X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • goldfin
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 40

    #16
    Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

    Zamieszczone przez manfred1
    Witam serdecznie mam proszę o pomoc w jaki sposób umieścić podkład zdjęciowy do gotowego "szablonu" slajdu. Chodzi o to że zdjęcie posiada jakiś efekt przemieszczania się i w pewnym momencie jest czarne tło. Nie chcę powiększać zdjęcia tylko zależy mi aby pod głównym zdjęciem było to same tylko w jakimś stopniu rozmyte lub powiększające się. Masakra mam nadzieje ze ktoś czai o co mi chodzi.
    Jeżeli dobrze zrozumiałem to podpowiem:
    - klikasz na slajdzie dwa razy lewym klawiszem myszy - wchodzisz Slide Options
    - zakładka "Slide" -> "Slide styles" -> "Add layer" -> "Add Image or Video" - czyli klikasz na znaczek "+" i dodajesz to samo zdjęcie - teraz w zakładce Layers masz dwa takie same zdjęcia, jedno z ustawionym wcześniej najazdem, drugie nieruchome świeżo dodane
    - zmieniasz główną zakładkę z Slide na Layers i wchodzisz w Editinig.
    - zaznaczając zdjęcie które ma być tłem możesz mu ustawić rozmycie (Blur), możesz ustawić aby było ono w odcieniach szarości (Colorize) itp itd. W ten sposób masz jedno zdjęcie z najazdem, drugie jako tło (które również może się przemieszczać).

    Komentarz

    • manfred1
      Uzależniony
      • 2007
      • 842

      #17
      Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

      Dzięki serdeczne za pomoc. Możesz mi jeszcze wytłumaczyć pewną kwestię. Mam slajd i "podkład" Jak teraz szybko skopiować ten slajd tak aby otrzymać tło w tej samej wielkości natomiast głównemu slajdowi chciałbym nadać ruch powiększający. We wcześniejszej wersji miałem takie strzałki teraz jakoś nie mogę się odnaleźć.
      Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

      Komentarz

      • goldfin
        Dopiero zaczyna
        • 2009
        • 40

        #18
        Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

        Zamieszczone przez manfred1
        Dzięki serdeczne za pomoc. Możesz mi jeszcze wytłumaczyć pewną kwestię. Mam slajd i "podkład" Jak teraz szybko skopiować ten slajd tak aby otrzymać tło w tej samej wielkości natomiast głównemu slajdowi chciałbym nadać ruch powiększający. We wcześniejszej wersji miałem takie strzałki teraz jakoś nie mogę się odnaleźć.
        Klikasz na slajd, wchodząc w jego edycje, następnie menu główne "Slide", zakładka "Slide style", okno "Layers" (to gdzie widnieje Twoje zdjęcie ze slajdu). W tym oknie masz znak "+", "-" , "strzałki" i ten ostatni (kartka papieru z wskaźnikiem myszy) - klikasz na niego i wybierasz "Duplicate Layer". W tej chwili masz skopiowane główne zdjęcie o takiej samej wielkości.

        Komentarz

        • manfred1
          Uzależniony
          • 2007
          • 842

          #19
          Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

          Dzięki stokrotne
          Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

          Komentarz

          • manfred1
            Uzależniony
            • 2007
            • 842

            #20
            Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

            Znowu problem. Otóż mam 3 pokazy i kliknąłem symbol plusa obok pokazu. Wyskoczył mi pusty pokaz. W jaki sposób mogę usunąć ten pusty pokaz?
            Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

            Komentarz

            • goldfin
              Dopiero zaczyna
              • 2009
              • 40

              #21
              Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

              Zamieszczone przez manfred1
              Znowu problem. Otóż mam 3 pokazy i kliknąłem symbol plusa obok pokazu. Wyskoczył mi pusty pokaz. W jaki sposób mogę usunąć ten pusty pokaz?
              Jeżeli problem aktualny to proszę o dokładniejszy opis - nie rozumiem co masz na myśli pod pojęciem "3 pokazy".

              Komentarz

              • manfred1
                Uzależniony
                • 2007
                • 842

                #22
                Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                Nie sprecyzowałem. Miałem projekt składający się z trzech części jako oddzielne pokazy. I przez przypadek kliknąłem na znak plusa który dodał mi następną część. Już doszedłem jak kasować pokazy w projekcie.
                Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                Komentarz

                • HassaN
                  Dopiero zaczyna
                  • 2006
                  • 23

                  #23
                  Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                  Ja mam pytanie z trochę innej beczki. Czy w psg lub psp można zrobić szablon (ustawione efekty na slajdach, przejścia, czasy itp) , tak aby można było szybko, łatwo i przyjemnie podkładać sobie zdjęcia. Chodzi mi o to żeby zrobić sobie prezentację ładnie zsynchronizowaną z muzyką, z możliwością wymiany wszystkich zdjęć na inne.
                  EOS 5D III + 24-70L, 135L, 50 1.4 ,28 1.8, 430ex, falcon 8mm

