X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Hom_er
    Bywalec
    • 2009
    • 191

    #1

    Firefox różnie wyświetla to samo zdjęcie

    Witam!

    Oto mój problem:
    wysłałem mailem 2 zdjęcia, pierwsze - powiedzmy oryginał, w drugim - do oryginału dodałem ramkę (w programie FastStone Image Viewer) i teraz najlepsze: w Firefoxie oba zdjęcia wyświetlają się inaczej (z innym nasyceniem kolorów), w Internet Explorer oba są takie same. Natomiast po ściągnięciu na dysk, oba wyświetlają się tak samo w FastStone Image Viewer oraz w IrfanView, natomiast przez Galeria Windows znów jest różnica.

    Pytanie: jak zapisywać zdjęcie, aby wszędzie wyświetlało się tak jak tego oczekuję, w dowolnej przeglądarce i programie?
    Fiu fiu
  • allxages
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2549

    #2
    Proponuję poczytać o profilach, ICC, CMM itd. Na początek w dziale T&T jest sporo o tym

    Komentarz

    Pracuję...