X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • retter
    Początki nałogu
    • 2007
    • 432

    #1

    Adobe CS5 - 85% zniżki dla nauczycieli i studentów

    info z
    Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka. Bądź na bieżąco z Onet!


    //jesli było wyciąć

    ciekawe co z tego wyjdzie
    szukaczka http://maciejko.net/cbsearch/

    FaanBW
  • trzeszcz6
    Bywalec
    • 2008
    • 188

    #2
    najlepsze jest to że można używać komercyjnie
    5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

    Komentarz

    • Krzychu
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 3611

      #3
      Zamieszczone przez trzeszcz6
      najlepsze jest to że można używać komercyjnie
      Najlepsza to jest lista uczelni które przystąpiły do programu...
      Pozdrowienia,
      KZ
      KZ Aviation Photography

      Komentarz

      • retter
        Początki nałogu
        • 2007
        • 432

        #4
        ile w tym wszystkim aktualnych informacji grom go wie????
        pomysł może i nie głupi ale jak to bywa nie ma nic za darmo... gdzies haczyk musi byc:/
        szukaczka http://maciejko.net/cbsearch/

        FaanBW

        Komentarz

        • Glorf
          Początki nałogu
          • 2005
          • 258

          #5
          Z tego co czytalem m.in w ulotce cortlandu to nie mozna do celow komercyjnych uzywac. Cos za cos panowie.

          Komentarz

          • allxages
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2549

            #6
            Zamieszczone przez Glorf
            Z tego co czytalem m.in w ulotce cortlandu to nie mozna do celow komercyjnych uzywac. Cos za cos panowie.
            Bardziej wierze Adobe niż Cortland..

            Komentarz

            • Glorf
              Początki nałogu
              • 2005
              • 258

              #7
              Zamieszczone przez allxages
              Bardziej wierze Adobe niż Cortland..
              wlasnie trzymam folder reklamowy cortlanda (jeden z oficjalnych resellerow adobe'a)

              "oprogramowanie firmy adobe w wersji student edition jest przeznaczone do instalowania wylacznie na prywatnych komputerach i do celow niekomercyjnych."

              dla mnie to zamyka temat.

              Komentarz

              • Dominooo
                Bywalec
                • 2006
                • 199

                #8
                Zamieszczone przez Glorf
                wlasnie trzymam folder reklamowy cortlanda (jeden z oficjalnych resellerow adobe'a)

                "oprogramowanie firmy adobe w wersji student edition jest przeznaczone do instalowania wylacznie na prywatnych komputerach i do celow niekomercyjnych."

                dla mnie to zamyka temat.
                To samo usłyszałem jak dzwoniłem do jednej z firm, która zajmuje się sprzedażą produktów Adobe.

                Komentarz

                • Krzychu
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 3611

                  #9


                  Adobe (Wimal) chyba ma podobne zdanie co Cortland jak na mój gust...

                  Poza tym rzućcie okiem na listę uczelni - niewiele ich tam jest...
                  Pozdrowienia,
                  KZ
                  KZ Aviation Photography

                  Komentarz

                  • dzik
                    Uzależniony
                    • 2008
                    • 884

                    #10


                    Czy wersji produktu firmy Adobe dla uczniów i nauczycieli można używać w celach komercyjnych?

                    Tak. Osoby, które kupiły taki produkt, mogą używać go zarówno na potrzeby osobiste, jak i w celach zarobkowych.

                    Komentarz

                    • MM-architekci
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2227

                      #11
                      Zamieszczone przez Glorf
                      wlasnie trzymam folder reklamowy cortlanda (jeden z oficjalnych resellerow adobe'a)

                      "oprogramowanie firmy adobe w wersji student edition jest przeznaczone do instalowania wylacznie na prywatnych komputerach i do celow niekomercyjnych."

                      dla mnie to zamyka temat.
                      a odkąd to cortland zajmuje stanowisko adobe

                      jak się dowiadywałem wiem tyle że MOŻNA używać do celów komercyjnych poza tym uczelnia nie musi być na żadnej "liście" ... ma spełniać pewne warunki ( np. iluś tam letnie studia itp itd ) i wsio

                      na stronie Adobe napisane że można używać , i to czytać a nie foldery reklamowe dystrybucji.... zresztą można przedzwonić i się wyjaśni , gadałem 3 krotnie kilka tygodni temu
                      no comment...

                      Komentarz

                      • sid
                        Uzależniony
                        • 2004
                        • 643

                        #12
                        Mam prośbę. Jeśli ktoś zakupi CS 5 w wersji dla studentów, to niech opisze krok po kroku jak przebiegała cała procedura. Będę wdzięczny.

                        Swoją drogą, wydaje mi się, że jest tak jak pisze MM, uczelnia nie musi być na liście, tylko spełniać warunki.

                        Komentarz

                        • dzik
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 884

                          #13
                          Ze strony Adobe

                          # Studenci — studenci szkół wyższych, zdefiniowanych jako publiczne lub prywatne uniwersytety albo inne szkoły wyższe
                          (w tym wyższe szkoły społeczne, młodzieżowe i zawodowe), które są akredytowane
                          i wymagają odpowiednika co najmniej dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu

                          # Uczniowie szkół podstawowych i średnich — uczniowie akredytowanych szkół podstawowych lub średnich publicznych
                          lub prywatnych nauczających w pełnym wymiarze czasu

                          Ale nie udalo mi sie na stronie adobe listy akredytowanych znalezc.

                          Komentarz

                          • MM-architekci
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 2227

                            #14
                            Bo nie ma żadnej listy. Wkleiłeś przecież jakie warunki mają spełniać. Ja będę kupował ale po wakacjach pewnie.
                            no comment...

                            Komentarz

                            • Krzychu
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 3611

                              #15
                              Zamieszczone przez MM-architekci
                              Bo nie ma żadnej listy. Wkleiłeś przecież jakie warunki mają spełniać. Ja będę kupował ale po wakacjach pewnie.
                              Jest na stronie Wimalu - która póki co jak widać jest od czapy w stosunku do Adobe'a ale mam niejasne przeczucie że na Adobie są tłumaczenia tego co jest na zachodzie, a na Wimalu właściwe dla Polski... Czas pokaże - mi to generalnie wisi, studentem już dawno nie jestem, CS5 kupiłem.
                              Pozdrowienia,
                              KZ
                              KZ Aviation Photography

                              Komentarz

                              Pracuję...