X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dvd2divx

    #16
    Ja po usuwaniu szumów nie używam już USM. Wyostrzam wtedy (jeśli jest potrzeba) przez:
    1. kopia obrazka -> na Lab
    2. filtr High Pass z parametrem Radius max 1,0
    3. Desaturate
    4. zmiana na RGB
    5. kopiowanie na oryginalny obrazek jako nowa warstwa
    6. ustawienie sposobu nakładania warstwy na SoftLight i eksperymenty z przezroczystością

    Komentarz

    • satriani
      Początki nałogu
      • 2004
      • 443

      #17
      o dzięki, spróbuje sie pobawić według Twoich wskazówek!

      Komentarz

      • renes
        Uzależniony
        • 2007
        • 510

        #18
        Odp: Sposoby wyostrzania w PHOTOSHOPIE!!!

        Przywracam do życia wątek sprzed prawie 9 lat

        Chodzi mi o dwie rzeczy:

        1). wyostrzanie krawędziowe - jakią stosujecie metodę aby wyostrzyć wszystkie krawędzie obiektu? Rozumiem, że będzie zastosowana warstwa, jeśli tak, podajcie proszę dokładnego tutka jak to zrobić.

        2). wyostrzanie do druku - to samo, jaką stosujecie metodę, podajcie też co robicie krok po kroku.

        Komentarz

        • tlustyx
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 1304

          #19
          Odp: Sposoby wyostrzania w PHOTOSHOPIE!!!

          Zamieszczone przez renes
          Przywracam do życia wątek sprzed prawie 9 lat

          Chodzi mi o dwie rzeczy:

          1). wyostrzanie krawędziowe - jakią stosujecie metodę aby wyostrzyć wszystkie krawędzie obiektu? Rozumiem, że będzie zastosowana warstwa, jeśli tak, podajcie proszę dokładnego tutka jak to zrobić.

          2). wyostrzanie do druku - to samo, jaką stosujecie metodę, podajcie też co robicie krok po kroku.
          Nie wiem czy o to chodzi, ale może tu: http://www.canon-board.info/tips-and...problem-19955/
          6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
          Moje fotki Moje fotki II

          Komentarz

          • renes
            Uzależniony
            • 2007
            • 510

            #20
            Odp: Sposoby wyostrzania w PHOTOSHOPIE!!!

            Zamieszczone przez tlustyx
            Nie wiem czy o to chodzi, ale może tu: http://www.canon-board.info/tips-and...problem-19955/
            Znam, ale zdaje mi się, że nie jest to ostrzenie do druku, i chyba także nie typowo krawędziowe.

            Komentarz

            • Merde
              Grzeczny i układny podpis
              • 2008
              • 7756

              #21
              Odp: Sposoby wyostrzania w PHOTOSHOPIE!!!

              Zamieszczone przez renes
              Znam, ale zdaje mi się, że nie jest to ostrzenie do druku, i chyba także nie typowo krawędziowe.
              Czymże w takim razie jest "ostrzenie krawędziowe"?
              I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

              Komentarz

              Pracuję...