X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LFB
    Początki nałogu
    • 2005
    • 372

    #1

    Ciężki los Nikoniarzy

    Main slot meta gacor OP di SLOT365, savage maxwin tiap hari tanpa AFK. Bocoran RTP live, WD lancar, gas pol push cuan nonstop. Mabar maxwin sekarang!

    Nikoniarze też lekko nie mają
    http://www.tomasz-studio.pl
  • bundy
    Uzależniony
    • 2006
    • 760

    #2
    Jakby Ci to rzec... ta fota kraży po sieci już parę lat :-) Spytaj raczej - kto jej nie widział? ;-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

    Komentarz

    • Routlaw
      Uzależniony
      • 2005
      • 983

      #3
      dokładnie..
      jednak nie narzekałbym jakby mnie ktoś tak na własność dociążył
      14, 24, 50, 85, 135, 70-200

      BLOG

      Komentarz

      • DoMiNiQuE
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3548

        #4
        Zawsze sie zastanawialem co to jest za Lens. Nikkor 1200 mm f/11 z oslona przeciwsloneczna? Ktos wie?

        Komentarz

        • bundy
          Uzależniony
          • 2006
          • 760

          #5
          Zamieszczone przez [DoMiNiQuE]
          Zawsze sie zastanawialem co to jest za Lens. Nikkor 1200 mm f/11 z oslona przeciwsloneczna? Ktos wie?
          To jest zoom :-) Nikkor 1200-1700mm f/5.6-8.0
          Z tego co pamiętam, to cacko waży jakieś 20 kilo :-), tak więc statyw trzeba mieć do niego solidny no i krzepy w rękach także ;-)
          Ostatnio edytowany przez bundy; 4697.
          1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

          Komentarz

          • DoMiNiQuE
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 3548

            #6
            Zamieszczone przez bundy
            To jest zoom :-) Nikkor 1200-1700mm f/5.6-8.0
            Dla takiego szkla to nawet zostalbym Nikoniarzem


            Komentarz

            • kami74
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1492

              #7
              He a to jest z osloną czy bez ?
              5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
              MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

              później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

              Komentarz

              • DoMiNiQuE
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 3548

                #8
                Zamieszczone przez kami74
                He a to jest z osloną czy bez ?
                To zalezy, o ktore zdjecie pytasz. Koles niesie szklo z dokrecona oslona a powyzej jest fotka tego szkla bez oslony.

                Komentarz

                • bundy
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 760

                  #9
                  Zamieszczone przez kami74
                  He a to jest z osloną czy bez ?
                  Bez osłony :-) A osłonę po zamknięciu deklem można na biwaku używać do gotowania zupy :-)
                  1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                  Komentarz

                  • kami74
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1492

                    #10
                    Zamieszczone przez bundy
                    Bez osłony :-) A osłonę po zamknięciu deklem można na biwaku używać do gotowania zupy :-)
                    Dla 200 osób chyba
                    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                    Komentarz

                    • bundy
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 760

                      #11
                      Zamieszczone przez kami74
                      Dla 200 osób chyba
                      Eeee...nie :-) Tylko dla fotografa i 5 tragarzy niosących szkło podczas pleneru :-)
                      1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                      Komentarz

                      • AGO
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 351

                        #12
                        ciekawe jaka cena ?!?

                        Komentarz

                        • bundy
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 760

                          #13
                          Zamieszczone przez AGO
                          ciekawe jaka cena ?!?
                          Jeśli Ci to poprawi humor na resztę dnia to proszę bardzo: 80 tysięcy dolarów (+/- 5000 tysięcy)

                          EF 1200/5.6 L kosztuje też coś koło tej kwoty. Oba są dostępne wyłącznie na zamówienie.
                          Ostatnio edytowany przez bundy; 4697.
                          1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                          Komentarz

                          • muflon
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 6763

                            #14
                            Zamieszczone przez bundy
                            Jakby Ci to rzec... ta fota kraży po sieci już parę lat :-) Spytaj raczej - kto jej nie widział? ;-)
                            No ale jakby nie patrzec, w tym miesiacu chyba jeszcze nikt jej nie wrzucal ;-)
                            zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                            Komentarz

                            • bundy
                              Uzależniony
                              • 2006
                              • 760

                              #15
                              Zamieszczone przez muflon
                              No ale jakby nie patrzec, w tym miesiacu chyba jeszcze nikt jej nie wrzucal ;-)
                              Dlatego ja postuluję (patrz-->Sprawy admnistracyjne) powstanie Forumowej Encylopedii, która zgromadzi wiedzę w formie łatwej do przeszukiwania oraz dopisywania nowych haseł. Wtedy można np. zrobić dział pt. "To już było 1000x" i tam dać miniaturkę tego brodacza z Nikkorem ;-) ;-)
                              1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                              Komentarz

                              Pracuję...