                  Komentarz

                  • manfred1
                    Uzależniony
                    • 2007
                    • 842

                    #24
                    Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                    Show Show templates i albo importujesz szablony albo zapisujesz szablon.
                    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                    Komentarz

                    • manfred1
                      Uzależniony
                      • 2007
                      • 842

                      #25
                      Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                      Pocisnę następne zapytanie. Poszukuję stylu do PSP który składałby się z trzech okienek. Do dwóch chcę wkleić zdjęcia a w trzecim chcę wkleić krótki filmik. Czy może mi ktoś pomóc gdzie można coś takiego kupić?
                      Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                      Komentarz

                      • Tommeck
                        Bywalec
                        • 2013
                        • 136

                        #26
                        Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                        I ja mam kilka zagadek. Może ktoś pomoże?
                        Zrobiłem zestaw zdjęć z uroczystości i chcę dodać do tego prezentację. Robię ją na DVD w programie ProShow Gold. I teraz tak:

                        1. Na kompie prezentacja chodzi dobrze (rozdzielczość niska, głos ok). Ale na odtwarzaczu DVD (testowałem na LG - nie pierwszej nowości, ale nie jakiś tam przedpotopowy ) zauważam delikatne szarpanie obrazu i ewidentne rwanie dźwięku. Co powinienem zrobić, by obejść ten problem? Jakość kompilacji DVD?

                        2. Po kolejnych próbach stwierdziłem, że może zrobić 2 prezentacje - tj jedna DVD a druga EXE dla kompa (jest tam zakładka to umożliwiająca), ale teraz płyta działa na DVD (z problemami opisanymi wyżej) a na kompie nie śmiga (zawiesza się w po wejściu w Komputer).

                        3. Ponieważ wszystkich zrobionych zdjęć jest okolo 200 szt z C 6D w jpg (do prezentacji wybrałem ok 70 i skopiowałem do oddzielnego katalogu), więc chciałbym te wszystkie "dograć" do płyty, by na jednym krążku były oryginalne zdjęcia w oddzielnym katalogu i prezentacja DVD+EXE. Da się to zrobić bezpośrednio w ProShow (np dodać menu i kwadracik "Zawartość płyty" i skierowac do katalogu zdjęć, czy zrobić to jakość poprzez "dogranie" do najpierw nagranej prezentacji (nie zamknięta sesja)?

                        Z góry dzięki za szybką reakcję.
                        Ostatnio edytowany przez Tommeck; 48060.

                        Komentarz

                        • manfred1
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 842

                          #27
                          Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                          Mam pytanie do osób nagrywających filmy a następnie umieszczające je w prezentacji PSP. Posiadam plik w najwyższej jakości. Do jakiego formatu najlepiej przeskalować aby połączyć film ze zdjęciami o otrzymać bardzo dobrą jakość i jednego i drugiego.
                          Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                          Komentarz

                          • manfred1
                            Uzależniony
                            • 2007
                            • 842

                            #28
                            Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                            Witam serdecznie posiadam 60 slajdów. Od 1 do 35 slajdu chcę zsynchronizować jedną piosenkę natomiast od 35 do 60 drugą. I teraz mam pytanie w jaki sposób zsynchronizować pierwszą piosenkę od slajdu 1-35?
                            Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                            Komentarz

                            • manfred1
                              Uzależniony
                              • 2007
                              • 842

                              #29
                              Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                              Od jakiegoś czasu mam problem z pokazem na płycie blu ray. Stworzony pokaz zapisuję do pliku dvd iso a następnie wypalam. Pokaz odtwarza się poprawnie. Tak samo robię z plikiem do iso blu ray. Niestety pokaz cały jest rozwalony zdjęcia bezwiednie poruszają się w pokazach. Gdzie może być przyczyna ?
                              Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

                              Komentarz

                              • kalaa
                                • 2011
                                • 1

                                #30
                                Odp: Proshow Producer - jakość zapisu

                                Cześć,

                                Mam taki problem: po utworzeniu prezentacji .exe w Proshow Producer na moim komputerze menu oraz zdjęcia w całej prezentacji są nieostre. Wiem, ze po odtworzeniu na innych komputerach jakość jest ok. Ostatnio zauważyłam też, że prezentacje, które dostaje (zrobione na innym komputerze) są również nieostre.
                                Czy to kwestia mojego komputera czy gdzieś indziej szukać źródła problemu?

                                Jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.

                                Komentarz

                                Pracuję...