X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • paatryk77
    Bywalec
    • 2008
    • 158

    #1

    predkosc obróbki RAWów z 5dMkII na VAIO (4GB + Vista)

    Krótka prósba do posiadaczy 5dMk2. czy mozecie mi podeslac (rapidshare bylby najlepszy, moze byc tez mailem) jakiegos najwiekszego RAWa z tego aparatu. chcialbym zobaczyc z jaka predkosci hula obróbka na moim kompie (VAIO, 4GB RAM + Vista ;-( + Adobe LR 2.6) - planuje zakupic Marka 2 kiedys, nie wiem jak to bedzie z RAWami z tej ogromnej matrycy. no chyba ze ktos z Was tez ma taki zestaw i moze sie podzielic wrazeniami. dzieki
    "Dziś w nocy śniła mi się rzeczywistość. z jaką ulgą się obudziłem" S.J.Lec .

    flickr
  • aptur
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3837

    #2
    Zamieszczone przez paatryk77
    Krótka prósba do posiadaczy 5dMk2. czy mozecie mi podeslac (rapidshare bylby najlepszy, moze byc tez mailem) jakiegos najwiekszego RAWa z tego aparatu. chcialbym zobaczyc z jaka predkosci hula obróbka na moim kompie (VAIO, 4GB RAM + Vista ;-( + Adobe LR 2.6) - planuje zakupic Marka 2 kiedys, nie wiem jak to bedzie z RAWami z tej ogromnej matrycy. no chyba ze ktos z Was tez ma taki zestaw i moze sie podzielic wrazeniami. dzieki
    tutaj sobie możesz ściągnąć rawa:

    Komentarz

    • paatryk77
      Bywalec
      • 2008
      • 158

      #3
      o dzieki, fajne. pozdrawiam
      "Dziś w nocy śniła mi się rzeczywistość. z jaką ulgą się obudziłem" S.J.Lec .

      flickr

      Komentarz

      Pracuję...