X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MMM
    Pełne uzależnienie
    PREMIUM member
    • 2006
    • 4250

    #16
    Zamieszczone przez mario1275
    MMM jak robiłeś maskę?? i czy możliwe jest to w PS Elements??
    Ręcznie i dlatego pisałem że trzeba nad tym posiedzieć. A PS Elements nie widziałem na oczy więc nie wiem co się tam da zrobić.
    Digart

    Komentarz

    • muflon
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 6763

      #17
      Zamieszczone przez mario1275
      muflon temat był przemyślany - jest to specyficzna scena gdzie ostry plan zasłania nieostry
      Domyślam się :-) Nie mówię, że jest to źle zrobione... technicznie OK, ale to odcięcie IMHO trochę razi, w fotkach MMM już tego nie ma.
      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

      Komentarz

      • Bagnet007
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1344

        #18
        Ale zajefajne :-D :-D Teraz tak przerobię wszystkie swoje zdjęcia
        A tak na serio to mam poprostu obiektyw o jasności 1:1/10 :P
        Ostatnio edytowany przez Bagnet007; 6605.

        Komentarz

        • mario1275
          Początki nałogu
          • 2005
          • 420

          #19
          super makieta wiejskiego krajobrazu a może by tak makiete jakiegoś polityka??
          www.modelownia.pl

          Komentarz

          • Bagnet007
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1344

            #20
            Jaka wieś, toż to Kraków jest Makieta polityka, hmmm... dobre. Najlepiej mieć taką leleczkę voodoo

            Komentarz

            • Pikczer
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2578

              #21
              Zamieszczone przez mario1275
              żeby nie być gołosłownym - 30min pracy
              No nie wiem... 30 min?
              Przeciez to zajmuje ok 2-3 minut ;-)
              Oto fotka z weekendu.

              Komentarz

              • Pikczer
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2578

                #22
                A to przerobiona - jak napisalem - 2 minuty.

                Komentarz

                • pazurek
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1294

                  #23
                  Super, tylko ze to nie wyglada jak makieta

                  Przede wszystkim glebia ostrosci na budynku po lewej powinna byc inna (niby dlaczego gora jest rozmyta a srodek nie - przeciez gora nie jest dalej).
                  http://plfoto.com/4986/autor.html

                  Komentarz

                  • Pikczer
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2578

                    #24
                    Zamieszczone przez pazurek
                    Super, tylko ze to nie wyglada jak makieta

                    Przede wszystkim glebia ostrosci na budynku po lewej powinna byc inna (niby dlaczego gora jest rozmyta a srodek nie - przeciez gora nie jest dalej).
                    Kurde - no masz racje, ale tak sobie zarzucilem dla pocwiczenia. No dobra - odejme ten blur na budynku i bedzie... 2,5 minuty

                    ps
                    uczymy sie przecie - no nie? ;-)
                    a budynek jest lekko pochylony, to moze zgubic ostrosc gdyz gora jest blizej obiektywu na makiecie ;-)
                    Ostatnio edytowany przez Pikczer; 2878.

                    Komentarz

                    • muflon
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 6763

                      #25
                      Zamieszczone przez pazurek
                      Super, tylko ze to nie wyglada jak makieta
                      Dokladnie To wyglada jakby zrobic zwykly liniowy "blend" i uzyc go jako maski do blura ;-) Nie da rady... wlasnie dlatego nie da sie tego zrobic w 2min, bo jednak jakas tam maske glebi narysowac trzeba, tak jak bylo to wczesniej pokazane. W tym wypadku to rzeczywiscie proste i 10min powinno wystarczyc ;-)
                      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                      Komentarz

                      • mario1275
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 420

                        #26
                        pooza tym moja makieta była z boku a to wymaga trochę więcej pracy niż z góry
                        www.modelownia.pl

                        Komentarz

                        Pracuję...