A1, ale to też nie do końca jest tego samego typu plastyka obrazu. Swoją drogą jednak, tam jest większe pole manewru co do kontroli nagrywanych filmów.
        Canon 5dmarkII, Canon 500d, C 18-55 f/3.5-5.6 IS, C 50 f/1.8, C 35 f/2.0, T 70-200 f/2.8, Samyang 8, C Speedlite 430EX II i inne drobne

        Komentarz

        Pracuję...