X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Krzysiek27
    Coś już napisał
    • 2008
    • 65

    #1

    Polecenie "scal warstwy" nie jest aktualnie dostępne?

    Mam problem, napisałem sobie akcję do PS'a, pod koniec spłaszczam wszystkie warstwy.Po wczytaniu sekwencji wsadowej, akcji którą zrobiłem i kliknięciu OK wyskakuje komunikat: Polecenie "scal warstwy" nie jest aktualnie dostępne. Co to może być? Może źle nagrałem akcję?
  • quail
    Początki nałogu
    • 2008
    • 400

    #2
    Może któraś warstwa nie jest zrenderowana?

    Komentarz

    Pracuję...