X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • axk
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2027

    #31
    Czy ktoś testował program do odzyskiwania danych RescuePRO z kart SanDisk-a? Program wraz z instrukcją obsługi dodawany jest do kart serii Extreme. Jestem ciekaw czy jest to tylko "gadżet" wrzucany do opakowania razem z kartą czy też dobre narzędzie na którego pomoc możemy liczyć w przypadku utraty danych zapisanych na karcie.
    EOS + Speedlite

    Komentarz

    • donald7000
      Początki nałogu
      • 2004
      • 382

      #32
      Program jest znakomity




      Bo nie trzeba go ściągać z sieci, masz go wraz z opakowaniem karty

      Komentarz

      • axk
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2027

        #33
        Znakomity ponieważ nie trzeba go ściągać z sieci czy znakomity pod względem działania?
        EOS + Speedlite

        Komentarz

        Pracuję...