X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mancat
    Bywalec
    • 2006
    • 153

    #16
    a najlepiej zrobisz jeśli kupisz sobie wyzwalacz radiowy. świetna sprawa, bo nadajnik (wpinasz do stopki aparatu) jest lekki i maly, nie obciaza korpusu tak jak cala lampa, odbiornik laczysz z kablami (zasilajacym i wyzwalajacym) w lampie i wszystko gra. polecam!

    Komentarz

    • Reason
      Bywalec
      • 2006
      • 105

      #17
      Zamieszczone przez mancat
      a najlepiej zrobisz jeśli kupisz sobie wyzwalacz radiowy. świetna sprawa, bo nadajnik (wpinasz do stopki aparatu) jest lekki i maly, nie obciaza korpusu tak jak cala lampa, odbiornik laczysz z kablami (zasilajacym i wyzwalajacym) w lampie i wszystko gra. polecam!
      Ma toto jakąs konkretną nazwę? :-)

      Komentarz

      • KuchateK
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 4895

        #18
        A moze by tak przewod synchro? 10D ma gniazdo i w kazdym studiu powinno sie ich walac ze dwa choc jak padna baterie w radiu albo cos innego...
        ...

        Komentarz

        • mancat
          Bywalec
          • 2006
          • 153

          #19
          Reason - owszem nazywa się to: wyzwalacz radiowy ;-). http://allegro.pl/item132581215_wyzw...elfo_itp_.html

          Komentarz

          Pracuję...