X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • przemasban
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 33

    #1

    Akredytacja - żużel

    witam!!! Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem fotografowania żużlu konkretnie CKM Włókniarz Częstochowa, z formularza akredytacyjnego i wygrzebanego regulaminu dochodzę do wniosku, że o akredytację mogą ubiegać się wyłącznie fotoreporterzy pracujący w agencjach, czy ma sens składanie podania przez amatora??? Wiem, że jest na tym forum napewno kilka osób pstrykających żużel. Byłbym wdzięczny za ewnetualne wskazówki, pozdrawiam
    https://plus.google.com/photos/10969...0637843/albums
Pracuję...