Zamieszczone przez muflon
X
-
Pytałem czy trudno dostosować się do wymagań i zrobić prawidłową fotę . Tymbardziej że mówimy o wykonywaniu zdjęć indentyfikacyjnych , których amator nie robi tylko "zawodowiec" dopuszczony przez PWPW. -
jeszcze jedna sprawa
fota nie moze byc w zaden sposob korygowana ( prosto z matrycy)
i skladowe tla rgb 250-255
a jak paniusia bedzie chcala ten pieprzyk zamalowac, albo jakies inne gow....350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canonaKomentarz
-
Jak paniusia nie chce mieć pieprzyka to niech sobie operację plastyczną zrobi. Zdjęcie indentyfikacyjne ma pokazywać osobę taką jaką jest .Zamieszczone przez tadekjeszcze jedna sprawa
fota nie moze byc w zaden sposob korygowana ( prosto z matrycy)
i skladowe tla rgb 250-255
a jak paniusia bedzie chcala ten pieprzyk zamalowac, albo jakies inne gow....
Zawsze może sobie zamówić retuszowany portrecik
Komentarz
-
no i czemu to jest takie chore?
bo jest.
czy teraz gość który ma 20D i kupę szkieł musi kupować jakąś idiotcamerę tylko po to żeby robić zdjęcia legitymacyjne?
to jest bezsensu pomyślane...
kto tą listę ustalał wogóle?| yyy...zdjęcia poszedłem robić... |Komentarz
-
LIsta z tego co wiem powstała na podstawie ankiety , której wynik to 80% dla formatu 3/4 .Zamieszczone przez Il fuocono i czemu to jest takie chore?
bo jest.
czy teraz gość który ma 20D i kupę szkieł musi kupować jakąś idiotcamerę tylko po to żeby robić zdjęcia legitymacyjne?
to jest bezsensu pomyślane...
kto tą listę ustalał wogóle?
Druga rzecz to lepiej dostosować się do wymagań niż by PWPW miało postawić kabiny w urzędach i fotografowie mieliby nie zarabiać .Komentarz
-
masakra tak czy inaczej i bezmyślność.
pozatym co komu szkodzi żeby zdjęcie było z obojętnie jakiego aparatu byleby miało 1600x1200?!
ja rozumiem że każde zdjęcie powinno wyglądać identycznie no ale bez kurna przesady - po to jest cyfra żeby można było dostosować fotki do wymagań.| yyy...zdjęcia poszedłem robić... |Komentarz
-
Niestety tak już jest . I tak moim zdaniem lepiej jest dostosować się , niż nie robić zdjęć indentyfikacyjnych wcale .Komentarz
-
nie no to jest oczywiste. tylko szkoda że niektórzy niewiedzą co robią i na co głosują i jak to będzie wyglądało w przyszłości.
jestem ciekaw co będzie za jakieś 2 lata jak idiotcamery pozdychają lub poprostu zostaną powymieniane na dSLR przez tych którzy głosowali na 4:3 bo niewierze że te 80% to ludzie którzy mają dSLRy Olympusa...| yyy...zdjęcia poszedłem robić... |Komentarz
-
Do takich zdjęć doskonale nadają się kompakty i są naprawdę wystarczającym narzędziem.Zamieszczone przez Il fuoconie no to jest oczywiste. tylko szkoda że niektórzy niewiedzą co robią i na co głosują i jak to będzie wyglądało w przyszłości.
jestem ciekaw co będzie za jakieś 2 lata jak idiotcamery pozdychają lub poprostu zostaną powymieniane na dSLR przez tych którzy głosowali na 4:3 bo niewierze że te 80% to ludzie którzy mają dSLRy Olympusa...Komentarz
-
Swoją drogą to jest idealne rozwiązanie i moim zdaniem właśnie tak powinno być.Zamieszczone przez Tomasz1972(..) niż by PWPW miało postawić kabiny w urzędach i fotografowie mieliby nie zarabiać .Komentarz
-
Idealne są dla Ciebie kabiny , czy praca fotografów ?Zamieszczone przez muflonSwoją drogą to jest idealne rozwiązanie i moim zdaniem właśnie tak powinno być.Komentarz
-
-
Z punktu widzenia szarego obstawiacza kolejek w urzędach - tak, choć pewnie na tym forum to nie będzie zbyt popularne stwierdzenie ;-)Zamieszczone przez Il fuocomuflon - chyba kabiny, tak??
Komentarz
-
Tylko kolejki w urzędzie się jeszcze wydłużą , gdyż urzędnik będzie musiał zrobić fotę . Za kabiny Hp weźmie grubą kasę od wszystkich podatników , a do ceny dokumentu będzie doliczona opłata za zdjęcie. Przy wydaniu wtórnika ( np dwa dni po odebraniu dok. gubisz go ) Musisz całą procedurę wraz z kosztami przejść jeszcze raz .Zamieszczone przez muflonZ punktu widzenia szarego obstawiacza kolejek w urzędach - tak, choć pewnie na tym forum to nie będzie zbyt popularne stwierdzenie ;-)
Wykonując fotkę u fotografa otrzymujesz Cd z fotą , którą możesz dowolnie dysponować i wykorzystywać do innych dokumentów.Ostatnio edytowany przez Tomasz1972; 1716.Komentarz
-
Komentarz