X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gietrzy
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 5727

    #16
    Zamieszczone przez mirhon
    Tzn. jakich osób?
    Wyluzuj -> Dla osób, które nie wierzą, że może być coś lepszego niż ACR. Nie chciałem Cię obrazić, bo pewnie tak to odebrałeś!
    Zamieszczone przez mirhon
    Chciałbym zobaczyć wyniki działania 2 edytorów RAW na tym samym pliku i przekonać się organoleptycznie nad przewagą 1 nad 2. Link do tej "galeryjki" nic nie wnosi...przynajmniej jak dla mnie...
    Jeśli wszystko w tej galerii sobie obejrzałeś - rozwinąłeś ALL ? - i nie widzisz różnicy, to trzymaj się ACR.
    Bardzo ważne są podpisy obrazków, gdzie masz wyjaśnione co z czym jest porównywane.
    the silence is deafening

    Komentarz

    • heniek
      Uzależniony
      • 2004
      • 614

      #17
      co faktycznie oznacza zakładka "fokus" w capture one pro 3.7?
      bawie się tym programem ale z ch....rę nie wiem dlaczego ten prostakąt pojawia się w takim a nie innym miejscu?
      Heniek

      Komentarz

      • perlpa
        Początki nałogu
        • 2005
        • 350

        #18
        Zamieszczone przez heniek
        co faktycznie oznacza zakładka "fokus" w capture one pro 3.7?
        bawie się tym programem ale z ch....rę nie wiem dlaczego ten prostakąt pojawia się w takim a nie innym miejscu?
        Kliknij gdzieś na dużym zdjęciu to zmieni Ci się powiększany fragment w panelu po prawej stronie.

        Komentarz

        • mirhon
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1025

          #19
          Zamieszczone przez gietrzy
          Wyluzuj -> ...
          Jeśli wszystko w tej galerii sobie obejrzałeś - rozwinąłeś ALL ? - i nie widzisz różnicy, to trzymaj się ACR.
          Nie w tym rzecz...dałem na all i jakoś nie znalazłem fotki z porównaniem c1 i ACR.
          Canon 20d + Tamron 28-75/2.8 + Canon 70-200/4L + Speedlite 550ex

          Komentarz

          • michal_sokolowski
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1159

            #20
            a powiedzcie mi ludzie, skąd mogę pociągnąć CaptureOne (C1) ?
            wklepałem w wyszukiwarkę i nie ma nic.. (?)
            moja fotografia ślubna oraz dziecięca i kobiet na CB - zapraszam!

            Komentarz

            • muflon
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 6763

              #21
              Zamieszczone przez michal_sokolowski
              a powiedzcie mi ludzie, skąd mogę pociągnąć CaptureOne (C1)? wklepałem w wyszukiwarkę i nie ma nic.. (?)
              Dziwna ta Twoja wyszukiwarka.. ja wpisalem w Google 'Capture One' i bylo na pierwszym miejscu. http://www.phaseone.com/Content/Downloads.aspx
              zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

              Komentarz

              Pracuję...