X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jaca9
    Bywalec
    • 2007
    • 241

    #1

    Bez VATu

    Witam, niedługo w sklepie nie dla idiotów, RTV, AGD będzie bez vatu, wiadomo jak się na tym wychodzi? Czy po prostu podnoszą ceny dzień przed a później obniżają niby "vatem"
  • Cichy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 7443

    #2
    wynoszą lepszy sprzęt na zaplecze i odliczają vat od reszty
    O obiektywach wiem prawie wszystko

    Komentarz

    • Jaca9
      Bywalec
      • 2007
      • 241

      #3
      To jak np. wczoraj była kuchenka za 1tyś, to teraz jej nie będzie?

      Komentarz

      • nowart
        Uzależniony
        • 2007
        • 809

        #4
        ... robiąc w przeddzień obniżki spore podwyżki ??:
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        Zamieszczone przez Jaca9
        To jak np. wczoraj była kuchenka za 1tyś, to teraz jej nie będzie?
        to nie zdziw się jak jutro będzie skreślone 1200 na 999zl
        Ostatnio edytowany przez nowart; 12039. Powód: Automerged Doublepost

        Komentarz

        • Jaca9
          Bywalec
          • 2007
          • 241

          #5
          ale jaja, sądziłem ze jakiś tam rabat będzie ale nie aż taki wałek

          Komentarz

          • tezmarek
            Uzależniony
            • 2009
            • 840

            #6
            Zamieszczone przez Jaca9
            ale jaja, sądziłem ze jakiś tam rabat będzie ale nie aż taki wałek
            Czasami działa to prościej - po prostu znaczna ilość sprzętu w MM jest droższa niż w innych sklepach. W promocji "bez VAT" wychodzi podobnie. To nie jest sklep dla idiotów - żeby coś kupić z sensem, trzeba dobrze znać ceny u konkurencji lub chodzić do sklepu z jakimś PDA z 3G i sprawdzać na bieżąco w internetowych serwisach cenowych. Ja mam ogromne kłopoty, żeby coś kupić w MM - po prostu zwykle się to nie opłaca - za podobną cenę jak w "promocji", często towar można kupić gdzie indziej, bez oczopląsu, przepychanek i gorączkowego sapania innych aspirujących do nie bycia idiotami .

            Komentarz

            • ::ART::
              Bywalec
              • 2008
              • 142

              #7
              Ta promocja nie obejmuje sprzętu foto bo ten nie jest sprzętem RTV AGD.

              Komentarz

              • boski
                Coś już napisał
                • 2005
                • 94

                #8
                obejmuja, obejmuja...
                wsyzcy pisza jak bylo i jak jest a cz ktos pofatygowal sie sprawdzic?
                na ostaniej promocju "bez VAT" w Saturnie 580EXII byla za 1499 zl
                Loading sig, please wait...
                |||||||||||||----35%----------------


                Canon EOS system

                Komentarz

                • Jaca9
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 241

                  #9
                  Zależy kiedy była ostatnia...

                  Komentarz

                  • grek
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 51

                    #10
                    A 430ex II za 700zł... Niestety koleś przede mną wykupił ostatnią sztukę:/

                    Komentarz

                    • Jaca9
                      Bywalec
                      • 2007
                      • 241

                      #11
                      Tego można się spodziewać że ludzie będę stali w kolejce przed otwarciem jak po nowe dziecko Apple - Iphone 4

                      Komentarz

                      • tezmarek
                        Uzależniony
                        • 2009
                        • 840

                        #12
                        Zamieszczone przez boski
                        obejmuja, obejmuja...
                        wsyzcy pisza jak bylo i jak jest a cz ktos pofatygowal sie sprawdzic?
                        na ostaniej promocju "bez VAT" w Saturnie 580EXII byla za 1499 zl
                        No właśnie - za 50 zł więcej do dostania bez promocji w innych sklepach. Czyli w czasie wielkiej promocji taniej, ale niewiele...

                        Komentarz

                        • ::ART::
                          Bywalec
                          • 2008
                          • 142

                          #13
                          Dziwne. Jak chciałem kupić aparat z okazji tej promocji to powiedziano mi że sprzęt foto się nie zalicza. Ktoś mnie zrobił w bambuko

                          Komentarz

                          • xxkomarxx
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 1456

                            #14
                            Zamieszczone przez boski
                            obejmuja, obejmuja...
                            wsyzcy pisza jak bylo i jak jest a cz ktos pofatygowal sie sprawdzic?
                            na ostaniej promocju "bez VAT" w Saturnie 580EXII byla za 1499 zl
                            Za 1499 można kupić na allegro. Niby jest licytacja ale za tą cenę można brać bezpośrednio.

                            Komentarz

                            • MC_
                              Pełne uzależnienie
                              • 2009
                              • 3444

                              #15
                              Ja kupiłem w ubiegłym roku laptopa w takiej promocji i faktycznie cena została obniżona o 22%

                              Komentarz

                              Pracuję...