Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • KuchateK
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 4895

    #16
    Vitez, megawannabe

    Zamieszczone przez Theoo
    I trzeba by było wręczyć okolicznościowy puchar
    To kto organizuje zrzute dla Viteza?
    ...

    Komentarz

    • GaGacek
      Bywalec
      • 2005
      • 235

      #17
      Zamieszczone przez KuchateK
      To kto organizuje zrzute dla Viteza?

      ej ej nie dubluj postow i tak nie dogonisz Viteza
      Are you brave enough?

      Komentarz

      • akustyk
        gajowy
        • 2004
        • 12158

        #18
        tylko zeby byl czerwony pasek przy krawedzi tego pucharu!!!

        EDIT: i najlepiej ze stabilizacja, coby mu sie szampan nie wylewal
        www albo tez flickr

        Komentarz

        • KuchateK
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 4895

          #19
          Zamieszczone przez GaGacek
          ej ej nie dubluj postow i tak nie dogonisz Viteza
          Nie dubluje Ja tu sie ladnie sklejam Innych zreszta, ktorzy sie rozpedzaja, tez
          ...

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #20
            Zamieszczone przez KuchateK
            Pamietam jak ja kiedys mialem 100 postow

            Tak strasznie duzo mi sie wydawalo jak patrzylem na takiego muflona albo tomkag ile ma i jak to mozna tyle nabic (cos kolo tysiaca mial wtedy)
            Fajny ficzer by się przydał w vB: wygeneruj stan forum na dzień xx.xx.xxxx
            Możnaby obejrzec, czym się rok temu podniecaliśmy itp
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • KuchateK
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 4895

              #21
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
              Fajny ficzer by się przydał w vB: wygeneruj stan forum na dzień xx.xx.xxxx
              Możnaby obejrzec, czym się rok temu podniecaliśmy itp
              Moze to?
              ...

              Komentarz

              • muflon
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 6763

                #22
                Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                Fajny ficzer by się przydał w vB: wygeneruj stan forum na dzień xx.xx.xxxx Możnaby obejrzec, czym się rok temu podniecaliśmy itp
                Aha, i to w sumie nie byloby chyba takie trudne technicznie
                zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                Komentarz

                • akustyk
                  gajowy
                  • 2004
                  • 12158

                  #23
                  Zamieszczone przez muflon
                  Aha, i to w sumie nie byloby chyba takie trudne technicznie
                  muflon... dajesz... w 3 linijkach! Ty nie dasz rady???
                  www albo tez flickr

                  Komentarz

                  • Jac
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 4813

                    #24
                    Zamieszczone przez Zielony
                    khehe, tak to jest jak się ktoś dostanie do koryta
                    powszechnie wiadomo ze nie wazne czy jestes blisko czy daleko koryta, wazne zeby miec dlugi ryj
                    Instagram

                    Komentarz

                    • Encor
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 175

                      #25
                      ale się wątek o pierdołach zrobił

                      Komentarz

                      • Tomasz Golinski
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 8623

                        #26
                        Zamieszczone przez Encor
                        ale się wątek o pierdołach zrobił
                        Bez obrazy, ale powiem, że tak było od początku
                        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                        Komentarz

                        • Encor
                          Bywalec
                          • 2006
                          • 175

                          #27
                          przecież wiem

                          Komentarz

                          • Silent Planet
                            Uzależniony
                            • 2004
                            • 832

                            #28
                            A ja - dla odmiany - nie mam zamiaru się do Was upodobnić i nie nabiję sobie posta.

                            is SILENCE
                            "Enjoy the silence."
                            ---
                            Wróciłem...!
                            analog & digital / black & white / calm & easy...

                            Komentarz

                            • KuchateK
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 4895

                              #29
                              Zamieszczone przez Silent Planet
                              A ja - dla odmiany - nie mam zamiaru się do Was upodobnić i nie nabiję sobie posta.

                              To ja nabijam sobie niniejszym posta upominajac Cie przed nabijaniem sobie postow
                              ...

                              Komentarz

                              • Zielony
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 2928

                                #30
                                Ależ panowie! Jak w temacie. Muszę was jakoś przepędzić z tego wątku.
                                Jako, że mamy MUNDIAL Jedna fotka dla widzów o mocnych nerwach :-D
                                Właśnie dostałem mailem :rolleyes: Ostrzegam, kto wymięka niech nie klika
                                Albo przynajmniej odstawcie kolację na bok. Zaraz zaraz. Przeca mówiłem, że o MUNDIALU więc nie powinno być tak źle. No i pytanie zagadka na koniec: po jakim to meczu? :-D

                                >>>LINK<<<





                                PS. Jak stwierdzicie, że to przegięcie to post do usunięcia jest
                                sigpic


                                Komentarz

                                Pracuję...