X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Pinek
    Bywalec
    • 2010
    • 122

    #61
    po małej przerwie w fotografowaniu mam Canona od ok 2,5 miesiąca (wcześniej Pentax i Sony/Minolta) zrobiłem nim przez ten czas ok 400 zdjęć. Życzę sobie i innym więcej udanych klapnięć pozdrawiam

    Komentarz

    • hiho2
      Dopiero zaczyna
      • 2009
      • 39

      #62
      Całkowity amator, około 3000 w 2010r.

      Komentarz

      • N00bek
        Zablokowany
        • 2010
        • 734

        #63
        W moim 50D w dniu daty zakupu było dokładnie 9867 klapnięć. Teraz jest 24300. Czyli skoczyłem wysoko. będzie miał 1,5 roku.

        W 300D mam już nieco ponad 180 tysięcy. Poprzedni właściciel z tego co widzę na wydruku z dniu zakupu (2006) miał zrobione 8100


        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        Natomiast w Pentaxie jest tylko 100tys. Bardzo mało nim strzeliłem, bo w dniu zakupu miał 45tysięcy
        Ostatnio edytowany przez N00bek; 33641. Powód: Automerged Doublepost

        Komentarz

        • yakuza
          Coś już napisał
          • 2007
          • 74

          #64
          od sierpnia 2007 do dziś 36tys zdjęć, przy czym na początek zapełniałem całą kartę i trzaskałem po 500 zdjęć na sesji, obecnie trzaskam około 100 zdjęć na sesji

          Komentarz

          • akustyk
            gajowy
            • 2004
            • 12158

            #65
            na przestrzeni roku robie ostatnio 8~10 tysiecy. spora czesc w podrozach, bo troche jezdze.

            na przestrzeni miesiecy wyglada to tak, ze styczen i luty sa martwe, marzec lekko dyga, kwiecien i maj bardzo pracowite, czerwiec, lipiec i wrzesien nieco mniej, sierpien i pazdziernik ponownie pracowite, listopad i grudzien jakos ciagna
            www albo tez flickr

            Komentarz

            • jacoll

              #66
              ja ostatnio na wakacjach 2 tygodnie walnełem 2,5 tys fotek

              Komentarz

              • TomS
                Uzależniony
                • 2006
                • 880

                #67
                Robię tyle ile potrzebuje. Ile ? Nie wiem. Ale pewnie około 30tys. rocznie

                Komentarz

                • N00bek
                  Zablokowany
                  • 2010
                  • 734

                  #68
                  Zamieszczone przez jacoll
                  ja ostatnio na wakacjach 2 tygodnie walnełem 2,5 tys fotek
                  Jak inni w ciągu tygodnia - jakby nie patrzeć 3-4 sesje

                  Komentarz

                  • Hellfire
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 414

                    #69
                    W 2010 roku zrobiłem około 50 000 zdjęć.

                    Komentarz

                    • Janusz Body
                      Moderator
                      • 2004
                      • 5757

                      #70
                      A to jakiś konkurs jest? Kto zrobi więcej?

                      Mam rocznie ok. 6 do 8 tyś kłapnięć lustra. Sporo to panoramy i HDRy więc bywa, że na jedno "zdjęcie" finalne przypada tych kłapnięć i setka.

                      Janusz,
                      Old enough to know better - but I do it anyway.

                      Komentarz

                      • model
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 346

                        #71
                        Ja przez ostatnie 1,5 roku zrobiłem 6000 zdjęć, wychodzi 4000 rocznie


                        Migawkę trzeba oszczędzać
                        Podpisy kłamią

                        Komentarz

                        • piotrko
                          Coś już napisał
                          • 2011
                          • 50

                          #72
                          w zimie mniej w lecie więcej, ostatnio na jednej baterii udało mi nam się zrobić 1200zdjęć eosem 20d podczas weekendowego wypadu

                          Komentarz

                          • gypsy
                            • 2010
                            • 11

                            #73
                            Hm, wszystko zależy od dnia, chęci, pory roku i aparatu.
                            Bywają miesiące, że uda mi się analogiem wypstrykać 2 filmy, którym robią przede wszystkim fotografię uliczną.
                            Z cyfry z kolei zdjęć wychodzi więcej. Jak jest co fotografować, to nawet 100zdjęć dziennie wychodzi. Ale to wszystko zależy od tematu, czy od miejsca, w którym się przebywa.

                            Komentarz

                            • Żwirek
                              Bywalec
                              • 2009
                              • 180

                              #74
                              Witam,

                              tygodniowo robię około 500 set zdjęć, więc jak łatwo policzyć miesiąc = 2 000 pstryknięć

                              Komentarz

                              • MC_
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 3444

                                #75
                                No właśnie niekoniecznie...
                                Kolega w tym projekcie nabijania postów nie zauważył, że 500x100 wychodzi... 50.000, a w takim przypadku Twój Nikon którego chcesz zamienić na Canona ma strasznie wysoki przebieg.

                                Komentarz

                                Pracuję...